Jump to content
Dogomania

GRAFI Z OLKUSZA MA JUZ SWOJ DOM !!!


MALWA

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

A dzisiaj dla najwierniejszych fanów Grafisia mam niespodziankę. Wybierałam się w odwiedziny do Grafisia juz od kilku tygodni, ale ciągle coś ni przeszkadzało. A to skręcenie nogi w kostce, a to zapalenie oskrzeli.  Ale postanowiłam się wreszcie wybrać, choć jeszcze trochu pokasłuję, bo wkrótce wyjadę na działkę i wrócę dopiero w październiku/listopadzie.

Grafiś ma się świetnie i nazywa się teraz Adaś :) Widać, że schudł i ma piękną sylwetkę, a to dzięki odpowiedniej karmie i dużej ilości długich spacerów, na których, gdy tylko jest to możliwe, biega luzem :) Czuje się już jak u siebie i broni swojego terytorium, powarkując na wchodzących gości. Po pokazaniu kto tu rządzi,  jest już ok :) Z kotem stosunki układają się poprawnie, aczkolwiek bez większej zażyłości. Zachowują wobec siebie dystans. Wobec psów na spacerach nie wykazuje agresji. Pani Nina powiedziała, że jest psem bardzo kochanym i bezproblemowym :)

Zrobiłam kilka zdjęć, ale niezbyt udanych :(  Ponieważ jednak do ewentualnej następnej wizyty upłynie sporo czasu (chyba dopiero po powrocie z działki) zdecydowałam się je Wam pokazać. Wybaczcie mizerną jakość  :)  58cbb993403e2_gifproszcy.gif.c60354003c00b1c901daf7c9563536d0.gif

Na pierwszym planie koci grzbiet i ogon :)  a Grafiś/Adaś, jak większość psów, gdy ktoś przyjdzie, wcina karmę, żeby mu jej nie zjadł gość :)

20170317_093011.jpg.8776e8cde75d8253fbb5965f7bd9edd3.jpg    20170317_093016.jpg.69fb7e7d2b9a6bdb95cb2d1b7f0e25b3.jpg

Kociasty :)

20170317_093100.jpg.88326709bf099b8750a2948ae37b83e3.jpg    20170317_093132.jpg.4f846866000dd4b645ebdc03d748bb4a.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Myślę, że możemy już zastanowić się komu przekazać resztę majątku Grafisia/Adasia w kwocie 467,97 zł.

Proponuję i mam do Was prośbę o poparcie, żeby tą całą kwotę przekazać dla kalekiego psa Canisa, który niedawno został wyadoptowany ze schroniska, po kilkuletnim tam pobycie, z nadzieją, że operacja poprawi jego komfort życiowy i ułatwi adopcję.

Niestety prawdopodobnie operacja nie będzie możliwa, co stwierdziło dwóch wetów specjalizujących się w takich nieprawidłowościach. Na dniach spodziewamy się opinii trzeciego specjalisty w tym zakresie i jeśli potwierdzi opinie 2-ch poprzednich, nie będziemy się upierać. Będziemy szukać Canisowi domu. Ale z taką łapinką nie będzie to łatwe. Nie wiadomo jak długo to potrwa. Niestety Canis ma deklaracje tylko  na 120,00 zł/miesiąc, a hotelik kosztuje około 400 zł/m-c.

Jeśli ktoś zechce przenieść swoją deklaracje na Canisa, będę bardzo wdzięczna. Nr konta podam na PW.

To wątek Canisa

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.02.2017 o 21:34, ania75 napisał:

no to wygląda całkiem nieźle - ale ja jeszcze kciuków nie puszczam ;)

Aniu, już możesz puścić kciuki :)

Dnia 12.02.2017 o 22:07, bakusiowa napisał:

Grafis to mądry psiaczek. Nie w głowie mu ucieczka. Idzie wyluzowany jakby był tam nie od dzisiaj. Z kotem jeszcze się zaprzyjaźni. 

Jestem pewna , że wszystko będzie bardzo dobrze.

Intuicja Cię nie zawiodła :)

Link to comment
Share on other sites

47 minut temu, bakusiowa napisał:

. . .

 

Elik, napisz na pw prośsbę o przeniesienie deklaracji kto będzie mógł. 120 zł to jest bardzo malutko.

Tak właśnie zamierzam :) ale czekam na wypowiedzi w sprawie przekazania reszty majątku Grafisia.

Jak na razie to bardzo małe zainteresowanie losami psiaczka, który przecież przez ponad 3 lata był pod Waszą opieką :)

Link to comment
Share on other sites

Bardzo się cieszę, ze Grafisiowi udało się znaleźć dom i wspaniałych ludzi !

 

Gdzie teraz mieszka Grafi ?

 

Szkoda tylko, ze ma zmienione to śliczne imię.   To dzięki niemu mój adoptowany w sierpniu psiak dostał takie samo imię.

 

A co tam, dla mnie Adaś pozostanie już zawsze Grafisiem.

 

 

Zgadzam się na przeniesienie całości pozostałej po Grafim kwoty na Canisa. Swoją deklarację tez przenoszę dla Canisa.

Poproszę o konto na e-maila. \

Czy mam już zmienić tytuł wątku np.   GRAFI  PO  KILKU  LATACH  MA  DOM !!!

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, MALWA napisał:

Bardzo się cieszę, ze Grafisiowi udało się znaleźć dom i wspaniałych ludzi !

Gdzie teraz mieszka Grafi ?

Szkoda tylko, ze ma zmienione to śliczne imię.   To dzięki niemu mój adoptowany w sierpniu psiak dostał takie samo imię.

A co tam, dla mnie Adaś pozostanie już zawsze Grafisiem.

Zgadzam się na przeniesienie całości pozostałej po Grafim kwoty na Canisa. Swoją deklarację tez przenoszę dla Canisa.

Poproszę o konto na e-maila. \

Czy mam już zmienić tytuł wątku np.   GRAFI  PO  KILKU  LATACH  MA  DOM !!!

Grafi mieszka w Krakowie.

Psiaczek dla nas pewnie zostanie  Grafisiem :) ale nowym opiekunom pewnie się to z niczym nie kojarzyło i dla tego zmienili mu imię :)

Serdecznie dziękuję za chęć pomocy biedaczkowi, który, tak jak kiedyś Grafiś, czeka na uśmiech losu  58cd8875534bf_gifniewinny.gif.59d5a9163b9d7a1269f47a43a113d5d0.gif

Nr konta podam na PW :)

Myślę, że można już zmienić tytuł wątku :)

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, bakusiowa napisał:

Ten dom dla Grafisia to jakiś cud. Bardzo bym chciała aby Krabik też znalazł dobry dom.

Ja oczywiście zgadzam się na przeniesienie kasy na Caniska. Deklarację już na niego płacę.

Myślę, że tytuł można już zmienić.

Bardzo, bardzo serdecznie dziękuję bakusiowa  58cd894a09966_gifniewinny.gif.9bf3ea847040db0bc221352a799abb39.gif

Podrzuć mi link do Krabika :)

Link to comment
Share on other sites

48 minut temu, Panna Marple napisał:

Oczywiście, zgadzam się na przeniesienie spadku po Adasiu na Canisa :)  Co do mojej deklaracji, to niestety nie przenoszę, gdyż tak jak pisałam jakiś czas temu, ze znanych Ci, Elu powodów zawieszam swoją pomoc na dogo.

Dzięki Aniu, dzięki wielkie :)    58cd9f1ca56a0_kwiatki8.jpg.7d80fc3832d1563506edf37ec6d3e591.jpg

Co do deklaracji, wiem, rozumiem :)

Link to comment
Share on other sites

Ale numer..wreszcie nareszcie ...HURA !!!!!!!!!!!!!! Super świetnie i fajowsko..tralala ..ide zrobic fikołka na trawie. ;)

Tak rzadko tu bywam że ja dopiero teraz się cieszę i to podwójnie bo już minął miesiac i wszytsko jest OK.

Kasę Elik pozostałą przenieś na Canisa - jestem za...

Co do mojej deklaracji to musze sie zastanowić...dam znać...

 

JUPI !! jeszcze skok w góre ;)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, zozola77 napisał:

Ale numer..wreszcie nareszcie ...HURA !!!!!!!!!!!!!! Super świetnie i fajowsko..tralala ..ide zrobic fikołka na trawie. ;)

Tak rzadko tu bywam że ja dopiero teraz się cieszę i to podwójnie bo już minął miesiac i wszytsko jest OK.

Kasę Elik pozostałą przenieś na Canisa - jestem za...

Co do mojej deklaracji to musze sie zastanowić...dam znać...

 

JUPI !! jeszcze skok w góre ;)

Jak tam fikołki ? U nas byłoby niefajowo, bo trawa mokra po deszczu :)

Dzięki za zgodę na przeksięgowanie reszty kasy na Caniska      58d3f2fd444e3_kwiatki6.gif.f3fca17227cdea7081d189edca27d4b5.gif 

Daj znać tutaj, gdybyś się zastanowiła i zechciała przenieść deklaracje na biedaczka :)

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, zozola77 napisał:

na takie wieści to fikołki nawet w kałuży warto robić ;)

część deklaracji - 10 złotych- przenosze z Grafiego na Canisa...

napisałam już to na wątku Canisa

No to i ja FIKAM BEZ WZGLĘDU NA WILGOTNOŚĆ TRAWY :) I OGROMNIE DZIĘKUJĘ  58d55dc798a66_kwiatki6.gif.73801bc56a9434e4889dc7782b64b6d7.gif

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, rudakacha napisał:

I ja jestem za przekazaniem reszty finansów Grafisia na Canisa. A deklarację przekazałam już Huzarowi... I to nie jest tak, że nikt się nie interesuje dalszym losem psiaka... zaglądam i sprawdzam, co słychać i mam nadzieję, że to ten dom na zawsze.

Tak, dzieki wielkie :)

Muszę powiedzieć, że Grafiś, kochane psisko, miał bardzo wiernych deklarowiczów

i dziękuję Wam wszystkim za to, bo to dzięki Wam Grafi nie pozostawił po sobie długu,

co rzadko się zdarza, gdy psiak tak długo szuka swoich Ludzi.

58d55e91b9aa6_dzikuj.png.da020564f8aeb2bedbb671c07266e628.png

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, bakusiowa napisał:

Prawdę mówiąc to domek trafił się w samą porę. Jeszcze trochę a nie byłoby różowo przy takiej stracie deklaracji.

Oj tak, tak, w samą porę :)

Prawdę powiedziawszy, to już miałam obawy co do wypłacalności psiaka :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...