Jump to content
Dogomania

GRAFI Z OLKUSZA MA JUZ SWOJ DOM !!!


MALWA

Recommended Posts

1 godzinę temu, bakusiowa napisał:

Grafis to mądry psiaczek. Nie w głowie mu ucieczka. Idzie wyluzowany jakby był tam nie od dzisiaj. Z kotem jeszcze się zaprzyjaźni. 

Jestem pewna , że wszystko będzie bardzo dobrze.

Też mam takie odczucie :) z tym, że rozmawialiśmy o adresówce. Grafiś dostanie ode mnie piękną z jego imieniem i numerami telefonów. Na razie musi wystarczyć taka przywieszka do kluczy z napisanym numerem telefonu. Grafiś jest zaczipowany :)

A dostanie taką. Numery telefonów zakreśliłam :)

20170212_221637.jpg

Link to comment
Share on other sites

Grafi zachowuje się jakby był w tym domu od zawsze. Dzisiaj naszczekał na mnie i to wydawało się dość poważnie, jakby bronił swojego domu przed intruzem :) Potem oczywiście było przymilanie, upominanie się o głaskanie. Grafiś zupełnie nie reaguje na swoje imie. Muszę zapytać Angeliki jak go wołała. Na razie więc akcja  ADRESÓWKA wstrzymana, bo nie wiem jakie imie na być wygrawerowane. Chyba jednak nie będzie to Grafi. \Na kota w dalszym ciągu nie zwraca uwagi, za to kot na niego tak :) Wczoraj była w odwiedzinach mama Pani Niny i Grafiś bardzo się spodobał.

Grafi to kawał psa. Na zdjęciach nie wygląda na takiego przypakowanego, jak jest w istocie.

Będzie dobrze :)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, bakusiowa napisał:

Na zdjęciach nie wygląda na dużego psa. Takiego większego średniaka.

Właśnie napisałam, że na zdjęciach nie wygląda na takiego fest chuopa :) Szelki,które przywiozłam okazały się za małe nawet po maksymalnym rozciągnięciu.

Link to comment
Share on other sites

43 minuty temu, rudakacha napisał:

Co za niespodzianka! Ale kciuki trzymam dalej... Wstrzymuję na razie moją stałą deklarację i będę śledzić pilnie wątek. Oby wszystko się udało!

Tak na wszelki wypadek te kciuki, bo nic nie wskazuje na to, żeby Grafisia przestali kochać. Są nim zauroczeni i w nim zakochani  :)

 

A ja mam nieśmiałą prośbę  gif niewinny.gif  Jeśli ktoś chce i może przekazać swoją deklarację na inne psiaczki, to bardzo proszę rozważyć możliwość pomocy dla Huzara, który po dwóch latach adopcji został zwrócony :( Przebywa obecnie w hoteliku i niestety nie ma wystarczających deklaracji.  Od początku deklaracje były nie wystarczające na pokrycie kosztów hotelu.  "łatamy" dziury bazarkami. Większość deklaracji była okresowa - do końca 2017 roku i teraz ma tylko 70,00 zł deklaracji, a hotelik kosztuje 10,00 zł/dobę.

To link do jego postu rozliczeniowego.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, moca35 napisał:

Witam. Strasznie się cieszę /chyba jak wszyscy/ :) Wpłacam swoją zaległą na Grafisia za styczeń i przepraszam ale na tą chwilę nie mogę podjąć się nowych zobowiązań. Obecnie jestem na etapie poszukiwania pracy ale ciężko idzie.

Witam Cię moca35 i bardzo dziękuję za wierność Grafisiowi :) Powtarzam, że na szczęście Grafiś miał wiernych deklarowiczów. Dzięki nim dotrwał w hoteliku i doczekał się swojego domu bez długów  :)

Współczuję z powodu braku pracy i proszę powstrzymaj się z wpłatą. Sądzę, że to co jest wystarczy na zapłacenie hotelu. Ty teraz bardziej potrzebujesz kasy.

Życzę szybkiego znalezienia dobrej pracy :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.02.2017 o 09:17, elik napisał:

Tak na wszelki wypadek te kciuki, bo nic nie wskazuje na to, żeby Grafisia przestali kochać. Są nim zauroczeni i w nim zakochani  :)

 

A ja mam nieśmiałą prośbę  gif niewinny.gif  Jeśli ktoś chce i może przekazać swoją deklarację na inne psiaczki, to bardzo proszę rozważyć możliwość pomocy dla Huzara, który po dwóch latach adopcji został zwrócony :( Przebywa obecnie w hoteliku i niestety nie ma wystarczających deklaracji.  Od początku deklaracje były nie wystarczające na pokrycie kosztów hotelu.  "łatamy" dziury bazarkami. Większość deklaracji była okresowa - do końca 2017 roku i teraz ma tylko 70,00 zł deklaracji, a hotelik kosztuje 10,00 zł/dobę.

To link do jego postu rozliczeniowego.

 

cześć! to my przenosimy nasze 45zł z Grafiego na Huzara. pozdrawiamy Nuncki

(i poproszę dane do wpłaty na Huzara, chyba że te same co na Grafiego)

 

Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, Nuncek napisał:

cześć! to my przenosimy nasze 45zł z Grafiego na Huzara. pozdrawiamy Nuncki

(i poproszę dane do wpłaty na Huzara, chyba że te same co na Grafiego)

 

6 minut temu, rudakacha napisał:

I ja mogę przenieść swoją stałą na Huzara tylko proszę o dane do przelewów.

Kochani bardzo serdecznie Wam dziękuję jesteście wspaniali    serce 1.gif

Skarbnikiem Huzara też jestem ja, ale każdy psiak ma swoje odrębne konto, co pozwala na sprawniejszą kontrolę zgodności zapisów finansów psiaka na wątku ze stanem konta w banku.

Zapraszam na wątek Huzara :)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dostałam fakturę  za szczepienie p/wściekliźnie - okazało się, że termin kolejnego szczepienia był wyznaczony na 8.02.2017 r. 

szczep. przeciwko wściekliźnie 1.png

Od Angeliki dostałam informację, że pomimo, iż na fakturze jest napisane, że płatność ma być gotówką, trzeba zapłacić przelewem. Podała nr konta.

Przychodnia Weterynaryjna Piotr Nowak
ul. Konopnickiej 17a
32-200 Miechów
KBS 54 8591 0007 0200 0795 3286 0001

Przelew

zapł. szczep..png

 

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Dulska napisał:

Elik, nie dostałam danych do przelewów dla Huzara. Poproszę

Przepraszam najmocniej. Ostatnio jestem zabiegana :)

Już podrzucam.

EDIT

Wracam ze skrzynki pocztowej i tam widnieje, że wysłane do Ciebie, ale jeszcze nie przeczytane :) Podobnie jak Nuncek :)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Dulska napisał:

Już widzę, zmieniłam dane

Dzięki :)

1 godzinę temu, bakusiowa napisał:

Co słychać u Grafisia?

Czy są pieniądze na opłacenie wszystkich zobowiązań?

Rozmawiałam telefonicznie wczoraj a jego panią, akurat jechali na kilka dni do Jej mamy. Oczywiście z Grafisiem. Nadal są zachwyceni Grafisiem :) Za kilka dni zadzwonię i popytam o zdjęcia. Nie wiem na jak długo wyjechali.

Wszystkie zobowiązania zostały uregulowane. Rozliczenia można zobaczyć w poście rozliczeniowym. Poniżej jest ink do postu. Na koncie Grafisia pozostało 397,97 zł. Myślę, że pozostawmy jak jest przez jakiś czas, zadecydujcie jak długo, a potem czekam na propozycje jak rozdzielić to co pozostało.

Post rozliczeniowy

Link to comment
Share on other sites

Wysłałam 25 zł. U Grafisia będzie dobrze. Rodzice na pewno będą też zachwyceni. Grafiś docenia fakt, że ma swój własny dom i u rodziców też się dobrze zaprezentuje. Może będą zdjęcia z wyjazdu. 

Co do rozdysponowania gotówki to poczekajmy jak wrócą. Później można dać jakiemuś pieskowi który nie ma deklaracji i jest "goły".

Link to comment
Share on other sites

56 minut temu, bakusiowa napisał:

Wysłałam 25 zł. U Grafisia będzie dobrze. Rodzice na pewno będą też zachwyceni. Grafiś docenia fakt, że ma swój własny dom i u rodziców też się dobrze zaprezentuje. Może będą zdjęcia z wyjazdu. 

Co do rozdysponowania gotówki to poczekajmy jak wrócą. Później można dać jakiemuś pieskowi który nie ma deklaracji i jest "goły".

Teżtak myślę, że Grafiś także i rodzicom się spodoba :) Nie wiem czy będą zdjęcia, bo pani Nina mówiła, że w telefonie ma słabej jakości telefon. Te pierwsze robił kolega swoim telefonem. Zobaczymy :)

Też uważam, że musimy poczekać z rozdysponowanie pozostałej sumy. Proszę ustalcie jak długo i komu, jakiemu psiakowi potem przekazać :)

Bakuisiowa, jeśli możesz, to bardzo prosiłabym, żebyś przeniosła deklarację na psiaka Canisa. To kaleki psiak, który jest obecnie w zamojskim schronisku.  Jeśli nic sie nie zmieni, to w najbliższym tygodniu będzie zabrany ze  schronu i pojedzie do hoteliku Murki. Planowana jest operacja zniekształconej łapki, a potem adopcja. Niestety psiak ma na razie tylko 30,00 zł stałych deklaracji, a wydatki będą duże  :(

To wątek Canisa.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...