Jump to content
Dogomania

GRAFI Z OLKUSZA MA JUZ SWOJ DOM !!!


MALWA

Recommended Posts

Przed chwilą, bakusiowa napisał:

A tak konkretnie to kto nie płaci? Mogę napisać jak się wstydzisz. Trochę nie mam czasu aby analizować. Napisz mi na pw.

To nie kwestia tego czy się wstydzę, czy nie, tylko myślę, że łatwiej przyjąć takie przypomnienie od znajomej osoby :)

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, bakusiowa napisał:

A tak konkretnie to kto nie płaci? Mogę napisać jak się wstydzisz. Trochę nie mam czasu aby analizować. Napisz mi na pw.

Dobrze by było zmienić tytuł. Np.-Pomocy-Grafiś stracił deklaracje.

Do kogo mam napisać?

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, farmerka63 napisał:

Chyba Grafi pobił rekord dogomanii w szukaniu domu :(

To dla mnie niewytłumaczalne - ani chory, ani okaleczony, może urodą nie powala, ale przecież nie straszy, niestary...Może go na FB wrzucić ? Dziewczyny - bujamy się z tym psiakiem już ponad 3 lata ...

Jak możecie to dajcie go na fb. Trzeba szukać deklaracji, tylko jak?

Link to comment
Share on other sites

Nie jestem specem od ogłoszeń , wydarzeń na FB, ale próbuję się zorientować, jak ugryźć temat. Elik : znalazłam ogłoszenie Grafiego na olx. To jest on i namiary na Ciebie, tak ?

https://www.olx.pl/oferta/grafi-pies-do-pokochania-CID103-IDfdxi9.html#880ced3886

Sporo wyświetleń i ŻADNEGO  telefonu ???

A gdzie on jeszcze jest jeszcze ogłaszany ? Przepraszam za pytanie, ale nie uczestniczę aktywnie w grafisiowym wątku, a jedynie płacę ...stąd moja niewiedza.Oświećcie mnie, kobitki,pliiiisss.

Link to comment
Share on other sites

 
Dnia 24.04.2016 o 03:19, MALWA napisał:

Grafi ma obecnie deklaracje stałe na kwotę 345 zł  ( po rezygnacji teresaa118 ), wykaz osób na pierwszej stronie wątku.

W "spadku" dostałam poniższy wykaz.

Gdyby wszyscy płacili byłoby 435,00 zł/m-c. Byłaby to kwota ok, bo miesięczny koszt pobytu Grafiego w hoteliku to 390,00 - 403,00 zł. Byłoby na hotel i trochu zapasu na weta.

Ale miesięczne wpłaty to tylko 315,00 zł, czyli sporo poniżej miesięcznego kosztu pobytu w hotelu.

Aktualne deklaracje dla Grafisia

......30,00 zł  -  rudakacha wpłacone za: IV-XII.2016 r.
......30,00 zł  -  farmerka63 wpłacone za: IV-XII.2016 r.
......10,00 zł  -  gluchypies wpłacone za: I - VI,
......20,00 zł  -  MALWA wpłacone za: IV-XII.2016 r.
......20,00 zł  -  renatka_s wpłacone za: IV-XII,2016 r.  I,
........5,00 zł  -  mdk8 wpłacone za: IV-XII.2016 r.
......20,00 zł  -  Dulska wpłacone za: IV-XII.2016 r.
......30,00 zł   -  Panna Marple wpłacone do VI.2017,
......20,00 zł  -  zozola77 wpłacone za: IV-XII.2016 r.
......20,00 zł  -  nuncek wpłacone za: IV-XII.2016 r.  I,
......10,00 zł  -  gosiaczek1984 wpłacone za: IV, V,
......20,00 zł  -  Anna GR wpłacone za: IV-XII.2016  I,
......20,00 zł  -  bakusiowa wpłacone za: IV- XII.2016 r. 
......20,00 zł   -  denta wpłacone za: IV-XII.2016 r.
......50,00 zł  -  Pani Alina  (ciocia Ayame Nishijima) wpłacone za: IV, V, VI, VII, 
......50,00 zł  -  teresa118 wpłacone za: IV, 
......20,00 zł  -  Till wpłacone za: IV- XII.2016 r. 
......15,00 zł  -  moca35 wpłacone za: IV-XII.2016 r.
......20,00 zł  -  RudyKas wpłacone za: V-XII,2016 r. 

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =  = = = = = = =

.....435,00 zł 

Zmienić tytuł wątku może tylko autor wątku, czyli MALWA.

Byłoby bardzo wskazane pokazać Grafiego na F.B. Tu na dogo ma małe szanse.

Dobrze  byłoby także wykupić Grafisiowi pakiet ogłoszeń.

Ja ciągle ogłaszam go na OLX, ale jak dotychczas nie miałam w jego sprawie ani jednego telefonu, chociaż wg statystyki było aż 1151 wyświetleń ogłoszenia, 148 odkryć numeru telefonu i jest 13 obserwujących.

 
 
Wyświetleń: 1151
Tel: 148
Obserwuje: 13
 

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, farmerka63 napisał:

Nie jestem specem od ogłoszeń , wydarzeń na FB, ale próbuję się zorientować, jak ugryźć temat. Elik : znalazłam ogłoszenie Grafiego na olx. To jest on i namiary na Ciebie, tak ?

https://www.olx.pl/oferta/grafi-pies-do-pokochania-CID103-IDfdxi9.html#880ced3886

Sporo wyświetleń i ŻADNEGO  telefonu ???

A gdzie on jeszcze jest jeszcze ogłaszany ? Przepraszam za pytanie, ale nie uczestniczę aktywnie w grafisiowym wątku, a jedynie płacę ...stąd moja niewiedza.Oświećcie mnie, kobitki,pliiiisss.

Częściowo odpowiedziałam już w poprzednim poście :) Ogłaszam go także na gumtree i odnawiam, jak dostanę info, że czas ogłaszania sie skończył.

Dostałam informację z OLX, że jest wykupione odświeżanie. To bardzo dobra forma, lepsza nawet od wyróżnienia.  Niestety to też jak na razie nie dało oczekiwanego efektu :(

Tak właśnie robi większość wpłacających - tylko wpłaca. Kochane Cioteczki wiecie, że to nie wystarcza, aby psiak znalazł swój dom. Będzie kiblował w hoteliku i blokował Wasze deklaracje. Może warto nieco się sprężyć, znaleźć dobry dom dla Grafisia i przenieść deklaracja dla innego potrzebującego psiaka :)

Kto mógłby zrobić dla Grafisia wydarzenie na F.B. a kto wykupiłby dla niego nowy pakiet ogłoszeń. Trzeba byłoby wybrać najładniejsze zdjęcia.

Link to comment
Share on other sites

19 minut temu, farmerka63 napisał:

No to czas najwyższy to zmienić ( w sensie nawyki większości ) i ogarnąć tego Grafisia, bo nam się tu chłopak szlachetnie zestarzeje ;)

Mamy już z Elik kontakt telefoniczny - BARDZO SIĘ CIESZĘ :D

I wstępnie obgadaną zmianę taktyki.

Sie zgadza :)  Popróbujemy ruszyć te bryłę  :) 

Achaaa i ja też się cieszę   ksiuki ok 4.gif

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.01.2017 o 22:20, elik napisał:

Zapłaciłam Grafisiowi odświeżanie ogłoszenia na OLX przez tydzień.

wyróżnienie Grafisia.png

Może ktoś prędzej zauważy Grafiego.

No i zauważył. Przedwczoraj dzwoniła dobrze się zapowiadająca pani. Powiedziałam co wiedziałam o Grafisiu i w celu uzyskania więcej informacji podałam nr do hoteliku. Jutro zadzwonię i zapytam czy dzwoniła.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.01.2017 o 02:14, elik napisał:

No i zauważył. Przedwczoraj dzwoniła dobrze się zapowiadająca pani. Powiedziałam co wiedziałam o Grafisiu i w celu uzyskania więcej informacji podałam nr do hoteliku. Jutro zadzwonię i zapytam czy dzwoniła.

To ja zaciskam kciuki najmocniej jak się da! I czaruję, by z tego wyczarować domek 01.gif

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Witam,

 

dawno tu nie zaglądałam.  Niedawno zaczęłam na nowo śledzić sprawy Grafisia.  

O Grafisiu pamiętam, choć tylko płacę co miesiąc deklaracje.

 

Latem adoptowałam psiaka ze schroniska, chciałam mieć drugiego psa, i towarzysza dla mojej Tosi, którą półtora roku temu przywiozła mi ewu.

Psiak zagłodzony, rzucał się na jedzenie, przykry widok...

Mojego psa nazwałam Grafi.  Grafi jest mądrym psem, tylko sporo pracy mnie kosztuje, a pieniędzy to już nawet nie liczę....Dwa lata spędził w schronisku, zamknięty w klatce. Do dzisiaj tak ma, że jak tylko na 15 minut zostanie sam w domu, to wypróżnia się kilkakrotnie, a poza tym  niszy to co można (zeżarł nawet swój materacyk, kilka kocy, wiadro z mopem, mój karton z ubraniami, nową kurtkę, którą ściągnął sobie z wieszaka - nie wiem jak,  i jeszcze wiele innych rzeczy...).  Korytarz mam do przemalowania, a panele do wymiany. Trudno...

 

Wiecie, to może dziwne, bo jechałam do schroniska po małego psiaka, i tak do 8 lat. Adoptowałam dużego, wielkości labradora. Skradł moje serducho i tyle. To młody pies około 4-5 letni, ale wiek to już bez znaczenia.

Wolontariuszka, która pomagała mi w adopcji, stwierdziła, ze każdy na moim miejscu oddałby tego psa. Nikt nie chce mieć zasikanego i zdewastowanego mieszkania.

Może jestem porąbana, a może  raczej spróbowałam zawalczyć o swojego psa.  Zresztą w tym schronisku jest około 300-400 psów. Po oddaniu pewnie już by tam został na zawsze. Grafi został u mnie, bo to już mój Grafi. Nadal pracuje nad jego zachowaniem, pomaga mi w tym behawiorystka.  A Grafi i Tosią są nierozłączni.

 

Tak pokrótce napisałam o sytuacji z moim psem.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Miał szczęście, że to Ty go adoptowałaś. W@olontariuszka ze schronu ma rację, gdyby ktoś inny go adoptował, psiak wróciłby do schronu. Tylko nieliczni zdolni są do poświęceń dla zwierzęcia.

A czy nie próbowałaś zamykać go na czas nieobecności w kenelu ?

Link to comment
Share on other sites

Spróbowałam raz i już więcej tego nie zrobię.

Po przemyśleniu sprawy zamówiłam duży kojec, taki porządny z drewnianą zaimpregnowaną podłogą, i dachem. Po miesiącu do mnie dotarł, a jechał aż ze Śląska. Na czas mojej nieobecności siedzi w kojcu, po powrocie z pracy wraca ze do domu. I do rana jest w domu. Kiedy jestem w domu nic nie niszczy, a gdy chce na dwór, to zaczyna kręcić się w kółko.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...