Jump to content
Dogomania

GRAFI Z OLKUSZA MA JUZ SWOJ DOM !!!


MALWA

Recommended Posts

14 minut temu, gluchypies napisał:

Ojej, to ja zawaliłam, mogło iść dla Huzara... Tyle, że bazarek był na Grafisia między innymi i dlatego... żeby już tych 5 zł na 3 psiaki nie rozdrabiać :D

Jeśli jest taka Twoja wola, żeby te 5,00 zł dostał Huzar, to nic straconego. Jeśli faktycznie tak chcesz, to z konta Grafisia, dla niego to niewielka kwota, przeleję na konto Huzara, który jest biedny, jak mysz kościelna :( Tylko napisz, że tak chcesz, jeśli chcesz :)

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, ania75 napisał:

Elu możesz wstawić link do wątku Huzara ;) ?

Z przyjemnością :)

Biedak wrócił z adopcji, bo za bardzo kochał swoich opiekunów i tęsknił za nimi, gdy wychodzili z domu. Zamiast pomóc psiakowi opanować lęk separacyjny, to sprawili mu kojec, co z pewnością pogorszyło jeszcze jego stan :(  Teraz oddali go i chcą adoptować innego psiaka !

Huzar ma deklaracje tylko do końca tego roku, a i tak nie pokrywają w pełni kosztu miesięcznego pobytu Huzara w hotelu. Obecny stan psychiczny Huzara nie pozwala mieć nadziei, że będzie mógł być adoptowany przed końcem roku :(

 

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj i dzisiaj na konto Grafisia wpłynęła łączna kwota 75,00 zł od:

............ 5,00 zł  -  gluchypies - bazarek  -   18.07.

......... 20,00 zł   -  RudyKach  18.07.

......... 30,00 zł   -  bakusiowa  -  18.07.

......... 20,00 zł   -  Till  19.07.

Bardzo serdecznie dziękujemy

gif%2Bca%25C5%2582uski.gif

 

Link to comment
Share on other sites

Kasa Grafisia powiększyła się o kolejne wpłaty:

............ 5,00 zł  -  mdk8  26.07.

......... 20,00 zł  -  denta  -  27.07.

Bardzo serdecznie dziękujemy

ca%25C5%2582uski%2Bserca.gif

A telefonów o Grafiego ani widu, ani słychu :(

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, renatka_s napisał:

Ja chyba pomyliłam się w tytule przelewu, moja deklaracja miała być za sierpień i wrzesień. Nie będzie mnie przez najbliższe 2 tyg. dlatego wpłaciłam wcześniej

Zaraz zerknę do rozliczenia i sprawdzę.

EDIT

Gdy MALWA przelała mi finanse Grafisia, napisała, że wszyscy mają uregulowane deklaracje do IV. Deklarowałaś 20,00 zł miesięcznie i wpłacałaś po 40,00 zł co 2 miesiące.

Od przejęcie kasy Grafisia, na jego konto wpłynęły od Ciebie 2 wpłaty:

40,00 zł  -  1.06.  -  deklaracje za V. i VI.

40,00 zł  -  28.07.  -  deklaracje za VII. i VIII.

Z tego wynika, że zapłaciłaś do sierpnia, chyba, że do MALWA wpłaciłaś inaczej niż pozostali. Nie do IV, a do V.

Sprawdź proszę, jeśli możesz w wyciągach bankowych, bo może faktycznie do MALWA wpłaciłaś do maja. Wtedy ta wpłata byłaby do września :)

Link to comment
Share on other sites

Właśnie sprawdziłam, zawsze robiłam wpłaty dla Grafisia co 2 miesiące, 4 kwietnia wpłaciłam 40 zł do Malwy za kwiecień i maj, następnie do Ciebie za czerwiec i lipiec no i obecnie za sierpień i wrzesień. Na stronie 53 jest odnotowana przez Malwę moja wpłata za IV i V.

Link to comment
Share on other sites

Konto Grafisia powiększyło się o 50,00 zł dzięki wpłatom:

......... 30,00 zł   -  rudakacha  deklaracja za sierpień  -  3.08. 

......... 20,00 zł   -  zozola77  deklaracja za sierpień  4.08.

Bardzo serdecznie dziękujemy

ca%25C5%2582uski%2Bserca.gif

Wpisuję za jaki okres jest to deklaracja żeby wychwycić ewentualne różnice. Bardzo więc proszę sprawdzajcie, czy zgadza si to z Waszymi danymi :)

Link to comment
Share on other sites

Znowu konto Grafisia powiększyło się tym razem o kwotę 65,00 zł,  dzięki wpłatom:

......... 45,00 zł   -  nuncek   -  5.08.

......... 20,00 zł   -  denta  -  8.08.

Bardzo serdecznie dziękujemy

ca%25C5%2582uski%2Bserca.gif

 

Ach gdyby wszystkie psiaki na dogo miały tak wiernych i ofiarnych wielbicieli  Zdjęcie:

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

4.08. z konta Grafisia ubyło 453,00 zł - należność za:

........ 403,00 zł  -  hotel za lipiec 2016 r.  -  4.08.

.......... 50,00 zł  -  transport Grafiego do weta na czyszczenie zębów -  4.08.

 

Dzisiaj na konto Grafisia wpłynęła kwota 20,00 zł od RudyKach.

Bardzo serdecznie dziękujemy

ca%25C5%2582uski%2Bserca.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

16.08. na konto Grafisia wpłynęły dwie kwoty po 20,00 zł  od bakusiowa i Dulska

Bardzo serdecznie dziękujemy

Zdjęcie:

Ogromnie przepraszam, że podaję z takim opóźnieniem. Przyczyną był tygodniowy wyjazd i bardzo ograniczone możliwości dostępu na kompa i netu. Już wszystko wróciło do normy.

To se ne wrati  :)

Link to comment
Share on other sites

Ogłaszam Grafisia z takim tekstem:

Cześć, jestem Grafi.
Czy zechcesz przez chwilę posłuchać mojej historii ? Oszczędzę Ci zbędnych szczegółów... Mam około 5 lat, a przez większość mojego życia musiałem radzić sobie sam, zawsze sam... Trafiłem do schronu, w którym byłem źle traktowany, ale nikt nie zwrócił na mnie uwagi tak, by mnie adoptować i dać mi nowy dom. Tego, co było wcześniej i tego, co tam przeżyłem nie chcę wspominać. Chcę patrzeć w przyszłość, światełko nadziei pojawiło się, gdy w schronie dojrzały mnie dobre osoby - wolontariuszki i z uczuciem w sercu postanowiły dać mi szansę na nowy dom - tak trafiłem do miejsca, w którym teraz przebywam, do hoteliku dla psów. Jestem tu już ponad 2 lata, jestem traktowany bardzo dobrze, mam zawsze pełny brzuszek, chodzę na spacery, a towarzystwo jest bardzo fajne... Wiesz, tylko to nie jest mój prawdziwy dom i ja o tym bardzo dobrze wiem. Gdy wracam ze spacerku czasem cicho sobie westchnę, bo tak bardzo chciałbym resztę dnia spędzić u boku ukochanego przyjaciela w moim własnym domku. Jestem oddanym psiakiem, mam w sobie pełno ciepłych uczuć, którymi chcę obdarować człowieka z sercem. Tak bardzo bardzo chciałbym już być "u siebie", mieć tę pewność, że zawsze będę miał swój ciepły kącik i osobę, dla której będę prawdziwym przyjacielem.

Mój charakter? Cóż, chyba widać od razu jaki jestem - spokojny, ułożony, lubię inne zwierzaki. Jestem ciągle młody, więc mam dużo energii, ale wykorzystuję ją tylko w pozytywny sposób.

Jestem zdrowym psem. Jestem wykastrowany, zaszczepiony, odpchlony, odrobaczony no i zaczipowany.

Dziękuję, że zechciałeś wysłuchać mojej historii... Proszę, pamiętaj o mnie i myśl o mnie ciepło... Jeśli chcesz mnie poznać - jestem tu i czekam, zadzwoń i przyjedź...

Pójdę teraz odpocząć i będę dalej czekał na tego, kto mnie pokocha i komu ja oddam całe swoje serce...

 

Może udałoby się go sensownie skrócić.

Kto się podejmie ?

Link to comment
Share on other sites

Młody - około 5-cio letni, zdrowy, spokojny, ułożony pies szuka Człowieka, który go pokocha i przyjmie pod swój dach.

Jest wykastrowany, zaszczepiony, odpchlony, odrobaczony i zaczipowany. Posiada aktualną książeczkę zdrowia.

Kontakt:

 

To znowu zbyt krótkie :) Ale co dołożyć ? Właściwie to my nic nie wiemy o jego charakterze  gif zmartwiony.gif

Link to comment
Share on other sites

26.08. konto Grafisia powiększyło się o kwotę 65,00 zł,  dzięki wpłatom:

......... 60,00 zł   -  farmerka63   -  deklaracja V - VI

........... 5,00 zł   -  mdk8  -  deklaracja VIII

Bardzo serdecznie dziękujemy

ca%25C5%2582uski%2Bserca.gif

Link to comment
Share on other sites

O 24.08.2016 o 22:50, bakusiowa napisał:

Trzeba cos między jednym a drugim. Jeżeli czegos nie wymyslicie to ja moge sie tym zająć, lecz  dopiero za tydzień. Teraz jeszcze jest potrzebne  jedno najladniejsze zdjęcie. 

Bakusiowa, wygląda na to, że ogłoszenie Grafisia będzie czekało na Ciebie :(  Szkoda, bo mam wykupiony pakiet ogłoszeń i Grafi mógłby już być ogłaszany z nowym tekstem. Ja nie nadaje się do tworzenia ogłoszeń.

Link to comment
Share on other sites

Oooo właśnie dostałam potwierdzenie z OLX o opłaceniu pakietu odświeżeń ogłoszenia Grafisia. To zapewne znowu  sprawka bakusiowej :))

bg-2.png

Witaj Elżbieta,

icon-refresh-2.png

Dziękujemy za wybranie Pakietu Odświeżeń.

Twoje ogłoszenie będzie teraz codziennie odświeżane - raz na dobę, przez 7 dni (zaczynając od dzisiaj).

bg-1.png
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...