Jump to content
Dogomania

GRAFI Z OLKUSZA MA JUZ SWOJ DOM !!!


MALWA

Recommended Posts

Wczorajszy i dzisiejszy dziedń były łaskawe dla fginansów Graqfisia :) Łącznie wpłynęła na jego konto kwota 133,00 zł

......... 20,00 zł   -  dulska  -  15.06.

......... 68,00 zł   -  gluchypies -  bazarek  -  15.06.

......... 20,00 zł   -  RudyKach  -  16.06.

......... 25,00 zł   -  zozola77  -  16.06.

Bardzo serdecznie dziękujemy

z%2Bkwiatuszkami.gif

 

Link to comment
Share on other sites

Witam,

na moim koncie pojawiły się sporadyczne wpłaty od osób, które jeszcze nie zapisały sobie nowego konta Grafisia.

Oto one:

moca35 -15 zł  (13.06.),

Anna GR -25 zł  (07.06.),

zozozla77 - 25 zł  (19.05.),

moca35 - 15 zł  (16.05.),

Anna GR - 25 zł  (06.05.),

gosiaczek1984 - 10 zł  (29.04.),

łącznie 115 zł.

Przelewam dzisiaj tę kwotę na rzecz Grafisia.

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, MALWA napisał:

Witam,

na moim koncie pojawiły się sporadyczne wpłaty od osób, które jeszcze nie zapisały sobie nowego konta Grafisia.

Oto one:

moca35 -15 zł  (13.06.),

Anna GR -25 zł  (07.06.),

zozozla77 - 25 zł  (19.05.),

moca35 - 15 zł  (16.05.),

Anna GR - 25 zł  (06.05.),

gosiaczek1984 - 10 zł  (29.04.),

łącznie 115 zł.

Przelewam dzisiaj tę kwotę na rzecz Grafisia.

Właśnie wracam z banku i miałam Cię pytać co to za wpłata, ale już jasne :)

Dzisiaj na ,konto Grafisia wpłynęły kwoty

....40,00 zł od bakusiowa za VI i VII

.... 20,00 zł od MALWA za VI

.. 115,00 zł zgodnie z zestawieniem MALWA z poprzedniego postu.

Bardzo serdecznie dziękujemy

z%2Btulipanami.gif

 

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, elik napisał:

Właśnie wracam z banku i miałam Cię pytać co to za wpłata, ale już jasne :)

Dzisiaj na ,konto Grafisia wpłynęły kwoty

....40,00 zł od bakusiowa za VI i VII

.... 20,00 zł od MALWA za VI

.. 115,00 zł zgodnie z zestawieniem MALWA z poprzedniego postu.

Bardzo serdecznie dziękujemy

z%2Btulipanami.gif

 

Bakusiowa wysłała za czerwiec + dokładka na czyszczenie ząbków

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, MALWA napisał:

...

moca35 -15 zł  (13.06.),

Anna GR -25 zł  (07.06.),

zozozla77 - 25 zł  (19.05.),

moca35 - 15 zł  (16.05.),

Anna GR - 25 zł  (06.05.),

gosiaczek1984 - 10 zł  (29.04.),

Zozola77 już wpłaca na nowe konto, czy mogłanbyś pozwiadomić pozostałych o nowym numerze konta ?

Chciałam wysłać PW do Anna GR, ale takiego nicku nie ma na dogo ? Może jest to ktoś spoza dogo ?

Link to comment
Share on other sites

 

13 godzin temu, gluchypies napisał:

A mojej wpłaty z bazarku jeszcze nie ma?? 

Jest i już ją wymieniałam 16.06. (czwartek) i dziękowałam :)

Soreczki, nie potwierdziłam na wątku, już biegnę :)

O 16.06.2016 o 19:01, elik napisał:

Wczorajszy i dzisiejszy dziedń były łaskawe dla fginansów Graqfisia :) Łącznie wpłynęła na jego konto kwota 133,00 zł

......... 20,00 zł   -  dulska  -  15.06.

......... 68,00 zł   -  b-b bazarek  -  15.06.

......... 20,00 zł   -  RudyKach  -  16.06.

......... 25,00 zł   -  zozola77  -  16.06.

Bardzo serdecznie dziękujemy

z%2Bkwiatuszkami.gif

 

 

Link to comment
Share on other sites

Teraz, gluchypies napisał:

A jest :D tylko wpisałąś b-b bazarek ;) to mnie zmyliło hehe

Super, że kaska dotarła!

O rany, faktycznie przypisałam tą wpłatę b-b, zamiast Tobie :( Przepraszam najmocniej  niewinny.gif    już poprawiam.

Link to comment
Share on other sites

Ludzieeeee, nie wiem po co ja ten durny łeb noszę !!!

Wczoraj ania68 zadzwoniła do mnie, że hotel wysłał Jej SMSa, że koszt czyszczenia kielonków Grafisia będzie kosztował 150,00 zł + 50,00 zł transport do Krakowa i z powrotem.  Ania prosiła, żebym napisała o tym na wątku, bo Ona nie ma dostępu do netu. Oczywiście miałam napisać, ale wtedy przygotowywałam do wysyłki fanty z mojego bazarku i chciałam skończyć. No i jak skończyłam, to już nie pamiętałam, że miałam napisać o zębolkach Grafisia. Aniu przepraszam bardzo   gify.gif 

Moim zdaniem to sporo, ale zdrowe zęby to można powiedzieć podstawa zdrowia i dobrego samopoczucie, jak i u ludzi :)

Panna Marple ofiarowuje na Grafisiowe zębolki stówę, bakusiowa wpłaciła już dodatkowo przy deklaracji dwie dyszki, to byłoby razem 120 zewtów. Z majątku Grafisia trzeba byłoby wydać 80,00 zł, czyli nie tak wiele. Myślę, że trzeba Grafisiowi zafundować to czyszczenie, ale proszę wypowiedzcie się co o tym sądzicie.

Link to comment
Share on other sites

35 minut temu, bakusiowa napisał:

Jestem jak najbardziej za wyczyszczeniem ząbkow.  Jednak to  nie tylko jest sporo lecz można nazwać, że to jest zdzierstwo. 

Niektórzy weterynarze nie mają umiaru.

Ja tak delikatnie to ujęłam :) Ale z drugiej strony w rozmowie z ania68 wyszło, że 80,00 zł to było za małego pieska, a Grafiś do małych raczej nie należy :) Im większy psiak, tym więcej środków znieczulających, czy usypiających potrzeba no i samej robocizny :) więcej trza włożyć. No i im większe miasto, tym stawki weterynarzy i nie tylko, są wyższe.

Link to comment
Share on other sites

Poszła kasa od cioci Aliny. Już się nie mogę doliczyć za jakie to miesiące, więc uznajmy, że za maj i czerwiec. Czyli jeszcze w przyszłym miesiącu wpłata lipcowa. 

Fajnie, że zęby wyczyszczone. Ja ostatnio zafundowałam to samo mojemu suczydłu. Niby problemów nie było, z buzi źle nie pachniało, ale skoro już i tak lądowała na stole operacyjnym, to postanowiliśmy w pakiecie wyczyścić zębiska. 
 

Link to comment
Share on other sites

Eliku drogi i kochany, właśnie poleciała stomatologiczna stówa dla Grafisia i już jest na koncie, bo ten sam bank mamy. Błagam, nie zabij mnie, bo nie wiem czy na właściwe konto wysłałam ;), tzn. na pewno do Ciebie, ale zakręcona jestem i nie wiem czy na Grafisiowe... Przepraszać i obiecywać poprawę, więcej grzechów nie pamiętać :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Ayame Nishijima napisał:

Poszła kasa od cioci Aliny. Już się nie mogę doliczyć za jakie to miesiące, więc uznajmy, że za maj i czerwiec. Czyli jeszcze w przyszłym miesiącu wpłata lipcowa. 

Fajnie, że zęby wyczyszczone. Ja ostatnio zafundowałam to samo mojemu suczydłu. Niby problemów nie było, z buzi źle nie pachniało, ale skoro już i tak lądowała na stole operacyjnym, to postanowiliśmy w pakiecie wyczyścić zębiska. 
 

Zestawienie wpłat jest w tym poście   A poniżej post rozliczeniowy.

Grafiś dopiero będzie miał czyszczone ząbeczki :)

2 godziny temu, Panna Marple napisał:

Eliku drogi i kochany, właśnie poleciała stomatologiczna stówa dla Grafisia i już jest na koncie, bo ten sam bank mamy. Błagam, nie zabij mnie, bo nie wiem czy na właściwe konto wysłałam ;), tzn. na pewno do Ciebie, ale zakręcona jestem i nie wiem czy na Grafisiowe... Przepraszać i obiecywać poprawę, więcej grzechów nie pamiętać :)

No obiecuję, że nie zabiję, ale tylko z tego powodu, że łożysz na utrzymanie Grafisia i czynisz to bardzo solidnie. W przeciwnym razie.... No ! No i jeszcze dlatego, że Ciem kofam. No !

A stóweczka jest już faktycznie na koncie, tyle tylko, że na moim, a nie Grafisia. To znaczy była na moim, bo już przelałam na Grafisiowe konto :)

I od Cioci Aliny także kaska - 100,00 zł jest już na koncie - na koncie Grafisia :)

Bardzo serdecznie dziękujemy

gif%2B%25C5%259Ble%2Bserdudzka.gif

 

Link to comment
Share on other sites

O 17.06.2016 o 07:44, MALWA napisał:

Witam,

na moim koncie pojawiły się sporadyczne wpłaty od osób, które jeszcze nie zapisały sobie nowego konta Grafisia.

Oto one:

moca35 -15 zł  (13.06.),

Anna GR -25 zł  (07.06.),

zozozla77 - 25 zł  (19.05.),

moca35 - 15 zł  (16.05.),

Anna GR - 25 zł  (06.05.),

gosiaczek1984 - 10 zł  (29.04.),

łącznie 115 zł.

...

zozola77 już zna nowe konto Grafisia :) Dzisiaj powiadomiłam o zmianie konta moca35 i może Anna GR poprzez  Nuncek.

Nie udało mi się powiadomić gusiaczek1984, ponieważ ma zapełnioną skrzynkę. Jeśli ktoś z Was ma z Nią kontakt telefoniczny, albo e-mail, to bardzo proszę poinformujcie Ją o zmianie konta. Bardzo proszę :)

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, gluchypies napisał:

Z mojego bazarku: 

przelałam właśnie 43 złote dla Grafiego.

Bardzo proszę o potwierdzenie na wątku bazarku, gdy dojdą.

Bardzo wielgachne D Z I Ę K U J E M YYYYY

merci.gif

 

Jak kasa znajdzie się na koncie Grafisia, zamelduję i potwierdzę na wątku. Obiecuję tym razem nie pomylić wpłacającego  niewinny.gif

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, elik napisał:

...

Jak kasa znajdzie się na koncie Grafisia, zamelduję i potwierdzę na wątku. Obiecuję tym razem nie pomylić wpłacającego  niewinny.gif

Właśnie się zameldowała :) Biegnę potwierdzić na wątek bazarku.

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, elik napisał:

Zestawienie wpłat jest w tym poście   A poniżej post rozliczeniowy.

Grafiś dopiero będzie miał czyszczone ząbeczki :)

No obiecuję, że nie zabiję, ale tylko z tego powodu, że łożysz na utrzymanie Grafisia i czynisz to bardzo solidnie. W przeciwnym razie.... No ! No i jeszcze dlatego, że Ciem kofam. No !

A stóweczka jest już faktycznie na koncie, tyle tylko, że na moim, a nie Grafisia. To znaczy była na moim, bo już przelałam na Grafisiowe konto :)

I od Cioci Aliny także kaska - 100,00 zł jest już na koncie - na koncie Grafisia :)

Bardzo serdecznie dziękujemy

gif%2B%25C5%259Ble%2Bserdudzka.gif

 

Eliku, prześlij mi na pw konto Grafisiowe :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...