Jump to content
Dogomania

GRAFI Z OLKUSZA MA JUZ SWOJ DOM !!!


MALWA

Recommended Posts

 

49 minut temu, gluchypies napisał:

Ja cały czas trzymam kciuki za Grafisia, musi w końcu i do niego uśmiechnąć się szczęście!!!

Też mi się to marzy. Pozmieniałam zdjęcia w kilku jego ogłoszeniach. Może coś to da :)

Link to comment
Share on other sites

23 minut temu, bakusiowa napisał:

Czy Grafiś ma wyróżnione na olx?

Nie ma wyróżnienia, ale myślę, że lepsze jest odświeżanie, bo wyróżnione ogłoszenie może spaść  i jest widoczne dopiero na 8, 10  czy jeszcze dalszej stronie. Odświeżenie powoduje, że jest cały czas na początku ogłoszeń. Odświeżanie przez tydzień kosztuje 6,00 zł.

Link to comment
Share on other sites

Bakusiowa, tak myślę, wyróżniła ogłoszenie Grafisia i od razu je odświeżyła :) Wielkie wielgachne dzięki :) To zwiększy szanse na zauważenie Grafisia.

 
 

logo.png?v=5

bg-2.png

Witaj Elżbieta,

icon-refresh.png

Dziękujemy za wybranie opcji odświeżenia.

Twoje ogłoszenie jest już na górze listy ogłoszeń w OLX.pl.

 

 

 
 

logo.png?v=5

bg-2.png

Witaj Elżbieta,

star.png

Dziękujemy za wybranie opcji wyróżnienia.

Twoje ogłoszenie Grafi - pies do pokochania jest już wyróżnione na liście ogłoszeń w OLX.pl.

bg-1.png
Przydatne linki: Pomoc | Napisz do nas | Mój OLX | Blog

bg-1.png

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

 

10 minut temu, ania68 napisał:

Ani jednego telefonu nie było?

 

To dziwne, bo nie było ani jednego zapytania o Grafisia, a w statystyce jest napisane, że było 17 odsłonień telefonów. Po co komu zaglądać jaki to nr telefonu, jeśli nie zamierza dzwonić ?    Na skype też nikt nie pytał.

 

 
 
 
Statystyki:
  Wyświetleń: 103
  Tel : 17
GG : 0
Skype : 1
Obserwuje : 0
 
Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, elik napisał:

 

To dziwne, bo nie było ani jednego zapytania o Grafisia, a w statystyce jest napisane, że było 17 odsłonień telefonów. Po co komu zaglądać jaki to nr telefonu, jeśli nie zamierza dzwonić ?    Na skype też nikt nie pytał.

 

 
 
 
Statystyki:
  Wyświetleń: 103
  Tel : 17
GG : 0
Skype : 1
Obserwuje : 0
 

Numer telefonu niestety odsłaniają firmy telemarketingowe, które potem dzwonią z ofertą banku/ kredytu etc... Już tak miałam wielokrotnie, mój mąż też :( człowiek się cieszy, że ktoś ogląda ogłoszenie i zadzwoni a tu takie coś :( 

Link to comment
Share on other sites

ja tak cichutko zza węgła się wychylam, bo trochę mnie na dogo nie było....a tu taki ruch u Grafiego ..choc szkoda ze nie telefoniczny...

elik...zaraz zmieniam numer konta i czerwcowa wpłata pójdzie już na Twoje ale za maj wysłałam jeszcze do Malwy :( bo nie wiedziałam o zmianach :(

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, zozola77 napisał:

ja tak cichutko zza węgła się wychylam, bo trochę mnie na dogo nie było....a tu taki ruch u Grafiego ..choc szkoda ze nie telefoniczny...

elik...zaraz zmieniam numer konta i czerwcowa wpłata pójdzie już na Twoje ale za maj wysłałam jeszcze do Malwy :( bo nie wiedziałam o zmianach :(

Dobrze, że jesteś :) Napiszę do Malwy z prośbą o przekazanie Twojej deklaracji :)

Dla Grafiego też zaświeci słońce :)

Link to comment
Share on other sites

Na koncie Grafisia zameldowały się nowe wpłaty:

......... 20,00 zł   -  Till  -  3.06.  (za maj)

......... 30,00 zł   -  rudakacha  -  3.06.

......... 20,00 zł   -  nuncek-  3.06.

Bardzo serdecznie dziękujemy

gif%2Bdaje%2Br%25C3%25B3%25C5%25BCe.gif

 

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj na konto hotelu przelałam kwotę 403,00 zł za pobyt Grafisia w hotelu w maju.

holtel 052016.jpg

 

Grafi został zaszczepiony na choroby wirusowe. Czekam na fakturę.

Weterynarz stwierdził, że Grafisiowi nazbierał się kamień nazębny i warto byłoby rozważyć jego usunięcie. Co o tym myślicie ?

 

Link to comment
Share on other sites

Dobry wieczór :) 

dzwoniłam dzisiaj do Angeliki bo, nie miałam informacji czy doszła zakupiona przez bakusiową obroża przeciwko kleszczom. Otóż doszła 19 maja. bakusiowa bardzo dziękujemy :)

Jeżeli chodzi o kamień nazębny to myślę, że warto to zrobić.

Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, ania68 napisał:

Dobry wieczór :) 

dzwoniłam dzisiaj do Angeliki bo, nie miałam informacji czy doszła zakupiona przez bakusiową obroża przeciwko kleszczom. Otóż doszła 19 maja. bakusiowa bardzo dziękujemy :)

Jeżeli chodzi o kamień nazębny to myślę, że warto to zrobić.

Mam zakonotowane we głowince, że pisałam na wątku, że obroża dotarła do Grafisia i dziękowałam bakusiowej :)

 

EDIT

No nie napisałam, choć Angelika powiadomiła mnie o tym e-mailem. Pisałam, że Angelika powiadomiona o tym, że dla Gafisia przyjdzie obroża. Dobrze Aniu, że czuwasz nad sytuacją :)

Soreczki, to te moje zawirowania w ostatnim czasie :(

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, elik napisał:

Dzisiaj na konto hotelu przelałam kwotę 403,00 zł za pobyt Grafisia w hotelu w maju.

Fakturę załączę jutro - muszę zrobić zdjęcie i skan.

...

Obiecany skan faktury za hotel w maju.

Grafi hotel V.2016.jpg

Słabo widoczna treść. Zrobię zdjęcie, może będzie bardziej czytelne.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...