Jump to content
Dogomania

GRAFI Z OLKUSZA MA JUZ SWOJ DOM !!!


MALWA

Recommended Posts

33 minut temu, bakusiowa napisał:

Obroża już zakupiona i zapłacona. Wyślą kiedy dojdzie przelew. Mam nadzieję, że obroża  dojdzie koło wtorku. Trzeba będzie uprzedzić, że jest dla Grafisia.

Bakusiowa wielkie dzięki 

gif%2Bserce%2Bz%2Br%25C3%25B3%25C5%25BC.

 

Angelikę już powiadomiłam, że zakupisz obrożę dla Grafisia :)

 

Link to comment
Share on other sites

O 12.05.2016 o 15:21, bakusiowa napisał:

Obroża już zakupiona i zapłacona. Wyślą kiedy dojdzie przelew. Mam nadzieję, że obroża  dojdzie koło wtorku. Trzeba będzie uprzedzić, że jest dla Grafisia.

 

Bardzo dziękujemy :)

 

Angelika przysłała nowe zdjęcia

 

 

grafi230.jpg

grafi231.jpg

grafi232.jpg

grafi233.jpg

grafi234.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Super zdjęcia. Jak nieco odpocznę po ostatnich rozjazdach, to podmienię w niektórych ogłoszeniach.

Jak na razie nie było ani jednego telefonu, ale to niestety nie nowina :(

Może nowe zdjęcia przyniosą mu szczęście :)

Link to comment
Share on other sites

Kochani ogromnie mi przykro i bardzo Was przepraszam. Fatalnie się złożyło, że wkrótce po przejęciu finansów Grafisia ogromnie namnożyły mi się różne pilne sprawy tak osobiste i tu na dogo, których w żaden sposób nie mogłam odłożyć. Od 2 tygodni z konieczności krążę pomiędzy domem, a działką i wszędzie jestem z czasem do tyłu :(

Notowałam wpłaty w excelu, ale nie miałam czasu nanieść ich do postu rozliczeniowego. Faktycznie nie aktualizowałam go od 10 maja  :( Taka sytuacja zdarzyła mi się po raz pierwszy w mojej wieloletniej "karierze" skarbnika na dogo.

Od ostatniej aktualizacji, na konto Grafisia wpłynęły następujące wpłaty:

120,00 zł  -  farmerka63  -  10.05.

..50,00 zł  -  Ciocia Ayame Nijshijima  -  11.05.

..20,00 zł  -  RudyKas  -  11.05.

..20,00 zł  -  nuncek  -  12.05.

..20,00 zł  -  dulska  -  16.05.

 

Jeszcze raz bardzo przepraszam, a za wpłaty serdecznie dziękujemy

gif%2Bserce%2Bz%2Br%25C3%25B3%25C5%25BC.

 

Link to comment
Share on other sites

Elik - spokojnie, kochana. Ja tylko się zmartwiłam, że przelałam nie tam gdzie trzeba - zdarzają mi się takie potknięcia :)

...Z ogródkiem też "nie zdanżam' - czekają zadołowane w miednicy karpy rabarbaru. Czas już na fasolkę szparagową i ogórki. KIEDY???

Link to comment
Share on other sites

Teraz, farmerka63 napisał:

Elik - spokojnie, kochana. Ja tylko się zmartwiłam, że przelałam nie tam gdzie trzeba - zdarzają mi się takie potknięcia :)

...Z ogródkiem też "nie zdanżam' - czekają zadołowane w miednicy karpy rabarbaru. Czas już na fasolkę szparagową i ogórki. KIEDY???

Dzięki za wyrozumiałość  niewinny.gif

Ja w tym roku chyba całkiem zapuszczę kwietnik, że o warzywniaku nie wspomnę.  Psiak mi mocno chorusi i chyba żegnać się z nim przyjdzie :( i  nas zdrówko po lekarzach gania, a i tymczas 3-miesięczny małolat czas zabiera. Przydałoby się jeszcze z dziesięć godzin do doby dodać.

Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, RudyKas napisał:

Matko, biedny psiak, nic dziwnego, że nie masz czasu...

Bardzo biedny i bardzo słabiutki się zrobił, aż trudno mi już o nim pisać :(

17 godzin temu, Panna Marple napisał:

Elik, na spokojnie - są sprawy ważne i ważniejsze. Nikt na tym wątku nie dostanie apopleksji :). Dziś przelałam swoją stałą na Grafisia - jak zwykle za sześć miesięcy z góry: do grudnia włącznie) - z naddatkiem :)

Dzięki  :)

Wpadłam do banku i widzę, że Twoja wpłata 300,00 zł już się zalogowała na koncie :) jak również wpłata 20,00 zł od bakusiowa :)

Bardzo serdecznie dziękujemy

gif%2Bserce%2Bz%2Br%25C3%25B3%25C5%25BC.

 

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, gluchypies napisał:

Zapraszam na bazarek, 40 % jest dla Grafiego :)

KLIK

Babybruce.jpg

Dziękujemy za bazarek :)

Biegnę pooglądać :)

O 17.05.2016 o 17:31, Panna Marple napisał:

Elik, na spokojnie - są sprawy ważne i ważniejsze. Nikt na tym wątku nie dostanie apopleksji :). Dziś przelałam swoją stałą na Grafisia - jak zwykle za sześć miesięcy z góry: do grudnia włącznie) - z naddatkiem :)

Dziękujemy Panno Marple :)

 

Bardzo dziękuję wszystkim wpłacającym :) jesteście kochani :) miejmy nadzieję, że Grafi wkrótce znajdzie dom.

Link to comment
Share on other sites

Nie napisałam o tym wcześniej, bo nie byłam w stanie. Niestety mój ukochany Binguś odszedł w ubiegłym tygodniu. Jego biedne chore serduszko zatrzymało się podczas snu :( Jestem totalnie rozbita na miliony kawałków i nie mogę się pozbierać. Za dwa tygodnie  skończyłby 14 lat. Nie doczekał :(

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, elik napisał:

Nie napisałam o tym wcześniej, bo nie byłam w stanie. Niestety mój ukochany Binguś odszedł w ubiegłym tygodniu. Jego biedne chore serduszko zatrzymało się podczas snu :( Jestem totalnie rozbita na miliony kawałków i nie mogę się pozbierać. Za dwa tygodnie  skończyłby 14 lat. Nie doczekał :(

Przytulam z całego serca :( niestety wiem, jak bardzo to boli :( w poprzedni czwartek 12 maja pożegnaliśmy naszago huskiego, niestety musieliśmy podjąć decyzję o skróceniu mu cierpienia...

Biedny Binguś ;( jeszcze raz przytulam!!!

Link to comment
Share on other sites

Teraz, gluchypies napisał:

Przytulam z całego serca :( niestety wiem, jak bardzo to boli :( w poprzedni czwartek 12 maja pożegnaliśmy naszago huskiego, niestety musieliśmy podjąć decyzję o skróceniu mu cierpienia...

Biedny Binguś ;( jeszcze raz przytulam!!!

Dziękuję serdecznie.

I ja Ciebie przytulam i ogromnie współczuję z powodu konieczności podjęcia tak trudnej decyzji. Jednak w sytuacji, gdy nie ma ratunku, a przyjaciel się męczy, jest to niestety jedyne, co możemy dla niego zrobić :( To straszne chwile, ale konieczne. Dwa lata temu też musiałam podjąć taką decyzję :( Bardzo, bardzo Ci współczuje i przytulam :(

Link to comment
Share on other sites

Teraz, elik napisał:

Dziękuję serdecznie.

I ja Ciebie przytulam i ogromnie współczuję z powodu konieczności podjęcia tak trudnej decyzji. Jednak w sytuacji, gdy nie ma ratunku, a przyjaciel się męczy, jest to niestety jedyne, co możemy dla niego zrobić :( To straszne chwile, ale konieczne. Dwa lata temu też musiałam podjąć taką decyzję :( Bardzo, bardzo Ci współczuje i przytulam :(

Dokładnie tak, czasem musimy wybrać to, co będzie lepsze dla psiaka, choć dla nas oznacza to ogromny ból i smutek :( 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...