Jump to content
Dogomania

GRAFI Z OLKUSZA MA JUZ SWOJ DOM !!!


MALWA

Recommended Posts

Aniu myślę, że skoro jak dotąd nie ma żadnego odzewu na te ogłoszenia, to jest coś nie tak i najlepiej byłoby je zmienić, ale tak całkiem :)

Zanim roześlę nowy nr konta, trzeba powiadomić Till i MALWA. Czy skontaktujesz się z nimi Aniu ?

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, elik napisał:

Aniu myślę, że skoro jak dotąd nie ma żadnego odzewu na te ogłoszenia, to jest coś nie tak i najlepiej byłoby je zmienić, ale tak całkiem :)

Zanim roześlę nowy nr konta, trzeba powiadomić Till i MALWA. Czy skontaktujesz się z nimi Aniu ?

Oczywiście masz rację elik.

Jutro zadzwonię do Till.

Malwa, to świetna dziewczyna jest i gdyby mogła, to pewnie by tu była.

2 godziny temu, bakusiowa napisał:

Myślę, że z takimi zdjęciami nic się nie zwojuje. Na wątku zdarzały się ładniejsze lecz poznikały.

Już wstawiam te co mam na komputerze :)  Może się coś wybierze do ogłoszeń :)

 

 

grafi90.jpg

grafi91.jpg

grafi92.jpg

grafi93.jpg

grafi94.jpg

grafi95.jpg

grafi96.jpg

grafi97.jpg

grafi98.jpg

grafi99.jpg

grafi100.jpg

grafi101.jpg

Link to comment
Share on other sites

Wymyśliłam coś takiego:

Cześć, jestem Grafi. Czy zechcesz przez chwilę posłuchać mojej historii? Oszczędzę Ci zbędnych szczegółów... Mam około 5 lat, a przez większość mojego życia musiałem radzić sobie sam, zawsze sam... Trafiłem do schronu, w którym byłem źle traktowany, ale nikt nie zwrócił na mnie uwagi tak, by mnie adoptować i dać mi nowy dom. Tego, co było wcześniej i tego, co tam przeżyłem nie chcę wspominać. Chcę patrzeć w przyszłość, światełko nadziei pojawiło się, gdy w schronie dojrzały mnie dobre osoby - wolontariuszki i z uczuciem w sercu postanowiły dać mi szansę na nowy dom - tak trafiłem do miejsca, w którym teraz przebywam, do hoteliku dla psów. Jestem tu już ponad 2 lata, jestem traktowany bardzo dobrze, mam zawsze pełny brzuszek, chodzę na spacery, a towarzystwo jest bardzo fajne... Wiesz, tylko to nie jest mój prawdziwy dom i ja o tym bardzo dobrze wiem. Gdy wracam ze spacerku czasem cicho sobie westchnę, bo tak bardzo chciałbym resztę dnia spędzić u boku ukochanego przyjaciela w moim własnym domku. Jestem oddanym psiakiem, mam w sobie pełno ciepłych uczuć, którymi chcę obdarować człowieka z sercem. Tak bardzo bardzo chciałbym już być "u siebie", mieć tę pewność, że zawsze będę miał swój ciepły kącik i osobę, dla której będę prawdziwym przyjacielem.

Mój charakter? Cóż, chyba widać od razu jaki jestem - spokojny, ułożony, lubię inne zwierzaki. Jestem ciągle młody, więc mam dużo energii, ale wykorzystuję ją tylko w pozytywny sposób. 

Jestem zdrowym psem - jestem wykastrowany, zaszczepiony, odpchlony, odrobaczony no i zaczipowany.

Dziękuję, że zechciałeś wysłuchać mojej historii... Proszę, pamiętaj o mnie i myśl o mnie ciepło... Jeśli chcesz mnie poznać - jestem tu i czekam, zadzwoń i przyjedź...

Pójdę teraz odpocząć i będę dalej czekał na tego, kto mnie pokocha i komu ja oddam całe swoje serce...

Link to comment
Share on other sites

192017163_3_94x72_grafi-juz-tak-dlugo-cz

253009919_1_94x72_fajny-pies-bardzo-potr

151723147_1_94x72_spokojny-ladny-szuka-d

151723147_5_94x72_spokojny-ladny-szuka-d

151723147_6_94x72_spokojny-ladny-szuka-d

 

Z moich ogłoszeń dodałam jeszcze takie zdjęcia, tylko nie wiem czemu takie małe?

Mamy super tekst :) Dzięki głuchypies :)

To co? wykupimy mu jakiś pakiecik do ogłoszeń?

 

Zapomniałam zadzwonić do Till. zrobię to jutro. Trzeba nam wiedzieć jak wyglądają finanse Grafiego  na dzień dzisiejszy. elik nie może zbierać pieniędzy zanim to nie zostanie ustalone.

Link to comment
Share on other sites

Witam,

 

mam informację od Till, że zgłosił się ktoś kto chce przejąć finanse GRafiego.

Bardzo dziękuję. Byłam tu ostatni raz 27 lutego, i już  myślałam, ze wszyscy zapomnieli o psie....

 

Ja nie zapomniałam, choć nie zmienia to faktu, ze tu nie wchodziłam. Od  końca lutego jestem na l4, miała być tylko jedna operacja, niestety było inaczej. Ale nieważne.

 

Grafi jest ważny. Za luty i marzec  zapłaciłam za hotelik. Rozliczenia niestety nie zrobiłam.

Pierwsza strona nie przyjmuje rozliczeń. Muszę wymyśleć coś innego.

 

Wieczorem usiądę jeszcze raz i podam jak to wygląda na dzień dzisiejszy.

 

Z Till ustaliłam, ze za kwiecień zapłacę Angelice za hotel, a od maja finanse prowadzi elik.

 

Dziękuję, ze jesteście u GRafiego.

 

Ja swojej deklaracji oczywiście nie  wycofuję.

 

Link to comment
Share on other sites

Witaj MALWA :) współczuję z powodu stanu zdrowia. Pomoc zwierzakom ważna, ale nasze zdrowie najważniejsze. Dlatego chcemy zająć się Grafim, żebyś spokojnie mogła zająć się troską o własne zdrowie. Trzymamy kciuki za to, żeby było coraz lepsze :)

Ponieważ podjęłam się prowadzić finanse Grafiego, a nie mam czasu przekopywać cały wątek, proszę napisz kto i jaką kwotę wpłaca aktualnie dla Grafiego i jaki jest obecnie stan jego finansów.

Myślę, że jeśli masz tak bardzo ograniczone możliwości czasowe, to możesz w każdym czasie zrobić aktualne rozliczenie psiaka nie czekając na koniec miesiąca. Zrobisz, jak będzie dla Ciebie wygodniej :)

Zaglądaj oczywiście na wątek, jak tylko czas będzie Ci na to pozwalał i przede wszystkim dbaj o własne zdrowie :)

A jak się miewa Twoja sunia adoptowana od ewu ?

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, bakusiowa napisał:

Jak napisze się, że ma 10 lat to w ogóle są marne szanse na znalezienie domu. Ciekawe jakie ma uzębienie. Może jednak będzie można odjąć kilka lat.

Też myślę, że dycha, to dużo za dużo. Grafiś na tyle nie wygląda więc spokojnie można mu odjąć te kilka lat :)

Grafiś nie ma napisanej na czole daty urodzenia, a ja już spotkałam się z rozbieżnością w ustalaniu wieku przez wetów nawet 5 lat.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, bakusiowa napisał:

Jak napisze się, że ma 10 lat to w ogóle są marne szanse na znalezienie domu. Ciekawe jakie ma uzębienie. Może jednak będzie można odjąć kilka lat.

Też myślę, że dycha, to dużo za dużo. Grafiś na tyle nie wygląda więc spokojnie można mu odjąć te kilka lat :)

Grafiś nie ma napisanej na czole daty urodzenia, a ja już spotkałam się z rozbieżnością w ustalaniu wieku przez wetów nawet 5 lat.

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, bakusiowa napisał:

Jakbyś miała kontakt z hotelikiem to zapytaj o stan zębów. Na zdjęciach nie widać za dokładnie. Pysio nie jest siwy.

Z hotelikiem będzie się kontaktowała ania68.

Aniu kochana, jak znajdziesz chwilkę, to zapytaj o te kielonki Grafisia :) To faktycznie może dać jakąś wskazówkę co do wieku psiaka.

Link to comment
Share on other sites

Witaj Malwa,

z całego serca życzę Ci dużo zdrowia. Czekamy na rozliczenie.

 

elik, nie dzwoniłam jeszcze do hoteliku ale wydaje mi się, że Grafi ma dość kiepskie zęby i to jeszcze sporo ubytków (tytuł  wątku mówi sam za siebie).

Myślę, że spokojnie można mu dać 7-8 lat. Jest kundelkiem więc pożyje jeszcze z 10 lat.

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, ania68 napisał:

...

elik, nie dzwoniłam jeszcze do hoteliku ale wydaje mi się, że Grafi ma dość kiepskie zęby i to jeszcze sporo ubytków (tytuł  wątku mówi sam za siebie).

Myślę, że spokojnie można mu dać 7-8 lat. Jest kundelkiem więc pożyje jeszcze z 10 lat.

W takim razie poprawię, bo na OLX napisałam, że ma około 5 lat :)

Tym tytułem, to nie sugerowałabym się zbytnio, bo powstał w dniu założenia wątku i już potem nie był aktualizowany, a w pysiu Grafisia mogło się co nieco zmienić. Wtedy o ile pamiętam wyglądał kiepsko, bo miał jakąś infekcję w pyszczku. Dobrze byłoby mieć aktualne wiadomości, co do jego stanu zdrowia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...