Jump to content
Dogomania

GRAFI Z OLKUSZA MA JUZ SWOJ DOM !!!


MALWA

Recommended Posts

Jak widać nie dały oczekiwanego efektu i dalsze czekanie domu psu nie przyniesie. Trzeba próbować innych sposobów. Może wydarzenie na FB ?

 

Tylko, że wydarzenie musi "żyć" zdjęcia, filmiki codzienne wpisy .....

 

...

Wydarzenie na FB może być dobrym pomysłem, o ile ktoś takie wydarzenie zrobi i jak tu już wcześniej sugerowano będzie umieszczał na bieżąco zdjęcia i informacje o psiaku.

A zatem szukamy aktywnej osoby na FB, która umiałaby zrobić wydarzenie i mogłaby zająć się tematem Grafisia.

Aktywna osoba na fb nic nie zdziała, jeśli nie będzie miała często nowych zdjęć, a z tym jak sama wiesz jest raczej słabo.

 

Rozmawiałam z Angelika i ustaliłam, ze w wolnejchwili zrobi zdjecia i prześlemi jak zwykle na emaila. Co do filmiku, to jest to dla niej nieco trudniejsze.

Jak na razie nie mam jeszcze zdjęć.

Link to comment
Share on other sites

Wchodzę tylko z wyjaśnieniem i przeprosinami. Kasa dla Grafiego jest, niestety mam obsuwę przez problem ze zrobieniem przelewu. Całość pieniędzy wpłynie jak tylko uda mi się uporać z autoryzacjami przelewów. 

WIem, że Grafiemu pieniędzy nie brakuje, więc mam nadzieję, że nie jest to duży problem. 

 

Pozdrowienia dla wszystkich!

Link to comment
Share on other sites

Przydadzą się ładne fotki. Mogą być do ogłoszeń. Jeśli ogłoszenia są długo należy co jakiś czas wymieniać zdjęcia. Jeśli chodzi o adopcję Grafisia to czy on nadaje sie do budy czy do mieszkania?  Czy może domek z ogródkiem z mieszkaniem w domu? Czy umie chodzić na smyczy i czy toleruje inne psy lub koty? Jaki on jest do ludzi i do dzieci? Gdyby były ładne zdjęcia i konkretne wiadomości to mogę go ogłaszać na łódzkie lub na inne województwo według życzenia. Muszę się pochwalić że dzięki olx wyadoptopwałam już trzy zwierzaczki. Jest to najlepszy portal , tylko jeśli trwa długo ogłaszanie co jakiś czs trzeba kasować liczbę wejść, podmieniać zdjęcia i trochę modyfikować tekst.

Link to comment
Share on other sites

Póki co jeszcze ich nie dostałam, a jutro rano wyjeżdżam na święta i wracam dopiero w niedzielę więc jeśli nie dostanę ich dzisiaj do jakiejś możliwej godziny, to będą dopiero ewentualnie w niedzielę. No chyba, że ktoś inny je wklei.

Link to comment
Share on other sites

Przyślij do mnie elsia7 @interia.pl

Bez spacji oczywizda :)

 

 

Póki co jeszcze ich nie dostałam, a jutro rano wyjeżdżam na święta i wracam dopiero w niedzielę więc jeśli nie dostane ich dzisiaj do jakiejś możliwej godziny, to będą dopiero ewentualnie w niedzielę. No chyba, że ktoś inny je wklei.

 

 

Elik - zaraz wysyłam fotki na wskazanego e-maila.  Dziękuję za pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...