Jump to content
Dogomania

GRAFI Z OLKUSZA MA JUZ SWOJ DOM !!!


MALWA

Recommended Posts

Dziewczyny, wątek Grafiego jest dla mnie teraz tym najważniejszym. Dlatego pozwalam sobie na małą prywatę. 

Żegnam się dziś z forum. Mam dość. 

Kłamstw, pomówień, oszczerstw i tego, jak wiele osób - porządnych osób - ma to wszystko gdzieś. Tego, że wystarczy głośno krzyczeć, by niszczyć komuś życie i tego, że ludzie boją się krzykaczy. Mam dość, ale tak po prawdzie również szkoda mi czasu. Użeranie się na forum zjada go zbyt wiele. Więcej dobrego zdziałam skupiając się na swojej pracy. 

 

Dzięki za wspólnie spędzony czas, dzięki Elik i Aniu, Głuchy Psie - za wspólnie uratowane psiaki. Kilka ich było i wszystkie poszły do domów. To fajne. 

Dzięki Malwo i Angeliko - za to co zrobicie. 

Dziękuję wielu innym, których nicków nie wymieniam, za całe wsparcie, za deklaracje. 

Jesli kiedykolwiek będziecie czegoś potrzebować, maile wciąż chodzą. imię.nazwizko (jak w nicku)@gmail.com 

 

Wpłata cioci Aliny będzie dalej szła na Grafiego - do czasu kiedy uzyskam informację, że znalazł dom, albo jeśli ciocia się wycofa.

Ewentualne nadwyżki po wyadoptowaniu przekażcie na inne psy wg. własnego uznania. 

 

Ja sama nie przestaje pomagać psom. Robię kurs z behawiorystyki na tutejszym uniwerku, może kiedyś się przyda, a żeby wesprzeć finanosowo, psiaki nie trzeba być na dogo. 

Właściciel, który ma forum w głębokim poważaniu, cieszy się z braku moderacji i nabijanych postów, ja - od jutra - nie będę mu statystyki nabijać. 

 

Trzymajcie się i powodzenia!

 

菖蒲

Link to comment
Share on other sites

Ayame, choć rozumiem Twoją decyzję, z przykrością muszę powiedzieć, że tym razem  się z Tobą nie zgadzam. Sama jestem celem kłamstw, pomówień, oszczerstw i mało kto odważa się zaprotestować, a przecież wiele osób zna moje działania na rzecz bezdomnych psów. Dziękuję Ci za to, że znajdowałaś w sobie odwagę, aby nazywać rzeczy po imieniu. Czy dla tego, że od jakiegoś czasu pewna grupka osób usiłuje zdeprecjonować nasze działania, mam zrezygnować z dalszej pomocy dla bezdomnych psów ?

Dzięki współpracy kilku osób udało się podarować kilkudziesięciu psom nowe, dobre życie. Nie wszystkie starania są uwieńczone sukcesem. Nie wszystkie mają zakończenie takie, jak planowałyśmy, ale tak to już w życiu bywa, że nie wszystko udaje się tak, jak tego chcielibyśmy. Zbyt wiele czynników ma wpływ na przebieg zdarzeń. Ale czy to znaczy, że z powodu nagonki mamy zrezygnować z dalszej pomocy psiakom ? Nie, NIGDY !!!

Obecnie nie znam innej platformy, gdzie można byłoby wspólnie działać na rzecz bezdomnych zwierząt.

 

Jestem w stu procentach przekonana, że czas odkryje prawdziwe powody działania tłuszczy. Poczekam.

 

Nie usiłuję namawiać Cię do zmiany decyzji, bo wiem, że jest ona przemyślana i jak każda decyzja, uzależniona od indywidualnych uwarunkowań, ale powiem, że mam nadzieję, że kiedyś powrócisz tu...

Powodzenia we wszystkich Twoich zamierzeniach Ayame   starka%252520macha%252520chusteczk%2525C

Link to comment
Share on other sites

Weszłam na forum po raz ostatni, wczoraj nie wyłaczyłam powiadomień...

 

Elik, to nie tak, że ktoś moje działania deprecjonuje. Nic takiego nie miało ostatnio miejsca. Ale mówiąc szczerze: Sama, stąd, nie wezmę pod opiekę żadnego psa. Wszystkie, którym pomogłyśmy, zostały wyadoptowane. 

No więc co? Zostają deklaracje... Czyli wsparcie finansowe. Tego mogę udzielić poza forum. 

A na przepychanki szkoda mi czasu. Tak zwyczajnie. Tam, gdzie bluzgają po innych nie ma dyskusji, kończy się w sądzie. No i pewnie najwyższy czas.

 

Tam, gdzie ja piszę, ze coś jest nie halo, niby wszyscy się cieszą, że ktoś powiedział prawdę, ale nikt kto może nie podejmuje działań, by coś zmienić. No więc po co moja pisanina?

 

Nic się nie zmieni, zyskam tylko czas. Czas, który właśnie inwestuję w przyszłą pomoc psom: Robię kurs z behawiorystyki

Następne rady, których udzielę w pracy z psami nie będą opatrzone komentarzem, ze nie jestem specjalistą, że to tylko wyczytane i własne doświadczenie. Następnym razem będę miała więcej wiedzy i potwierdzające ją dokumenty. I nikt nie zarzuci mi, że się nie znam. Jeśli pojawię się w Polsce, dalej będziecie mnie mogły wrabiać w "naprawianie" wyadoptowanych  psów. ;)

 

Masz mojego maila, to że znikam z forum, nie znaczy, że znikam z tej planety, że nie pomogę jak będzie trzeba. 

 

Powodzenia nam wszystkim, bo nasze powodzenie, to kilka więcej szczęśliwych psiaków!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dobry wieczór,

 

 

wczoraj na pierwszej stronie wpisałam w rozliczeniu ostatnie wpływy.   Teraz widzę, że mój post nie został tu odnotowany...

 

 

Ostatnie wpłaty :

 

 

Ayame - 50 zł (28.10.),

gosiaczek1984 - 10 zł (30.10),

teresaa118 - 50 zł (30.10.),

 

 

LISTOPAD 2015:

 

 

mdk8 - 5 zł (01.11),

zozola77 - 25 zł (02.11),

MALWA - 20 zł (02.11.),

rudakacha - 30 zł (03.11),

denta - 20 zł (05.11.),

moca35 - 15 zł (06.11),

Anna GR - 25 zł (06.11.),

gluchypies - 30 zł (06.11.),

 

Pięknie dziękuję za wpłaty.

 

 

Grafi posiada obecnie: 698 zł.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witam,

 

rozmawiałam wczoraj z Till, i wiem, ze nie ma żadnego zainteresowania Grafim. Po prostu nikt nie dzwonił z ogłoszeń, które były tu na dogo zamawiane i wykupione.

 

Wiem, ze ogłoszenia papierowe,  które robiła Till nadal wiszą w  gabinetach u okolicznych weterynarzy.  Odzewu brak.... ...,

 

Nie mogę dodzwonić się do Angeliki, u której w hotelu jest Grafi, spróbuję dzisiaj po południu, może dowiem się czegoś więcej  co u Grafisia.

Link to comment
Share on other sites

Dodzwoniłam się do Angeliki, jednak nie mogłyśmy rozmawiać, bo Angelika zajmowała się psami, i w każdej chwili mógł jej się rozładować telefon. Umówiłśmy się na telefon jutro po 13.00.

 

Wiem, ze pies żyje i nadal jest w hoteliku. Gdyby było inaczej, to zarówno Angelika jak i Till dałyby mi znać.

 

Chcę poprosić Angelikę, by zrobiła Grafiemu jakieś nowe zdjęcia, może nie tylko jemu, ale przy innych psach, to widziałybyśmy też jego zachowanie do innych. Może udałoby się Angelice przesłać jakiś filmik z udziałem Grafisia.

To taka moja sugestia. Nie wiem jak z filmikiem, bo jeśli ona umie go zrobić i przesłać na e-maila, to i tak poproszę kogoś o wstawienie tu na dogo. Zobaczę jutro co na to Angelika.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za odwiedziny u Grafisia.

 

Wydarzenie na FB może być dobrym pomysłem, o ile ktoś takie wydarzenie zrobi i jak tu już wcześniej sugerowano będzie umieszczał na bieżąco zdjęcia i informacje o psiaku.

 

A zatem szukamy aktywnej osoby na FB, która umiałaby zrobić wydarzenie i mogłaby zająć się tematem Grafisia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...