Jump to content
Dogomania

GRAFI Z OLKUSZA MA JUZ SWOJ DOM !!!


MALWA

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Ależ on jest śliczny! I do pysia mu w tym kubraczku, ja naprawdę nie wiem, czemu nikt o niego nie dzwoni :/ Zaraz mu zrobię kilka ogłoszeń na Kraków, olx mu wyróżnię.

 

Prawda? Pięknie mu :) 

 

Zdjęcia na pierwszej stronie sa bardzo ładne.

 

Są przepiękne, dlatego ogłoszeń z tamtymi zdjęciami nie będę usuwać, zrobię drugie na Katowice z nowymi :)

 

Aniu dziękuję za wstawienie nowych zdjęć!  A kubraczek ładny, to ten kupiony kiedyś na Twoim bazarku.

 

Pamiętasz? To miłe :) Kubraczek co prawda nie był tani, ale bardzo porządny :)

Link to comment
Share on other sites

Na koniec grudnia na koncie Grafisia było 350 zł.

 

Hotel za grudzień wyszedł 403 zł (31 dni po 13 zł każdy). Brakowało 53 zł i tę kwotę pokryłam z wpłat z wątku Bafika (teraz u Bafika zostało 290,37 zł ).

 

Obecnie, po zliczeniu wpłat za styczeń na kocie Grafisia jest 345 zł!

 

Pięknie dziękuję za wpłaty!

Link to comment
Share on other sites

Czy mogę prosić o pilnowanie wpłat?  Sprawdzicie Kochani czy nikogo nie pominęłam w rozliczeniu.

 

Coś mi się wydaje, ze nie mam ostatnich wpłat od Rudy Kas oraz od mparsley, i jeśli dobrze liczę, to nie mam od tej ostatniej osoby od maja 2014r..... 

Link to comment
Share on other sites

Dostałam informacje od Till, że miała jeden telefon o Grafisia.

 

Warunki takie sobie, a właściwie jak to  określiła Till   "szału nie ma", ale chcąc dowiedzieć się czegoś więcej zorganizowała wizytę PA.  Kiedy dzwoniła, by poinformować Panią o dacie wizyty, ta osoba nie odbierała już telefonu. Widać to nie był dom dla Grafisia................

 

Nic czekamy, może trafi się inny lepszy dom.

Link to comment
Share on other sites

Czy mogę prosić o pilnowanie wpłat?  Sprawdzicie Kochani czy nikogo nie pominęłam w rozliczeniu.

 

Coś mi się wydaje, ze nie mam ostatnich wpłat od Rudy Kas oraz od mparsley, i jeśli dobrze liczę, to nie mam od tej ostatniej osoby od maja 2014r..... 

Pilnuj aby wpłacali bo deklaracje maja to do siebie ,że lubia sie kurczyć.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Zaktualizowałam rozliczenie Grafika:

 

mdk8 - 5 zł (22.01.),

gluchypies - 10 zł  (30.01.),

gosiaczek1984 - 10 zł (30.01.).

 

Dziękuję za wpłaty dla Grafika !

 

 

Na koniec stycznia 2015r. Grafi posiadał kwotę 370 zł.

 

Za hotel za styczeń zapłaciłam 403 zł  (13 zł za 31 dni ), oraz kwotę 20 zł za szczepienie na wściekliznę.

 

Brakującą kwotę 33 i 20 zł pobrałam z wątku Bafika:  http://www.dogomania.com/forum/topic/133730-jestem-bafi-z-olkusza-i-mam-ju%C5%BC-sw%C3%B3j-dom/,

 

 

Obecny stan konta Grafisia to 0 zł.

 

 

Czy ma ktoś pomysł skąd wziąć kasę na jego utrzymanie?  Stałych deklaracji mam na niego 275 zł...........kasa po Bafiku tez nie jest wieczna i zaraz zniknie..............

 

Proszę o pomoc !!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...