Jump to content
Dogomania

GRAFI Z OLKUSZA MA JUZ SWOJ DOM !!!


MALWA

Recommended Posts

Rozmawiałam wczoraj z Angeliką, i wiem, z ena razie nie ma o niego żadnych telefonów.

Szkoda, bo Grafiś to naprawdę fajny psiak, trochę dominant, ale bez problemu dogaduje się z innymi psiakami. Teraz Angelika nie zamyka go już w kojcu, i dlatego Grafiś w ciagu dnia luźno biega po podwórzu. Kojec jest otwarty, ot tak jakby chciał wejść sobie do budy, czy po prostu napić się wody ze swojej miski. Pies biega luzem, czasami leży na podwórzu czy siedzi na trawie. Jest posłuszny, na zawołanie podchodzi, nie ma problemu z przywołaniem go do siebie, nawet jeśli zajdzie gdzieś w drugi kąt podwórza.

Link to comment
Share on other sites

Witajcie.

Postaram się znaleźć jakiś bazarek ogłoszeniowy i wykupię Grafiemu pakiet ogłoszeń, tylko cały czas nie mogę się zalogować na dogo ze swojego komputera :( to już trwa prawie 3 tygodnie :(

A z tego komputera, na którym dogo mi działa nie mogę często korzystać bo nie jest mój :( masakra :(

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny wykupiłam Grafisiowi pakiet ogłoszeń.

Przepraszam, że to tyle trwało, ale dogo po prostu mi nie działa :( dziś chyba stał się cud i się zalogowałam  ;)

 

Mam prośbę, czy ktoś mógłby tutaj wkleić aktualny tekst Grafiego (albo podać mi numer postu bo ostatnio w ogóle nie jestem na bieżąco). I powiedzcie proszę czyjego maila mogę podać do aktywacji ogłoszeń Grafisia?

Dzięki i czekam na info:)

Miłego wieczoru :)

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny wykupiłam Grafisiowi pakiet ogłoszeń.

Przepraszam, że to tyle trwało, ale dogo po prostu mi nie działa :( dziś chyba stał się cud i się zalogowałam  ;)

 

Mam prośbę, czy ktoś mógłby tutaj wkleić aktualny tekst Grafiego (albo podać mi numer postu bo ostatnio w ogóle nie jestem na bieżąco). I powiedzcie proszę czyjego maila mogę podać do aktywacji ogłoszeń Grafisia?

Dzięki i czekam na info:)

Miłego wieczoru :)

 

Fajne zdjęcia są w poście  #644.

 

Tekst do ogłoszenia możesz wziąć z postu #625:

 

Grafi, już tak długo czeka na swój dom.

Mam na imię Grafi, już bardzo długo czekam na swój dom. Nikt o mnie nie pyta, nie dzwoni...wiem, wyglądam zwyczajnie, niczym się szczególnym nie wyróżniam, ale naprawdę fajny ze mnie psiak! Jestem grzeczny, lubię towarzystwo innych psów, do tego jestem całkiem łagodny i zrównoważony. Lubię spacery, zabawę, jedzonko i spanko, ale też potrafię być czujny i dobrze pilnuję domu. Mam około 4-5 lat, no cóż, jestem wykastrowany (wcale mi to nie przeszkadza), zaszczepiony, odpchlony, odrobaczony i zaczipowany.

Jeśli zechcesz przygarnąć mnie pod swój dach zadzwoń!

Dbamy o bezpieczne i szczęśliwe adopcje, dlatego organizujemy wizytę przed adopcyjną oraz podpisujemy umowę adopcji.

 

Dane do ogłoszeń znalazłam takie (z ogłoszenia na adopcjapsa.pl - są widoczne):

Kontakt
603 283 744
[email protected]

Link to comment
Share on other sites

Aktualizuję ostatnie wpłaty na Grafisia:

 

rudakacha – 30 zł  (02.10.),

gosiaczek1984 – 10 zł  (02.10.),

Anna GR – 25 zł (06.10.),

denta – 20 zł (7.10.),

gluchypies – 20 zł (07.10.),

Nuncek – 20 zł (10.10.),

bakusiowa – 20 zł (13.10.),

Dulska – 20 zł (15.10.),

zozola77 – 20 zł ( 15.10.),

renatka_s – 40 zł  ( 20.10.),

moca35 – 15 zł  (21.10.),  

 

co oznacza, ze na konto Grafisia wpłynęło 240 zł.

 

Łącznie na koncie Grafisia jest:  524,13  zł.

 

 

Za wszystkie wpłaty pięknie dziękuję !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...