Jump to content
Dogomania

GRAFI Z OLKUSZA MA JUZ SWOJ DOM !!!


MALWA

Recommended Posts

[quote name='ajw']I ja się witam.
Dziewczyny mogę zasponsorować Grafiemu jeszcze jeden pakiet ogłoszeń, tylko pytanie czy ogłaszamy od razu, czy czekamy??[/QUOTE]

moze poczekajmy troche...Ty mu niedawno robiłas na Kraków...a ania68 widze na Katowice wyrózniona tablice

szkoda, ze jak na razie cisza...:shake:

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam dzisiaj z Till, i wiem, ze nie miała ani jednego telefonu o Grafisia........

Wcześniej rozmawiałam też z Angeliką, i wiem, że u niej podobnie.

Niestety coś nasz Grafi nie ma szczęścia, a to taki kochany psiak...........

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Panna Marple']Klątwa jakaś czy co? Czy Grafiś ma wyróżnione ogłoszenia?[/QUOTE]

A ja myślę, ze to oznaka tego, ze lato sie zbliża i z adopcjami będzie przestój....... niestety.....

Co do ogłoszenia wyróźnionego, to takie miał, ale teraz chyba nie ma..........

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MALWA']A ja myślę, ze to oznaka tego, ze lato sie zbliża i z adopcjami będzie przestój....... niestety.....

Co do ogłoszenia wyróźnionego, to takie miał, ale teraz chyba nie ma..........[/QUOTE]

Grafi ma wyróżnioną tablicę na Kraków z mojego konta na prośbę zozola77 ;)

[URL]http://olx.pl/oferta/cudowny-grafi-czeka-na-swojego-czlowieka-CID103-ID60i2B.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania68']A ode mnie wyróżnioną tablicę (olx) na Katowice :)[/QUOTE]

[quote name='ajw']Grafi ma wyróżnioną tablicę na Kraków z mojego konta na prośbę zozola77 ;)

[URL]http://olx.pl/oferta/cudowny-grafi-czeka-na-swojego-czlowieka-CID103-ID60i2B.html[/URL][/QUOTE]

Pięknie WAM dziękuję !

Link to comment
Share on other sites

[U]Mam kolejne wpłaty dla Grafisia:[/U]

- denta - 20 zł (02.06.),
- Renata S. - 40 zł za czerwiec i lipiec (02.06.),
- gosiaczek 1984 - 10 zł (02.06.),
- Nuncek - 20 zł (02.06.).

Pięknie dziękuję za wpłaty.



Obecnie Grafi ma [U]220 zł.[/U]

Link to comment
Share on other sites

Witam !

Chciałam wszystkich prosić o terminowe, comiesięczne wpłaty na Grafisia.

Ja wiem, ze on ma sporo deklaracji - 275 zł, ale na hotel kosztuje 13 zł za dobę i co miesiąc wychodzi ok.400 zł. Tym samym Grafisiowi brakuje 130 zł deklaracji. Tę różnicę pokrywam teraz z tego co pozostało po Bafim, który jest w DS.

Ale zaraz są wakacje, adopcje nieco przystaną, do tego o naszego Grafisia nawet nikt nie zapytał, i boję się, ze te pieniądze po Bafim dość szybko sie skończą.

A w przypadku, kiedy czekam na wpłaty do końca miesiąca moze zdarzyć się tak, ze nie będę miała z czego wyłożyć, i dlatego zależy mi na tym, by choć te, które mam zagwarantowane wpływały w miarę wcześnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ajw']W weekend wyślę pakiet dla Grafiego na Kraków ;)[/QUOTE]

Dziękuję, ja w te ogłoszenia wierze jak w nic innego, kurcze może wreszcie coś ruszy, bo o Grafisia nawet pół telefonu nie było............

[quote name='bakusiowa']Jutro będzie miał 295 zł.[/QUOTE]

[quote name='farmerka63']...i jeszcze o 60 złociszy więcej - puściłam przelew za czerwiec i lipiec :)[/QUOTE]

Dziękuję WAM !!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...