Jump to content
Dogomania

GRAFI Z OLKUSZA MA JUZ SWOJ DOM !!!


MALWA

Recommended Posts

[quote name='gluchypies']nie dam rady więcej :( gdyby Messi poszedł do domku, to może wtedy....[/QUOTE]

[quote name='Yoana']Ja niestety też :-( Problem z dogomaniakami jest taki, ze większość z nas jest zadeklarowana do granic swoich możliwości. Jak mi coś ekstra wpadnie to jednorazowo podrzucę, stałej na razie niestety nie mogę.[/QUOTE]

Dziewczyny, dziękuję, ze jesteście !

Problem z dogomaniakami jest też taki, ze kiedy zadeklaruję jakieś pieniądze, to już mam na skrzynce po 10 - 20 zaproszeń na bazarki, cegiełkowe, wątki..............jeśli mam kwotę, którą mogę przeznaczyć na jednego psa, to jej nie namnożę, i po wpłaceniu już jej nie mam...............niestety..............ale pewnie większość z nas tak ma.............

Co do Grafiego - został wizęty z Olkusza właśnie dlatego, że Messi jechał do DS, a GRafi nie mógł czekać...............teraz nie wiem jak będzie, wprawdzie go nie oddamy do Olkusza, ale kiepsko to widzę..................

Jeśli możecie, proozsyłajcie Dziewczyny wątek, moze jeszcze ktoś tu zajrzy............

Link to comment
Share on other sites

z wieści o Grafim to naprawdę super pies, jest bardzo grzeczny (jak narazie:) nie obszczekuje, grzecznie czeka na spacer i jedzenie, jak się do niego wejdzie to bardzo się przytula. Wczoraj nawet miał towarzyszkę szczeniaczkę, została mu przydzielona bo on jest najłagodniejszy i najspokojniejszy. Może ktoś mógłby zrobić mu wydarzenie na FB? tyle przeszedł, stracił wiele ząbków i ma taki przyjemny charakter. W aucie grzeczny, na smyczy też

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sybisia']Czegoś nie rozumiem, rozmawiałam z malawaszką o staruszku-sznaucerku i wynikało, że będzie zabrany do hoteliku, a tu czytam, że dla niego nie ma miejsca. To w końcu jak jest ? :niewiem:[/QUOTE]

no tak tylko, że jak ja napisałam na wątku, że dla tych dwóch nie ma miejsca maławaszka jeszcze nie wiedziała, że będzie go brać, nawet nie wiedziała jeszcze jak wyglada

Link to comment
Share on other sites

[B][U]19.11.2013r. Grafi został wyjęty z Olkusza![/U][/B]

Za hotelowanie , tj. za 12 dni po 13 zł, przyjdzie nam zpałacić 156 zł, dodatkowo trzeba zwrócić za przywiezienie psiaka z Olkusza do hotelu, pojechała po niego Angelika. Myślę, ze razem stuknie koło 200 zł.

Na razie mam wpłacone 105 zł, a skąd wziąźć resztę?

Ja wiem, ze do końca miesiąca jeszcze parę dni, ale one zlecą, a ja zostane z problemem.............

Na razie trawają bazarki na Grafiego - gluchypies prowadzi z rzeczami, ania68 z torebkami, ja zrobiłam z książkami (na trzy psy i mam na razie z neigo 35 zł.........), i jeszcze będzie kolejny, bo moja Siostra juz wysłała do gluchypies paczkę z rzeczami dla niemowlaka.......

Ale to wszystko przed nami do rozliczenia................

Na razie brakuje nam 100 żł do zpałaty za listopad.........

Nie mamy pieniędzy na weta, a Grafi musi pilnie tam trafić, bo ma wybite i złamane zęby, opuchnięty pysk..............

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, dajcie konto to wpłacę jednorazowo. Pomyślę o stałej lecz dopiero od stycznia. Muszę przemyśleć swoje finanse. Mam półtora psa na całkowitym utrzymaniu.
Na leczenie zróbcie jakiś bazarek cegiełkowy, tylko trzeba bardzo intensywnie wysyłać zaproszenia.
Niektórzy dołączają cegiełki do bazarków z rzeczami.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosiaczek1984']Ja 30.11 jak tylko wyplata mi wplynie na konto wplace jednorazowo 50zl ,MALWA przypomnij mi na pw 30.11,na chwile obecna tyle moge,juz sie zleksza pogubilam,ale jesli wplacam na Maje moja stala ,a ona zostanie w ds to przekazuje moja stala na Grafiego[/QUOTE]


Dziekuję Gosiu!

Na wątku Majki pisałam juz wcześniej, i prosiłam, by po jej adopcji deklarowicze przekazali swoje deklracje na Bafiego, no, ale on teraz bogacz - ma 200 zł deklaracji stałych, obecnie na swoim koncie ma 700 zł ma + 3 nierozliczone bazarki, z których będzie ok. 1.000 zł...............


[quote name='bakusiowa']Dziewczyny, dajcie konto to wpłacę jednorazowo. Pomyślę o stałej lecz dopiero od stycznia. Muszę przemyśleć swoje finanse. Mam półtora psa na całkowitym utrzymaniu.
Na leczenie zróbcie jakiś bazarek cegiełkowy, tylko trzeba bardzo intensywnie wysyłać zaproszenia.
Niektórzy dołączają cegiełki do bazarków z rzeczami.[/QUOTE]

Dziękuję, przesle konto i zapiszę w rozliczeniu, że myslisz nad stałą deklaracją.......

Co do bazarków cegiełkowych, to wiem, bo sama tak robiłam..............


[quote name='farmerka63']Malwo - ja mogę uiścić za listopad dopiero w przyszłym tygodniu, i to raczej w jego drugiej połowie. Przepraszam - nie dam rady wcześniej. Pomyślę, żeby zrekompensować spóźnienie małym "ekstrasiem" ;).[/QUOTE]


Dziękuję pięknie !


[quote name='Panna Marple']Poleciało 50zł dla Grafisia:lol:[/QUOTE]

Dziękuję !!!!!!!! Yuppppppppppppi !!!!!!!!!!!

[quote name='kontaktogloszenia']Witam:)'Malwa poproszę numer konta,dorzucę się jednorazowo na weta dla Grafisia(30zł)
Pozdrawiam Wiola[/QUOTE]


Dziękuję, to samo co dla Bafisia!

Link to comment
Share on other sites

Mam e-maila od Angeliki z 24.11.2013r. godz. 15.38 :

"Grafi:

19.11.2013 transport ze schroniska 40 zł
22.11.2013 odpchlenie 20 zł
na koniec listopada - 01.12.2013
hotel listopad 12 x 13 zł = 156 zł


zakupię dla niego lek na odrobaczanie".



Łącznie do zapłaty za Grafiego wyszło nam 216 zł.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...