Jump to content
Dogomania

Psie smakołyki.


aneta21

Recommended Posts

[quote name='Arlene'] Kiedyś kupiłam właśnie wołowe żwacze i do dziś pamiętam ten "zapach" [/quote]

To będzie zapach podobny... ale gorszy, taki "ostry" :p
Ja zaciskam nos i mówię trudno :lol: Czego to się nie robi z miłości? :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 131
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:o a czy taki przysmak ma jakieś wartosci odżywcze dla psa?

Penisy, żwacze, płuca i inne obleśności suszone to i my znamy i lubimy:diabloti: Mi też zapach już nie przeszkadza, idzie sie przyzwyczaić do róznych obleśności przy większej liczbie roznych zwierzat:cool3: O, na przykład właśnie w tej chwili w kuchni gotuje się pół świńskiej głowy dla psa<zygi>

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Guest ursa81

Takie kabanosy pachną jak plastelina :) Jak dałam kiedyś psiakowi 4 różne kabanosy to miał kupkę w barwach tęczy :D To chyba same wióry z barwnikiem więc raczej nie warto tego podawać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia bonnie']a Wasze psy to lubią?

moja suka po tym wymiotuje :shake: zostało mi 20 sztuk tego i nie wiem co z tym zrobić :shake:[/quote]
Moja Nelly jest okropnym żarłokiem i kiedy jej to kupiłam - zjadła i nie był żadnych dolegliwości, ale już więcej tego nie kupie:shake:

Link to comment
Share on other sites

Guest ursa81

[quote name='basia bonnie']ehhh :shake: no cóż, wyrzuce to, już nigdy tego nie kupie.... kupiłam to, bo nie było już ciasteczek,no ale cóż...
ale dziękuje za info :)[/quote]

Nie no ja myślę, że to nie jest trucizna ale chyba nie ma żadnych wartości więc skoro psu nawet nie smakuje to żadnego pożytku z tego :)

Link to comment
Share on other sites

baffi2
Może takiego typu kostkę? :
[IMG]http://p.animalia.pl/img/produkty/duze/trixie/kosci31101_4.jpg[/IMG]

Natomiast o tej poniżej słyszałam, że nie są dobre, bo mają w środku małe kawałki, którymi pies może się zadławić:
[IMG]http://p.animalia.pl/img/produkty/duze/auto/a59227.jpg[/IMG]

Ja mojemu kupuje prasowane gryzaki, różnych kształtów dosyć długo je żuje ;) (i zawsze prosze o te bez małych kawałków w środku).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czarna_Owieczka']baffi2
Może takiego typu kostkę? :


Natomiast o tej poniżej słyszałam, że nie są dobre, bo mają w środku małe kawałki, którymi pies może się zadławić:


Ja mojemu kupuje prasowane gryzaki, różnych kształtów dosyć długo je żuje ;) (i zawsze prosze o te bez małych kawałków w środku).[/quote]
spróbujemy :)
ale ta pierwsza chyba jest dość droga?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='baffi2']a swoją drogą - doradźcie mi:
potrzebuje jakiegoś smakołyka na którego rozgryzienie pies będzie musiał poświęcić co najmniej 30 minut. ale pies jest mały - 5kg.... :lol:[/quote]

może duży kawał żwacza? ;) Moj pies jest troszkę większy (10 kg) i na zeżarcie średniego kawalka potrzebuje tak z 15 minut. Więc myślę, że to dobry pomysł. Tylko ostrzegam o potężnym smrodzie jaki wydzielają żwacze (a potem paszcza psa:diabloti:)

Link to comment
Share on other sites

No to ja mówiłam o trochę większym kawałku żwacza :evil_lol: Ja się nie mogę przełamać, żeby je kroić na mniejsze kawałki (takie jak mowisz, 10-12) więc Bzu dostaje po prostu taki kawałek który pierwszy wyjmę z opakowania i z obrzydzeniem rzucam na podłogę. Tak ze 20 cm to ma. Ale on nie jest krwiożerczy, memła sobie po prostu ;)

Nie spiesz sie, ja mam gorszą sklerozę i kasa jeszcze nie przesłana :oops: Jutro juz powinna dojść. :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...