Jump to content
Dogomania

Dianka - Łajka już w SWOIM domku :) Bądź szczęśliwa maleńka :)


AgusiaP

Recommended Posts

[quote name='Beatkaa']dziękuję za zaproszenie na wątek,niestety na chwilę obecną nie mogę pomóc w żaden sposób :( będę kibicować i podczytywać wątek :thumbs:[/QUOTE]

Beatko, wspaniale, że jesteś!!!

[quote name='ajw']Dane już mam, ale w sobotę najwcześniej zrobię przelew,[/QUOTE]

[quote name='misiadg']zapisuje maleńką

jakby był na nią bazar to coś dorzucę :)[/QUOTE]

Bardzo dziękujemy!!!!
[quote name='Panna Marple']Sypnę groszem;)-która z Cioć została księgową Dianki?[/QUOTE]

[quote name='Mysza2']Bo jeszcze razem to tylko nie śpimy :evil_lol:[/QUOTE]

O przepraszam, ja też nie śpię:eviltong:

[quote name='bela51']Zajrzałam juz wczoraj do Dianki, sliczna dziewczynka, szkoda, ze trafiła na takich beznadziejnych ludzi:shake:
Cioteczki, stałej deklaracji juz sie nie podejme, naprawde nie dam rady.:shake:.
Postaram sie wpłacic jednorazowo choc troszke.[/QUOTE]

Bardzo dziękujemy Belciu!!!!

Czy masz mój nr konta, czy Ci przesłać?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Zajrzałam juz wczoraj do Dianki, sliczna dziewczynka, szkoda, ze trafiła na takich beznadziejnych ludzi:shake:
Cioteczki, stałej deklaracji juz sie nie podejme, naprawde nie dam rady.:shake:.
Postaram sie wpłacic jednorazowo choc troszke.[/QUOTE]

[quote name='Bogusik']Tyle co mogę obecnie zaoferować dla Dianki :smile:to wpłata jednorazowa 50zł i oczywiście dalsza pomoc na miarę moich możliwości..[/QUOTE]

Dziewczynki pięknie dziękujemy:loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Jestem na zaproszenie AgusiP................

Sama nie wiem co powiedzieć, bo mam tyle deklaracji, że juz nie mogę płacić więcej, bo przesteje mnie na to stać................

Przed chwilą założyłam wątek psiakowi z opuchniętą mordką (pobicie?), i nie mam ani złotówki, a chcę go wyciagnąć zOlkusza, bo inaczej tam umrze..........buuuuuuuuuuuu

Poproszę konto, ale teraz, bo od jutra jestem niedostępna, wyjeżdżam i wracam dopiero 16.11.

Wpłacę jednoroazowo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MALWA']Jestem na zaproszenie AgusiP................

Sama nie wiem co powiedzieć, bo mam tyle deklaracji, że juz nie mogę płacić więcej, bo przesteje mnie na to stać................

Przed chwilą założyłam wątek psiakowi z opuchniętą mordką (pobicie?), i nie mam ani złotówki, a chcę go wyciagnąć zOlkusza, bo inaczej tam umrze..........buuuuuuuuuuuu

Poproszę konto, ale teraz, bo od jutra jestem niedostępna, wyjeżdżam i wracam dopiero 16.11.

Wpłacę jednoroazowo.[/QUOTE]

Malwa, bardzo dziękujemy, już wysyłam:loveu:

A możesz mi wysłać link tego pobitego psiaka?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gabi79']Na koncie Dianki pierwsza wpłata mianowicie 15,- od Aimez_Moi, bardzo serdecznie dziękujemy!!!!![/QUOTE]



[quote name='MALWA']Jestem na zaproszenie AgusiP................

Sama nie wiem co powiedzieć, bo mam tyle deklaracji, że juz nie mogę płacić więcej, bo przesteje mnie na to stać................

Przed chwilą założyłam wątek psiakowi z opuchniętą mordką (pobicie?), i nie mam ani złotówki, a chcę go wyciagnąć zOlkusza, bo inaczej tam umrze..........buuuuuuuuuuuu

Poproszę konto, ale teraz, bo od jutra jestem niedostępna, wyjeżdżam i wracam dopiero 16.11.

Wpłacę jednoroazowo.[/QUOTE]

[quote name='Kryzia']Jestem na zaproszenie - w tej chwili tylko tyle.[/QUOTE]


Ślicznie Wam dziękujemy dziewczyny :Rose::Rose::Rose:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...