Jump to content
Dogomania
Sign in to follow this  
Martusixa

Kot a alergia

Recommended Posts

Witam. Jakieś 2 tygodnie temu dowiedziałam się, że mój prawie 4 letni synek ma alergię na kota, w związku z tym kot jest na straconej pozycji w 100%? Dodam, że kota w domu nie mamy (synek o nim marzy) natomiast przy zabawach z kotami u babci czy znajomych (wtedy nie wiedziałam, że synek ma na nie alergię) w ogóle nie zauważyłam jakiejkolwiek innej reakcji synka na koty, stąd moje pytanie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
[quote name='Martusixa']Witam. Jakieś 2 tygodnie temu dowiedziałam się, że mój prawie 4 letni synek ma alergię na kota, w związku z tym kot jest na straconej pozycji w 100%? Dodam, że kota w domu nie mamy (synek o nim marzy) natomiast przy zabawach z kotami u babci czy znajomych (wtedy nie wiedziałam, że synek ma na nie alergię) w ogóle nie zauważyłam jakiejkolwiek innej reakcji synka na koty, stąd moje pytanie.[/QUOTE]

Zawsze mnie to bawiło :roll: Alergia na kota, to pojecie względne. Można mieć alergię na kota x, a na kota y już nie. Można mieć alergię na sierść, ślinę, naskórek. Można wykonać test na sierść, ślinę, naskórek KONKRETNEGO kota. Tak samo jest z psami, końmi i innymi zwierzami.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepszą są w takich przypadkach żwirku naturalne, ze słomy na przykład. One nie mają żadnych domieszek w sobie. Ale może skontaktuj się z lekarzem? zdarza się kotu sikać poza kuwetę?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

Announcements

×