Jump to content
Dogomania

Kot a alergia


Martusixa

Recommended Posts

Witam. Jakieś 2 tygodnie temu dowiedziałam się, że mój prawie 4 letni synek ma alergię na kota, w związku z tym kot jest na straconej pozycji w 100%? Dodam, że kota w domu nie mamy (synek o nim marzy) natomiast przy zabawach z kotami u babci czy znajomych (wtedy nie wiedziałam, że synek ma na nie alergię) w ogóle nie zauważyłam jakiejkolwiek innej reakcji synka na koty, stąd moje pytanie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martusixa']Witam. Jakieś 2 tygodnie temu dowiedziałam się, że mój prawie 4 letni synek ma alergię na kota, w związku z tym kot jest na straconej pozycji w 100%? Dodam, że kota w domu nie mamy (synek o nim marzy) natomiast przy zabawach z kotami u babci czy znajomych (wtedy nie wiedziałam, że synek ma na nie alergię) w ogóle nie zauważyłam jakiejkolwiek innej reakcji synka na koty, stąd moje pytanie.[/QUOTE]

Zawsze mnie to bawiło :roll: Alergia na kota, to pojecie względne. Można mieć alergię na kota x, a na kota y już nie. Można mieć alergię na sierść, ślinę, naskórek. Można wykonać test na sierść, ślinę, naskórek KONKRETNEGO kota. Tak samo jest z psami, końmi i innymi zwierzami.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...
  • 1 month later...
  • 3 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...