Jump to content
Dogomania

Dwie białe siostry ;-)


mieczyk

Recommended Posts

wiem, ze to dgm- czyli tylko dla psów- ale nie moge sie powstrzymac- zeby nie wkleic zdjęcia nieodłącznej towarzyszki życia mojej bialaski- to jest Mimi- na którą urządza sie niegroźne "polowania" :lol: ...niegroźne- bo jak widać kocica jest wciąż cała i zdrowa :lol: (i nie pozostaje dłużna- też sobie polowania urządza jak ma ochotę :lol: )

_218048_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

@sobol

Ciężko i to bardzo, jak się ma od dwóch tygodni grypę żołądkową i się ledwie łazi, powłócząc nogami, z gorączką, z psem na siku i ... bo nie ma mnie kto wyręczyć :(

Myślisz, że by mnie tam dawno juz z Wami nie było???!!!

Jak się w końcu wykuruję to na skrzydłach przylecę!!!

Już się doczekać nie mogę!!!

pozdrawiam!!!

p.s. a zdjęcia zrobiłam w domu, na 1 dzien przed chorobą, zeby było śmieszniej, bo potem to juz tak się czułam, że pewnie nawet zdjęcia by mi nie wyszły :lol:

Link to comment
Share on other sites

@anetta!

Dzieki raz jeszcze- zdjęcia to w dużej mierze zasługa dobrego aparatu przywiezionego przez moją dobrą koleżankę, która też zrobiła część tych zdjęć ( no nie wszystkie- kot jest mój na przykład i jeszcze parę innych, których tu nie pokazałam :wink: )

No i oczywiście zasługa wdzięcznej modelki (modelek właściwie :wink: ).

Jak będzie juz piękna, ciepła wiosna to zrobie fotki na łonie natury..., bo zimą to tego mojego piecha prawie nie widać, jak śnieg leży :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...