Jump to content
Dogomania

ałabaj


marcind

Recommended Posts

Asia, daj mu czas. Myk bardzo dlugo byl niejadkiem, dopiero mu sie to zmienilo moze z rok temu. Teraz wciaga wszystko jak odkurzacz :D

Bea, tez patykami bym sie nie przejmowala, szczegolnie, ze z drzewek owocowych. Niech maluch trenuje szczeki ;).

Myk dzisiaj mnie wprowadzil w stan euforii ;). Tak pieknie poszedl sladem zajaca (ktorego on nie widzial, ja tak), ze bylam w szoku. Doslownie jak po sznurku i z taka pasja, jakby to byl co najmniej gonczy ;). Chyba naprawde mam utalentowanego psa i mi sie w domu marnuje ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Co do niejadkowania to i ja mam spore diświadczenie - Chochmanowa jak zobaczyła Ramzesa na pierwszej wystawie to mi powiedziała, że ja powinnam charty trzymać, nie azjatę... :lol: wykrakało się jej... :lol:

Ramzes bardzo długo nie chciał jeść, właściwie tak naprawdę zaczął dopiero teraz jak jest Pasja.

Za to teraz zaczynam popadać w paranoję, czy on za bardzo nie tyje, Agata i jcebula musicie go zobaczyć, to mi powiecie, czy nie przesadziłam. tak się cieszyłam, że w końcu je, że w ogóle tego nie kontrolowałam i tak chyba te żeberka to trzeba teraz mocno wymacywać.... :wink:

Link to comment
Share on other sites

:oops: mamy tu taki kacik zwyklych milosnikow :D

W kwietniu Ramzio wygladal bardzo ladnie, a troche wiecej masy by mu nie zaszkodzilo :).

Zreszta grubego azjaty to chyba jeszcze nie widzialam :lol: . Nawet Azdar z Lucina (brat taty Tagira, byl w Lodzi), podpasiony przez pania ;) wyglada po prostu postawnie.

A Tagir ma znow okres niejedzenia :|, tym razem schodzi do 1/3 porcji dziennie. W zasadzie to mu sie zmienia jak w kalejdoskopie - dwa dni je, dwa mniej, a kolejne dwa wcale :-? . Powinnam sie juz przyzwyczaic...

Link to comment
Share on other sites

Asia, Ramzes ma dokładnie to samo, a raczej miał.

Dlatego po nim ciężko jest stwierdzić wcześnie jakąkolwiek chorobę, szczególnie te odkleszczowe, bo apatia i nagły brak apetytu to dla nas norma... :-?

No zmieniło się od kiedy jest Paśka - Ramzio zaczął.... MYŚLEĆ! :D :D :D

ba, nawet kombinować.... Inaczej by go sprzedała tysiąc razy... :wink:

Link to comment
Share on other sites

...Ramzio zaczął.... MYŚLEĆ! :D :D :D

...ba, nawet kombinować.... Inaczej by go sprzedała tysiąc razy... :wink:

Witaj kochana, cieplutko zapraszamy...tak se tu gadamy zwykli ludzie o zwykłych rzeczach... jak widzisz :D

Cieszę się, ze Bejek się spodobał :D

Gotuję mu te nogi/nawet to wciąga :D

Już dawno dowiedziono, ze na psa niejadka =najlepsza jest konkurencja do miski :P U mnie nawet jedno ziarenko ryżu nie zostaje obok miski :lol:

A w to co napisałaś o sprzedaży Ramzeska ....wybacz...że nie uwierzę :black:

Link to comment
Share on other sites

Aleksandra: Ufffffffffff :D Kamień z serca :lol: ...nic nie ujmując psim facetom oni zazwyczaj powoli myślą, są stoikami i leniami :wink:

Moja ogórkowa sprzedałaby Beja 100* i jak by chciała...a on patrzy w nią jak w obraz :lol:

Link to comment
Share on other sites

Carreńku: mam nadzieję, że dotrzesz ze swoją kawką po irlandzku do tej paskudnej Wwki :drinking:

Debiut szczurka przewiduję w Wwie na Klubowej Molosów we wrześniu :P i zawsze mogłabym liczyć na tendencyjną dogomańską klakę :wink: :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Ałabaje w Sopocie

Psy

Klasa szczeniąt

BERENDEY RAMIR

JUMAR Sen Oceanu

Klasa młodzieży

BATYRKHAN BARONAS

CHAKIM Kara-Kum

DON Amitek

EKEMEN

IN BETOWEN STAN Cocker

Klasa pośrednia

ALIBEK Ranczo Yeti

BIETARS Kara-Kum, (Mł.Ch.PL

DOGAN Kawalkada

GOLIAT Baju-Baj

GRIZLI Sen Oceanu

GROT Baju-Baj

HAMER Ak-Naker

KIRGIZ Starża

OZI Starża

SZOGUN Różana Jutrznia

Klasa otwarta

ARAGON Jarzębinowe Gniazdo

DAG Starża

DAHAR BAY Oaza Aziatów

DAKAR Starża

MUAY THAJ de Presa Awangarda

SHERLOCK

Klasa championów

Berendej BARHAW, (Ch.PL

BERENDEY BUGAY-BUBA, (Ch.RUS, Ch.CLUB, Ch.LT

CEBAJ Jimi, (Ch.PL, Mł.Ch.PL

DŻABAR Starża, (Ch.PL

Lyuter ORHAN METAL, (Ch.LV, EST

YAKOT, (Ch.PL, Mł.Ch.PL

ZUM z Palety, (Ch.PL

Link to comment
Share on other sites

Pozwiedzałam sobie zwierzęta na Helu :P Ależ piękne miałeś/masz psy...a landseery/ to po prostu marzenie :Fade-col:

Wcześniej nie skojarzyłam ( :P wybacz ten żarcik ,,o hodowli ałabaja " :wink: )

Ale to co napisałeś to szczera prawda. Często doradztwo prawdziwego znawcy rasy/hodowcy jest nieocenione i pozwala uniknąć pomyłek. U kolegi męża jest Arta/nowofunlandka/wspaniała suka/siła spokoju a wymagania mają wobec niej iście azjatyckie heh :roll: ...ma pilnować samodzielnie placu/domu ( a najlepiej by robiła to nocami i w sposób agresywny :roll: )...nie miał im kto doradzić widać z tego, hodowca wziął kasę i tyle ...nastepny nowofunland w ,,przypadkowych rękach"...a narzekają na nią ile wlezie, że leń itd (tzn tak na marginesie wg mnie ci ludzie nie powinni wogóle mieć psa; a jeśli to azjatę lub kaukaza to wtedy jest nadzieja, że by się czegoś nauczyli zanim...by ich własny piesek ich...zjadł :-? )

Link to comment
Share on other sites

... to ABSOLUTNIE nie są psy obronne...

Ale mają masę i ,,czarną posępną szatę"...samo to już ludziom mylnie się kojarzy. A Arta jest mądrzejsza niż ci znajomi razem i ,,do kupy wzięci"... :lol:

Uświadamiać, tłumaczyć, opowiadać...no jako hodowca masz niezłe zadanko :wink:

Chociaż ja też mam :lol: ...no bo co ja się zawsze przy ringu ogarów do ludzisków nagadam oj nagadam... :wink:

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...