Jump to content
Dogomania

STIVI - stary, ślepy, duży, ale piękny. Za TM (*) :(


ewab

Recommended Posts

[SIZE=3][B]Przed chwola rozmawiałam z Obieżyświat która właśnie wyszła od pani ... Obiezyświat ma spore problemy z komputerem więc mnie prosiła o przekazanie że jest to wspaniały dom a pani jest jeszcze bardziej zakręcona na punkcie zwierzaków niż ona sama ;) Powiedziala tez że sama by chciała byc zaadoptowana przez taki domek ;););) Pani zalezy aby Stiwi dotarł do niej jak najszybciej bo chce mu wynagrodzić wszystkie te lata bezdomności :) Kochani w tej sytuacji myślmy intensywnie o transporcie !!! :)[/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mortes'][SIZE=3][B]Przed chwola rozmawiałam z Obieżyświat która właśnie wyszła od pani ... Obiezyświat ma spore problemy z komputerem więc mnie prosiła o przekazanie że jest to wspaniały dom a pani jest jeszcze bardziej zakręcona na punkcie zwierzaków niż ona sama ;) Powiedziala tez że sama by chciała byc zaadoptowana przez taki domek ;););) Pani zalezy aby Stiwi dotarł do niej jak najszybciej bo chce mu wynagrodzić wszystkie te lata bezdomności :) Kochani w tej sytuacji myślmy intensywnie o transporcie !!! :)[/B][/SIZE][/QUOTE]

Super!!! bardzo się cieszę. Czyli gdzie transport potrzebny?

Link to comment
Share on other sites

Udało mi się wejść na chwilę.
Na Stiwiego czeka dom z ogrodem. Pani na emeryturze. Mieli już zwierzaki ze schronu, jednego znaleźli w lesie z połamanymi trzema łapami. Tez był ślepy. Widziałam zdjecia. Pani sama opowiadała o zwierzakach, nie trzeba było ciagnąć za język. Stivi bedzie miał koleżankę - bokserkę w wieku 10 lat. Bokserka czysciutka, radosna, przyjazna, zadbana. W domu dodatkowo 4 koty znajdy. Pani odrobinkę zestresowana co dla mnie było plusem.
I tak jak Iza już napisała - pani czeka na Stiviego z niecierpliwością :)

Link to comment
Share on other sites

Bardzo się starałam rozkminić wpłaty i wydatki Stiwiego żeby uzupełnić i nie umiem ;( nie mogę złapać klucza ;( w rozpiskach miesiącami... help

Jest jeszcze kwestia reszty która zostanie po Stiwim... kilka osób pamiętam ze po wpłacało na zaś, a tak jak pisałam na początku nie mogę zrobić zwrotu z konta fundacyjnego... i teraz jestem w kropce... co zrobić?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hałabajówka']Bardzo się starałam rozkminić wpłaty i wydatki Stiwiego żeby uzupełnić i nie umiem ;( nie mogę złapać klucza ;( w rozpiskach miesiącami... help

Jest jeszcze kwestia reszty która zostanie po Stiwim... kilka osób pamiętam ze po wpłacało na zaś, a tak jak pisałam na początku [B]nie mogę zrobić zwrotu z konta fundacyjnego... i teraz jestem w kropce... co zrobić?[[/B]/QUOTE]

To znaczy, że na transport nie da rady tych pieniędzy przeznaczyć ?

Link to comment
Share on other sites

tez wplacalam do 11/2014 na zas dekl. tj. 40zl.-pozostawiam kwote do dyspozycji Mortes na psy u Halabajowki moze jest jakis bez deklaracji lub zadluzony?
a co do transportu dzis jedzie przez Baialogard transport do Wawy, choc Pan byl chetny zabrac Stiviego to nr tel nie zostawil..a ja wczoraj neta nie mialam wieczorem i kicha..:( nie dogralismy sie ale pech.

Edited by beataczl
Link to comment
Share on other sites

Pan sie jednak do mnie dodzwonil jeszcze wyjazd przez Bialogard do Warszawy do samych Lomianek dzis ok godz 13. za tylko 70 zl. strasznie sie ciesze taka akAZJA I TAK SZYBKO :)

TE PIENIADZE NA TRANSPORT JA WYLOZE BO PAN JEDZIE PRZEZ MOJA MIEJSCOWOSC I MU PODAM NA TRASIE

Edited by beataczl
Link to comment
Share on other sites

[quote name='beataczl']Pan sie jednak do mnie dodzwonil jeszcze wyjazd przez Bialogard do Warszawy do samych Lomianek dzis ok godz 13. za tylko 70 zl. strasznie sie ciesze taka akAZJA I TAK SZYBKO :)

TE PIENIADZE NA TRANSPORT JA WYLOZE BO PAN JEDZIE PRZEZ MOJA MIEJSCOWOSC I MU PODAM NA TRASIE[/QUOTE]
dobrze zrozumiałam, że psiak jedzie już dzisiaj?????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='natie']dobrze zrozumiałam, że psiak jedzie już dzisiaj?????[/QUOTE]

tak:)

Halabajowka tez zaskoczona jak i My z Mortes...no tak wyszlo jakos z zaskoczenia
Halabajowka nie ma przy sobie kaski to pozycze na transport i dam Panu na trasie bo przejezdza akurat przez Czluchow.

Mortes dzwonila juz do DS w Lomiankach-czekaja na Stiviego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beataczl']tak:)

Halabajowka tez zaskoczona jak i My z Mortes...no tak wyszlo jakos z zaskoczenia
Halabajowka nie ma przy sobie kaski to pozycze na transport i dam Panu na trasie bo przejezdza akurat przez Czluchow.

Mortes dzwonila juz do DS w Lomiankach-czekaja na Stiviego.[/QUOTE]

no to naprawdę szybka akcja!! zrzucamy się na transport, tak?? mogę dołożyć ale dopiero 1.04 bo wtedy TZ ma wypłatę......

Link to comment
Share on other sites

Transport po prostu szalony...Mortes dzwoni ze Pan jedzie a ja praktycznie w drzwiach do wymarszu... ale szkoda takiego transportu wiec poprzekładałam i pojechał, bez książeczki, bez umowy bo nic nie przygotowane, ale jutro Pani wyślę...
Ciesze się ze pojechał trochę się zestresował przy wsiadaniu, martwię się czy nie dostanie biegunki ze stresu, mój niejadek kochany.
Normalny dzień świra.

Za transport sie da z uzbieranych zapłacić tylko Pan musi fakturę wystawić na usługę.
Z kontem fundacyjnym jest taka lipa ze z niego kasa tylko na cele statutowe i wszystko na fakturę.

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniłam do pana który wiezie Stiwiego i na razie Stiwuś jest bardzo grzeczny i śpi :) Pani w DS juz czeka i wieczorem bedę miała pierwsze wieści :)

Co do kosztów transportu to na pewno trzeba pieniazki oddać Beacieczl . Nie wiem jak aktualnie stoi z kasą Stiwuś ale trzeba to jakos rozwiązac .
Bardzo sie cieszę że Stiwuś wreszcie będzie miał tą swoja wymarzona , wyczekaną całe życie kanapę :)
Piękne podziękowania dla Beatyczl za ekspresowe zorganizowanie transportu :) Beatko jesteś wielka :)

Mam nadzieję że Stiwi sie zaklimatyzuje :)

Chciałabym prosić tu na wątku Stiwiego że jeżeli ktoras Cioteczka nie potrzebuje zwrotu swojej nadpłaty to ja bardzo proszę o pomoc dla kolezanki Stiwiego , tez białogonki - staruszki Kasji , ktora też jest u Hałabajówki . Jestem w kropce :( Pani ktora za nia płaciła chyba nas brzydko powiem " wystawiła" Kasja od 28 lutego nie ma nic na swoje utrzymanie . Potrzebujemy 210 zł miesięcznie :( Jeśli ktos może to prosze o pomoc ...
Kasja ma swój wątek :
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247901-Kasja-najsmutniejsza-psia-babcia-Prosi-o-maleńki-cud[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Wpłaty Stiwiego od początku czyli 7.11.2013r. do 28 lutego 2014r.

120zł - Obieżyświat75 - Stiwi za cały rok
20zł - Malwa - Stiwi za listopad i grudzień
30zł - Paula t - stiwi
50zł - Panna Marple - Stiwi za listopad i grudzień i jednorazowa
60zł - Beataczl - Stiwi
10zł - Natie - Stiwi
80zł - Ranias - Stiwi
20zł - Asiuniab - Stiwi
120zł - Andzia dla Stiwiego za 12 miesięcy
10zł - Głuchypies - Stiwi
75zł - Małgośka - Stiwi
20zl - Deklaracja stała Stiwi Anna G.
30zł - Lilotosi - Stiwi listoad, grudzień, styczeń
120zł - Ewab - Stiwi
120zł - dla Stiwiego 20zl stałej za 11 i 12, 100zł na potrzeby zdrowotne Wirginia W.
20zł - Mazowszanka - Stiwi za 11 i 12
80zł - Teresa118 - Stiwi za 11 i 12
20zl - Atao - Stiwi za 11 i 12
10zł - Anetaks4 - Stiwi
5zł - Norkowa - Stiwi
10zł - Mortes - Stiwi
15zł - Ewa Gonzales - Stiwi za 3 miesiące
20zł - Anna G. - Stiwi grudzień
10zł - Natie - Stiwi
20zł - Głuchypies - Stiwi (wpłata dwa razy po 10zł z 9.12 i 3.12)
120zł - Ewab - stiwi
10zł - Anetaks4 - Stiwi
231,40zł - Andzia69 z bazarku dla Stiwiego
5zł - Norkowa - Stiwi
30zł - Wirginia W. - stiwi 01-03.2014
20zł - Anna R. - dla Stiwiego styczeń
35zł - Teresaa118 - dla Stiwiego styczeń
150zl - DEKLARACJA STAŁA ZA 6 MIESIĘCY, DO CZERWCA WŁĄCZNIE I JEDNORAZOWA, PANNA MARPLE Stiwi
120zł - Ewab - stiwi
30zł - Atao - Stiwi
10zł - Gluchypies - Stiwi
10zł - Natie - Stiwi styczeń
10zł - Mazowszanka2 - stiwi styczeń
10zł - Anetaks4 - Stiwi
5zł - Norkowa - stiwi
20zł - Malwa - Stiwi styczeń-luty
35zł - Teresaa118 - Stiwi luty
20zł - Anna R. - stiwi Luty
120zł - Ewab - Stiwi luty
10zł - Natie - Stiwi luty
10zł - Gluchypies - Stiwi
10zł - Mazowszanka2 - Stiwi za luty
10zł - Anetaks4 - Stiwi
5zł- Norkowa - Stiwi
10zł - Mortes - Stiwi
20zł - Anna - Stiwi

Razem: 2161,40zl

Za marzec:
35zl - DLA STIWIEGO-MARZEC-TERESAA118
10zl - darowizna dla Stiwiego/ gluchypies
10zl - darowizna dla Stiwiego - Anetaks4
10zl - darowizna dla Stiwiego - natie marzec 2014
120zl - DAROWIZNA DLA STIVIEGO - EWAB
30zl - DAROWIZNA DLA BEZDOMNEGO PSA STIVIEGO OD WIGA
10zl - Mazowszanka2-dla Stiwiego za marzec
5zl - darowizna dla Stiwiego Norkowa
Razem: 230zl + 2161,40 = 2391,40

Wydatki co miesięczne:
7.11.2013 -7.12.2013 - 300zl
7.12.2013 - 7.01.2014 - 300zl
7.01.2014 - 7.02.2014 - 300zl
7.02.2014 - 7.03.2014 - 300zl
7.03.2014 - 23.03.2014 - 160zl
plus faktura od weta za leczenie, jeszcze jej nie mam nie wiem ile wyszlo bo my na zeszty zawsze jedziemy ;)
Razem: 1360zl

Edited by Hałabajówka
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...