Jump to content
Dogomania

STIVI - stary, ślepy, duży, ale piękny. Za TM (*) :(


ewab

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Wpłaty wypisuje na wątku zbiorowym..jak będzie chwila w weekend to przepiszę je tu.

Dziękuję za wpłaty dla Stiwusia :Rose:

U nas wszystko dobrze, Stiwi to dobry, grzeczny pies...nie rozumiem czemu nikt go nie chce adoptować, to że jest niewidomy nie jest żadnym problemem...

[IMG]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t1/1926679_283382411817917_1455744965_n.jpg[/IMG]

[IMG]https://scontent-b-ord.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/t1/10001329_283382435151248_1166330077_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniła bardzo fajna pani o Stiwiego . Pani mieszka w łomiankach pod Warszawą . Stiwi mieszkałby w domu z ogródkiem z inna starszą sunią . Pani zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie ale wiadomo ...to za mało... Pani rozmawiała już z Hałabajówką i też jej sie spodobała .
W związku z tym że mnie ostatnio nie wychodzą adopcje to chętnie przekażę komuś bardziej kompetentnemu tel do pani ...Myśle że warto do pani zadwonić...myślę że Stiwi miałby u niej dobrze

Link to comment
Share on other sites

Też myślę że to dobry dom dla Stiwula, tym bardziej że Pani miała już kiedyś niewidomego psiaka, a teraz ma dużo wolnego więc Stiwi byłby pod nadzorem na początku zanim się nie zaaklimatyzuje. Sunia jest starsza i spokojna, a Stiwi się z dziewczynami dogaduje byle mu z miski nie wyjadały.

Myślę, że to jest własnie jego KANAPA... co Wy na to??? Decyzja musi być tu wspólna bo wspólnie się nim opiekujemy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...