Jump to content
Dogomania

cmentarz ul.LIMANOWSKIEGO RADOM-błąka się bezdomny pies


gosia7

Recommended Posts

Proszę wszystkich odwiedzających jutro / w najbliższych dniach groby na cmentarzu przy ul.Limanowskiego w Radomiu: weźcie jakąś ciepłą puszkę/suchy pokarm + starą miskę i wodę!!! Na tamtejszym cmentarzu w zeszłym tygodniu minęłam przebiegającego między grobami alejką przy pierwszm wejściu od kościoła na cmentarz bezdomnego psa. Zaniedbany,przestraszony,nie podszedł...

Jeśli nie spotkacie psa proszę zostawcie jedzenie+wodę w ustronnym miejscu,przy drzewie itp. On po to wróci! Jest bardzo zaniedbany,futro brudne,widać,że długo się błąka. Nie podszedł na moje wołanie,ale też przez cholerną presję rodziny :mad:nie mogłam długo nawoływać i się nim zająć. Byłam tam niedługo (nie mieszkam w Radomiu).

Proszę KAŻDEGO KTO WYBIERA SIĘ NA CMENTARZ NA LIMANOWSKIEGO miejście coś do jedzenia dla tego psa i wodę w misce:modla::modla::modla:

Link to comment
Share on other sites

ja pewnie nie będę niestety na limanowskiego.. ciężko mi wyrwać się z domu a teraz wyjeżdżam na turnus rehabilitacyjny z synem, ale moje dwie koleżanki dokarmiają tam regularnie trzy dzikie kociaki, które koczują na cmentarzu. Nic nie mówiły o piesku więc pewnie go nie spotkały. Napiszę do nich może go zobaczą. W ostatnim nicku podanym przez Mtf jest błąd, z Radomia jest lilith27.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...