Jump to content
Dogomania

Zagłodzony, na pograniczu śmierci - Orson - już za TM. Nie udało się!


supergoga

Recommended Posts

  • Replies 237
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Są wyniki badania surowicy krwi w kierunku niewydolności trzustki,. Ufff - norma jest do 35 jednostek, Orson ma 31. Mieści się. Podwyższony trochę wynik może być efektem zagłodzenia skrajnego organizmu. teraz tylko ta biegunka. Na szczęście nie jest jakaś skandaliczna. Orson nie brudzi cały czas w klinice - widać że domowy psiak, zna zasady czystości. Ale na każdym spacerze kupa jest luźna i nieładna.

Link to comment
Share on other sites

Zwykle na biegunkę pomaga sucha karma Gastro Intestinal Royal Canin albo gotowany indyk z ryżem i marchewką...
Trzymam kciuki.
Tych s..synów ,którzy mijali psa obojętnie chętnie zadźgałabym tempym nożem. Oby jutrzejsze święto stało się ich świętem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosia7']
Tych s..synów ,którzy mijali psa obojętnie chętnie zadźgałabym tempym nożem. Oby jutrzejsze święto stało się ich świętem.[/QUOTE]

Rozumiem oburzenie, ale takie teksty chyba nie są na miejscu. W nerwach nie zniżajmy się do poziomu ludzi ze znieczulicą.

Link to comment
Share on other sites

Widziałam Orsona w TV
[FONT="Calibri"][URL="http://www.tvp.pl/poznan/informacja-i-publicystyka/teleskop/wideo/31102013-godz1830/12878514?id=&sort_by=POSITION&sort_desc=false&start_rec=32&listing_mod=&with_video"][FONT="Verdana"][COLOR=#0000ff]http://www.tvp.pl/poznan/informacja-i-publicystyka/teleskop/wideo/31102013-godz1830/12878514?id=&sort_by=POSITION&sort_desc=false&start_rec=32&listing_mod=&with_video[/COLOR][/FONT][/URL][/FONT][COLOR=#222222][FONT="Verdana"]=
a ktoś sie odezwał w ogóle po reportażu? Trochę szkoda że zostało to wyemitowane tak zaraz przed wszystkich świętych to każdy niestety zajęty czymś innym :( moja Zuzia jak ją znalazłam też miała okropną biegunkę i cały brzuch ją bolał, wręcz gryzła jak się ja próbowało złapać za brzuch, oby Orson też okazał sie mieć biegunkę z powodu zagłodzenia a nie nic poważniejszego.
[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Oby Orsik szybko doszedł do siebie, kibicujemy ci smoku z serducha:):):) Dziękóweczka za link do programu:) - 12 minut i jest Orsuś rozmerdany:) Brawo dla Opiekunów:):):) Jaki on jest jeszcze chudzieńki... Ciekawe jak się mają ludziory ze sklepu z pieczywem, tfu!

Edited by Marycha35
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...