Jump to content
Dogomania

Zagłodzony, na pograniczu śmierci - Orson - już za TM. Nie udało się!


supergoga

Recommended Posts

  • Replies 237
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dzisiaj Orson ma swój dzień, specjalnie dla niego przyjeżdża jeszcze raz telewizyjna ekipa. Będzie miał swój programik. Dam znać kiedy emisja i gdzie. Nasza Ania w klinice trzyma rękę na pulsie. Oby to się na pomoc, na domek też przełożyło. Orson zaczął jeszcze ale czekamy na wynik badania surowicy krwi - bo biegunka trwa. Przy jego stanie ogólnym ta biegunka jest bardzo złą. Orson waży..... 8 kg - jest pieskiem średniej wielkości - tak do kolanka. Co to za waga?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='supergoga']dzisiaj Orson ma swój dzień, specjalnie dla niego przyjeżdża jeszcze raz telewizyjna ekipa. Będzie miał swój programik. Dam znać kiedy emisja i gdzie. Nasza Ania w klinice trzyma rękę na pulsie. Oby to się na pomoc, na domek też przełożyło. Orson zaczął jeszcze ale czekamy na wynik badania surowicy krwi - bo biegunka trwa. Przy jego stanie ogólnym ta biegunka jest bardzo złą. Orson waży..... 8 kg - jest pieskiem średniej wielkości - tak do kolanka. Co to za waga?[/QUOTE]


Świetnie! Czekamy na info, kiedy będzie program, chociaż jeśli w lokalnej tv to ja pewnie nie będę miała jak oglądnąć. Ale może w internecie później umieszczą na stronie.

Rozumiem, że Orson zaczął trochę jeść, tak? Wyniki badań pewnie będą już w przyszłym tyg...

[quote name='monika083']o ludzie, to same kosteczki:( Moj Bruno tez takiej wielkosci wazyl 12 kg jak go adoptowalismy ,i wtedy wygladal zle,a 8 ...[/QUOTE]

Moja Czara ważyła 8,9 kg, ale tak źle jak Orsonik to nie wyglądała :( teraz waży 12 kg, bo jest z tych szczuplutkich. A wielkościowo podobna do Orsona, tak mi się wydaje.

Na pewno chłopak przytyje, oby ta biegunka ustała.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='supergoga']Orson dzisiaj w Teleskopie o 18.30.
Jak mi sie ida to wstawię link, gdy program będzie już w necie. Trzymajcie kciuki, aby poruszył kogoś jego los i aby znalazł dom.[/QUOTE]

Trzymam mocno kciuki, jest pięknym psem, powinien znaleźć dobry dom!

Czekam na link do programu, chętnie zobaczę jak Orson prezentuje się w tv :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='supergoga']dzisiaj Orson ma swój dzień, specjalnie dla niego przyjeżdża jeszcze raz telewizyjna ekipa. Będzie miał swój programik. Dam znać kiedy emisja i gdzie. Nasza Ania w klinice trzyma rękę na pulsie. Oby to się na pomoc, na domek też przełożyło. Orson zaczął jeszcze ale czekamy na wynik badania surowicy krwi - bo biegunka trwa. Przy jego stanie ogólnym ta biegunka jest bardzo złą. Orson waży..... 8 kg - jest pieskiem średniej wielkości - tak do kolanka. Co to za waga?[/QUOTE]

[quote name='supergoga']Orson dzisiaj w Teleskopie o 18.30.
Jak mi sie ida to wstawię link, gdy program będzie już w necie. Trzymajcie kciuki, aby poruszył kogoś jego los i aby znalazł dom.[/QUOTE]

Biedna psinka.........................

Trochę sie dzieje, tyle serc poruszył, ludki same na wątek przychodzą........

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...