Jump to content
Dogomania

W tej krainie znajdziesz psa i kota....BDT u Kwiaciarenki


Kejciu

Recommended Posts

  • 1 month later...
Dnia 2.09.2020 o 09:01, malagos napisał:

Czy była u Niej kontrole wet? Ruszyli PIW-owcy w teren, sprawdzają schroniska i punkty przetrzymań.

z tego co wiem nikogo nie było. Marzenka nie jest punktem przetrzymań ani nie ma też schroniska. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 30.04.2020 o 08:04, Kejciu napisał:

- 2237,44zł  + 919,02zł z bazarku https://www.dogomania.com/forum/topic/351678-maseczki-bawełniane-do-30042020/page/12/?tab=comments#comment-17621225

 

daje nam obecny stan zadłużenia  - 1318,42zł na dzień 2020-05-27

+ 154,30zł z bazarku 

 

 

czyli na dzień 2020-10-23 mamy minus 1164,12 zł 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

kopiuje z FB :

Witajcie kochani.Zniknełam na jakiś czas .Zapewne wiecie że to za sprawą remontu jakiego się podjęłam.Zociłam się z motyką na słońce.I tak teraz się zastanawiam jak mam ubrać w słowa to wszystko co przeżyliśmy przez ten czas.Prosze herbatkę wziąć,bedzie długo,proszaco.Może spróbuję najpierw odrobinę przypomnieć jak było.Brod,czarno,dziury,przyslowiowy syf.Wystarczy spojrzeć posty niżej.Nie obyło się bez krytyki a jakże.Uparlam się,dość trucia,komentarzy.Wzielam kredyt ,spokój bowiem jest bezcenny.Tak krok po kroku pchałam do przodu ten ciężki wózek sama,bez wsparcia nawet dobrym słowem.Dzieki tylko jednej osobie nie podalam się.Rafal o Tobie mówię.Dziekuje.Dzis już mieszkamy,co prawda jeszcze sporo rzeczy do zrobienia,ale odetchnelismy z wielką ulgą.Popatrzcie sami.To pokój koci.Dalej moje miejsce i pracownia.Niestety to również czynsz i prąd,jedzenie,zwirek,srodki czystości.Po prostu pomocy kochani.One szczęśliwe i w czarnej d....Pan minister zrobił co zrobił , pozbawiając mnie dochodów ,jak i wielu innych ludzi Idzie zima,swieta.Prosze o każdą pomoc jaką tylko mogę otrzymać.Czy w postaci karmy,funduszy,czegokolwiek.Jestem sama ,mimo wysiłków,to za mało.Moje leki też kosztują,musze łykać te paskudztwa ,mam dla kogo żyć.Posze o udostępnienie,moze i dla mnie coś się znajdzie.Zapraszam też osoby z terenów Nowego dworu Mazowieckiego na strzyżenie swoich pupili.Takie osoby,ktore pozwolą mi doskonalić się w tej sztuce.W Was nadzieja że nie zginiemy,podniesiemy się.K onto do wpłat.Marzena Grad 88 1090 2590 0000 0001 2206 5444.Jeśli ktoś zechce adres podam na priv.P przepraszam że brakuje znakow,sprzet mamy kiepski już.Zapomnialam ,może ktoś ma telewizor w dobrym stanie,tego akurat nie mam.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

stan na dzień 2020-11-07 = minus 1000,10zł 

 

i rozliczam jakieś zalegle bazarki które mi wisiały, po zmianach na dogo część wątków poznikała z obserwowanych :(

 

+ 45 zł z zaległego bazarku który rozliczam
https://www.dogomania.com/forum/topic/351964-maseczki-bawełniane-dziecięce-i-dla-dorosłych/

+ 15zł 
https://www.dogomania.com/forum/topic/351957-do-usunięcia/


+ 254,02 zł 

 stan na dzień 2020-11-19 to minus 686,08zł 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 5 months later...

Informacja z Fb:
Witajcie. Ewa spytała czemu mnie nie ma. Może na poczatek powiem co u kotka ze zdjęcia. Po wielu naradach z lekarzami, lapka została amputowana. Druga jest wyleczona. Kosztowało mnie to woliere dla kotów. Kot znalazł wspaniała opiekunke. Mieszka z owczarkiem niemieckim.  Kochani jak zapewne wiecie że z powodu pandemii wiele fundacji ma kłopoty finansowe z utrzymaniem zwierząt. Mnie również takie klopoty nie ominęły. Brak pracy a przede wszystkim choroby, które leczone przez telefon przybrały na sile. Zawalilo się wszystko, nasz los wisi na włosku. Dodatkowo otrzymalam diagnozę, guz płuca. Jeszcze nie wiem jak to wszystko sie potoczy, ale wiem ze bank nie odpisci. Sa zaległości, brak internetu w tablecie, czysz nie zapłacony. Nie wiem czy pamiętacie ze bralam kredyt na ten nasz. zakatek. Jesli ktos zechce nam pomóc, czy finansowo, może w postaci karmy dla kociakow, suchej lub mokrej. Potrzebuję również farb kredowych lub akrylowych w puszeczkach 0,20ml.moze komuś coś zostało i nie używa już. Podaję nr. tel. 794135917 macie pytania piszcie sms. Jesli ktoś wrzuci grosik to na nr 881090 2590 0000 000122065444.

Link to comment
Share on other sites

Kolejna z fb :

Moi drodzy. Gdzieś popełniłam błąd. Postaram sie go naprawić. Mój nr. To 797  135 917.konto się nie zmieniło. Tel. Ma ograniczoną ilość tekstu, staralam sie zmieścić. Mam braki w banku yo 375zl wiec jesli ktoś wpłaci bank  to zabierze. Potrzebne jedzenie dla ogonow, jeśli coś wplynie i jesli sie nie pogniewacie kupie cos i sobie, wkleje co i jak. Piprosilam o farby, zaczelam tworzyć, tez pokażę i wystawię do kupna, ten rodzaj pracy nie wymaga ode mnie dużego wysilku. Teraz robie panterke. Karma sucha jak na zdjeciu mokra bez znaczenia. Adres podam na priv jesli ktoś zechce. Nr konta 88 1090 2590 0000 00012206 5444

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Z bazarku ciasteczkowego udało mi się uzbierać 59 zł
https://www.dogomania.com/forum/topic/353676-rozliczony-do-usunięcia-ciasteczka-wątróbkowe-dla-psów-dla-tobiego-i-kwiaciarenki/


Pieniążki te przekazuję na karmę - nie doliczam ich do salda jakie jest z dnia ----->  stan na dzień 2020-11-19 to minus 686,08zł 

Zamawiam karmę na zooplusie za 137,40 zł - różnicę z kwoty bazarkowej 59 zł dokładam od siebie. 

Mam obiecane zdjęcie karmy z kotkami jak dotrze to wstawię :)
 

242134733_239651721439194_4998439443915477356_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Hej, przeklejam z Fb

”Moi drodzy.Ten post miał być o Zupełnie czymś innym,chcialam  prosić o karmę dla moich podopiecznych ,o radość na święta dla nich.Los jednak jest przewrotny i jest  to post z gorącą prośbą o wsparcie w pokryciu kosztów badań dlaPrzecinka.Przecinek do dorosły kot,jest u mnie kilka lat,kociak po przejściach.Zyje sobie w gromadzie z pełnym brzuszkiem i ciepłym tyleczkiem.Jednak w ten sielankowy obraz wkradła się choroba ,pomimo podawania różnych leków nie ma poprawy.Nie jest to ani wirusowa,ani bakteryjna choroba,pozostaly nam badania choroby grzybowej.Musimy zrobić szczegółowe badaniePCR( rodzaj badania na obecność cząstek konkretnych patogenów) 
Oraz profil mykoplazm hemotroficznyxh(rodzaj badania polegający na identyfikacji grzybicy układowej).Koszt tych badań to około 500zl.To coś umiejscowiło się na samym brzegu dolnej szczęki,puki co Przecinek je ,pomimo trudności w poruszaniu szczęką.Sama nie podzwigne,mam pracę tylko raz w tygodniu .
Bardzo Was proszę o pomoc.Wyniki badań wystawie tutaj jeśli uda nam się je zrobić. Jeśli ktoś ma ochotę porozmawiać to piszcie na e-maila kwiaciarenka 01 @ gmail .com ta poczta jest najbardziej pewna że dotrze.Podam też nr konta 881090 2590 0000 0001 2206 5444 z dopiskiem dla Przecinka.”

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Dnia 18.09.2021 o 23:03, Kejciu napisał:

Z bazarku ciasteczkowego udało mi się uzbierać 59 zł
https://www.dogomania.com/forum/topic/353676-rozliczony-do-usunięcia-ciasteczka-wątróbkowe-dla-psów-dla-tobiego-i-kwiaciarenki/


Pieniążki te przekazuję na karmę - nie doliczam ich do salda jakie jest z dnia ----->  stan na dzień 2020-11-19 to minus 686,08zł 

Zamawiam karmę na zooplusie za 137,40 zł - różnicę z kwoty bazarkowej 59 zł dokładam od siebie. 

Mam obiecane zdjęcie karmy z kotkami jak dotrze to wstawię 🙂
 

242134733_239651721439194_4998439443915477356_n.jpg

Dziękuję za wpłatę limonka80 - na karmę dla kotów Kwiaciarenki

50zł dopisuję do salda 😘

 

stan na dzień 2020-11-19 to minus 686,08zł 

2023-01-15 = + 50 zł

saldo na dzień 2023-01-16 = minus 636,08 zł

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...