Jump to content
Dogomania

W tej krainie znajdziesz psa i kota....BDT u Kwiaciarenki


Kejciu

Recommended Posts

5 godzin temu, Jo37 napisał:

Ja tylko napisałam, że na razie nie wywiązałam się z obietnicy. Gres czeka sobie bezpiecznie na decyzję.

wiem Asiu, może jutro mi się uda dryndnąć bo dzisiaj nie dałam rady. Sama jestem ciekawa co u Kwiaciarenki słychać więc jak czegoś się dowiem tonsię podzielę :-)

Link to comment
Share on other sites

40 minut temu, Zagrodowy pies polski napisał:

Jo37 i Kiejciu. Ile jest tego gresu, bo może pomogłabym z transportem? Skąd dokąd miałabym go podwieźć i kiedy?

Ja nie wiem czy ten gres jest jeszcze potrzebny. Jest tego 6m kwadratowych ( 6 paczek ).

Link to comment
Share on other sites

Jest potrzebny - rozmawiałam wczoraj z Kwiaciarenką - Asiu przekazałam Marzenie Twój numer bo gdzieś się zapodział i jej kolega będzie do Ciebie dzwonił w kwestii odbioru.

W domku do którego Marzenka chce się przeprowadzić jeszcze sporo do zrobienia. W tym tygodniu kupiła deski bo w kuchni jest ogromna dziura w podłodze, którą trzeba przykryć deskami aby była normalna podłoga- deski już kupione za 2 tyg znajomy będzie miał chwilkę i postara się położyć. Wewnątrz została jeszcze do zrobienia woda - podłączenie - rzeczy już są ale też potrzeba osobę która się na tym zna i będzie potrafiła to wszystko podpiąć. Znajomy obiecał Marzence pomóc ale jak u każdego kiepsko z czasem więc może za 2 tyg się uda i podłogę
i wodę podciagnąć. Pozostaje jeszcze kwestia ogrzewania i zakupu opału - jak Marzenka sie wyprowadzi definitywnie już ze zwierzyńcem - będzie potrzebowała pomocy w zakupie ogrzewania. Zobaczymy jak to wyjdzie wszystko. Zwierzyniec trochę zaczął chorować - u kotów koci katar, staruszki problemy ze stawami, zębami, starcze dolegliwości. 

Obecnie robiłam zbiórkę na karmę dla Fundacji Znajdki - teraz postaram się coś zorganizować dla Marzenki w najbliższym czasie. 

Marzenki zdrowie średnio, raz lepiej raz gorzej - najgorsze że jest ze wszystkim sama. Próbowała się zalogować na dogo ale znowu ma jakiś problem z hasłem i nie udalo jej się. 

Na Fb również mało pisze bo nie ma poprostu czasu. Jest bardzo przemęczona i każdą wolną chwilę stara się odpoczywać - aby chociaż godzinę czy dwie przespać. Noce nieprzespane zpowodu swoich dolegliwości zdrowotnych :(

Marzenka naprawdę nie gryzie i nawet cieszy się jak ktokolwiek zadzwoni i chociaż chwilę z nią porozmawia - bo to taka odskocznia od wszystkiego smutnego co się wokół niej dzieje. Więc jeśli ktoś ma ochotę to śmiało dzwońcie do niej. Numer jest w pierwszym poście wątku. 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Chciałam Was poinformować, że została założona zbiórka na zrzutka.pl na remont pomieszczeń do których ma się wprowadzić Marzena ze zwierzakami. Od dłuższego czasu mój mąż w miarę możliwości jeździ i próbuje coś tam remontować. Ostatnio zebrała się ekipa silnych mężczyzn i trochę ogarnęli budynek. Jest tam jednak mnóstwo rzeczy do zrobienia. Częściowo możemy to ogarnąć w "czynie społecznym", ale brak pieniędzy na materiały i niektóre specjalistyczne prace uniemożliwia szersze działania. 

W sprawę przytuliska zaangażował się mój kolega z pracy - Tadeusz -  niezwykła osoba, taki społecznik, który kompletnie nie jest zwierzolubem, ale  przejął się bardzo losem zwierząt i to on założył zbiórkę. Był u Marzeny już kilka razy, widział jak to wygląda i postanowił pomóc. Udało mu się zorganizować karmę dla zwierzaków Marzeny, a teraz pozyskuje pieniądze na remont. On też z moim mężem organizuje ludzi do pracy. 

Być może ktoś z Was chciałby się dołączyć do tej zbiórki. Będę też bardzo wdzięczna za udostępnianie i nagłaśnianie sprawy. Zwierzaki Marzeny naprawdę potrzebują się przenieść w lepsze miejsce. Jest szansa, tylko wszystko jak zawsze rozbija się o brak pieniędzy. 

https://zrzutka.pl/4jpva8

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
1 godzinę temu, Kejciu napisał:

Nie można edytować postu rozliczeniowego :(

stan na dzisiaj po doliczeniu bazarku 128,11 zł https://www.dogomania.com/forum/topic/351665-maseczki-bawełniane-rozliczony-do-usunięcia/

- 2237,44zł 

Zrób nowy post rozliczeniowy w którymś Twoim poście na I stronie.

Napisz jaki jest stan wpłat na dzień.... i tu wpiszesz sumę wpłat z ostatniej aktualizacji, i do tego będziesz dodawać kolejne wpłaty. Tak samo z wydatkami.

Link to comment
Share on other sites

27 minut temu, elik napisał:

Zrób nowy post rozliczeniowy w którymś Twoim poście na I stronie.

Napisz jaki jest stan wpłat na dzień.... i tu wpiszesz sumę wpłat z ostatniej aktualizacji, i do tego będziesz dodawać kolejne wpłaty. Tak samo z wydatkami.

Niestety nie działa. Nie mogę edytować żadnego postu.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...