Jump to content
Dogomania

W tej krainie znajdziesz psa i kota....BDT u Kwiaciarenki


Kejciu

Recommended Posts

Dnia ‎03‎.‎06‎.‎2019 o 22:46, Kejciu napisał:

niestety jest jakiś problem i nie mogę załączyć zdjęć - czyżby znowu jakieś zmiany na dogo ?!

Niestety na razie tylko przez wpisanie linku zdjęcia np. przez Fotosik.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

przeklejam info z FB :

"Kochani to prośba i Apel jednocześnie.Niestety wydarzyło się coś niedobrego.Musze iść na kilka dni do szpitala.Xhodzi głównie o to czy ktoś nie zechciałby zaopiekować się którymś z kociaków ,dać dom stały lub tymczasowy.Musze przejść zabieg a nie wiem jak to zniosę i ile czasu zajmie mi dojście do siebie.Xhodzi mi głównie o odciążenie ze względów zdrowotnych..Postaram się wstawić kilka zdjęć.aJesli ktoś byłby zainteresowany proszę o kontakt telefoniczny 797-135 -917 lub mailowy kwiaciarenka 01@ Gmail .com lub przez Messenger.Niestety skromna możliwości nie pozwalają na tzw.wyprawke dla zwierzakaCzasem życie płata nam figla.Zwierzaki są spokojne,przyzwyczajone do innych zwierząt,bezproblemowe.Moze ktoś z aWas że hce pomoc kwiaciarence w potrzebie."

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 28.06.2019 o 07:00, Annaa4 napisał:

przeklejam info z FB :

"Kochani to prośba i Apel jednocześnie.Niestety wydarzyło się coś niedobrego.Musze iść na kilka dni do szpitala.Xhodzi głównie o to czy ktoś nie zechciałby zaopiekować się którymś z kociaków ,dać dom stały lub tymczasowy.Musze przejść zabieg a nie wiem jak to zniosę i ile czasu zajmie mi dojście do siebie.Xhodzi mi głównie o odciążenie ze względów zdrowotnych..Postaram się wstawić kilka zdjęć.aJesli ktoś byłby zainteresowany proszę o kontakt telefoniczny 797-135 -917 lub mailowy kwiaciarenka 01@ Gmail .com lub przez Messenger.Niestety skromna możliwości nie pozwalają na tzw.wyprawke dla zwierzakaCzasem życie płata nam figla.Zwierzaki są spokojne,przyzwyczajone do innych zwierząt,bezproblemowe.Moze ktoś z aWas że hce pomoc kwiaciarence w potrzebie."

dopiero dzisiaj przeczytałam :(

czy wiadomo coś więcej ?

Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, Poker napisał:

Niedobrze, mam nadzieję ,że wszystko dobrze sie ułożyło.

Naszykowałam pakę i mam zamiar wysłać kurierem w tych dniach. Najpierw się upewnię czy ma kto odebrać.

Jutro Marzenka idzie do szpitala Bielańskiego w Warszawie - będę z nią w kontakcie i będę informowała jaki rozwój sytuacji - prosimy o kciuki!

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.07.2019 o 23:20, Poker napisał:

Niedobrze, mam nadzieję ,że wszystko dobrze sie ułożyło.

Naszykowałam pakę i mam zamiar wysłać kurierem w tych dniach. Najpierw się upewnię czy ma kto odebrać.

Poker - Marzenka napisała do mnie rano abym napisala na wątku że można wysyłać paczkę - jej mąż jest w domu i odbierze. 

Link to comment
Share on other sites

INFO z FB :

Dzień dobry w sobotę.Moi drodzy, dziękuję za życzenia powrotu do zdrowia,wrocilam wszem ,do domu,lekarz wykonujący arteriografie jest na urlopie, powrót do szpitala za dwa tygodnie,diagnoza jest.Czekam na ponowne przyjęcie do szpitala.Ale nie o tym chce pisać.Ten post jest błagalny jak go nazywam.Nie chodzi o mnie.Jak wiecie domek w którym zamierzam zamieszkać,powolutku zaczynamy remontować.Znajde zdjęcia i paragony ,przedstawię tutaj,bo nie lubię niedomówień.Nestety pojawił się inny problem.Kilka kotów jest wychodzących,jak wiadomo kory chodzą swoimi drogami,to się nie podoba innym.Doxhodzi do gróźb.,zaczynam się bać o zwierzęta,nerwy nie pomagają przy moim stanie zdrowia.Glowa boli coraz bardziej.Przy naczyniaku i tętniaku potrzebny jest spokój,którego brakuje.Kiwsys pisałam o domku dla kotów.Przeszukiwalam Internet,pytałam ludzi,to kilka tysięcy.Wiec proszę o każdy grosz i każda złotówkę,dla nich,dla kociaków,chce odejść z tego miejsca,gdzie zwierzęta są zagrożone,gdzie zwierzę to tylko danie na talerzu.Prosze Was z całych sił o pomoc.Ja mogę sobie żyć skromnie w małej chałupce,zaczynamy zakładać wodę.One muszą mieć dach nad głową.Ja nie mogę iść do chalupiny bez nich.Prosze o udostępnianie i pomoc.W tej chwili jest ok 35 kociaków,Bardzo ,bardzo proszę.
Nr.konta
Marzena Grad
Kazuń Bielany
88 1090 2590 0000 0001 2206 5444 z dopiskiem dom dla kociąt.
Jeśli ktoś ma np.reszki glazury terakoty lub inne materiały chętnie przygarnę,z terenu Warszawy i okolic odbierzemy sami.Tel.w tej sprawie 797-135 -917
Tylko w Was moja nadzieja.

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, Poker napisał:

Naszykowałam 2 kartony z różnymi rzeczami. Czekam na kuriera. Wpłacę 50 zł bezpośrednio na konto.

Czy koty są ogłaszane ?

Poker to wpisz teraz już numer Marzeny bo ona już w domu - myślałam ze na już chciałaś wtedy numer więc zdobyłam numer do jej męża :)

Marzena ogłasza koty na FB z tego co się zorientowałam. Ja nie ogłaszam bo nie mam żadnych aktualnych zdjęć ale jeśli ktoś ma chwilę i czas i chęci niech napisze do Marzeny może zdjęcia podeśle i można zrobić chociażby olx. Ja bez zdjęć nie mam takiej możliwości :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...