Jump to content
Dogomania

W tej krainie znajdziesz psa i kota....BDT u Kwiaciarenki


Kejciu

Recommended Posts

przeklejam:

 

 

 

W niedzielę późnym wieczorem dostałam telefon od sąsiadki z mojej wsi – że na podwórku u sąsiadów są 4 już nie całkiem małe bo około 3-4 miesięczne koty. Były 4…. Sąsiadka usłyszała przeraźliwy wrzask i krzyk, pies sąsiada zagryzł jednego z maluszków… niestety nie udało się go uratować.

Zostały 3, zadzwoniła roztrzęsiona do mnie co ma robić – przyniosła maluchy do mnie. Wyziębnięte, wystraszone, śliczne puchate kuleczki. Nie wiadomo skąd się tam wzięły, czy się tam urodziły czy ktoś celowo podrzucił na posesję gdzie biegał luzem ogromny pies aby pozbyć się kłopotu…nie chcę nawet o tym tak myśleć.

 

Dzieciaki są u mnie odizolowane w domu w kennelu. Nie mogą trafić do reszty kotów bo walczymy z kocim katarem i to byłby dla nich wyrok.

Podałam im advocat, odrobaczyłam, czeka ich szczepienie… jeden kotek dziwnie chodzi – podejrzewam ( abym się myliła ) że pies mógł i jego nie oszczędzić ale jakimś cudem bidak się wyrwał i uratował.

W piątek zabiorę go do lecznicy na przegląd.

 

Totalnie nie mogę sobie pozwolić na utrzymanie kolejnych 3 kociaków – jeden z nich prawdopodobnie znalazł już dom, więc zostają dwa. Proszę o pomoc, szukam DT lub DS.
Jeśli ktoś miałby do przekazania cokolwiek dla kociąt, dobrej jakości karmę, zabawki, drapak – chętnie przyjmę.

Proszę również o pomoc w sfinansowaniu leczenia i diagnostyki całej trójki. Proszę o pomoc w ogłoszeniach.

Nie potrafię przejść obojętnie – klatka to nie jest dobre rozwiązanie dla nich, ale nie mogłam zostawić ich na ulicy na śmierć przez zagryzienie bądź przejechanie autem.

 

Kto może w jakikolwiek sposób pomóc ?

 

Do adopcji czeka również  niewielka około 5 kg sunia, zabrana z parkingu firmy, wysterylizowana aby już więcej nie rodziła, szukam dla niej pilnie domu stałego, u mnie nie może zostać, popytajcie znajomych, może ktoś z rodziny. Zgodziłam się przechować ją bardzo awaryjnie.

Link to comment
Share on other sites

33 minuty temu, Kejciu napisał:

Do adopcji czeka również  niewielka około 5 kg sunia, zabrana z parkingu firmy, wysterylizowana aby już więcej nie rodziła, szukam dla niej pilnie domu stałego, u mnie nie może zostać, popytajcie znajomych, może ktoś z rodziny. Zgodziłam się przechować ją bardzo awaryjnie.

Pokaż zdjęcia suni, dobrze? W jakim jest wieku?

Link to comment
Share on other sites

48 minut temu, Poker napisał:

Wpłacę na karmę dla kociaków. Podaj nr konta.

próbuję zrobić zrzutkę.pl dla kociaków - tam nie pobierają żadnych opłat za wyplaty pieniędzy jak na innych portalach ale coś mi sie nie chcą załadować zdjęcia - będę próbowała dalej. 

poniżej zdjęcia kociaków 

kociaki1.jpg

kociaki2.jpg

kociaki3.jpg

kociaki4.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.04.2019 o 16:30, wawer napisał:

Mój Karuś-gawędziarz zaprasza na bazarek, z którego ewentualny przychód w połowie będzie przeznaczony na potrzeby DT u Kwiaciarenki:

Karusiowe opowieści (1) na zwierzaki w domach Malagosów i Kwiaciarenki. Majówkowy bazarek do końca 12.05

 

pięknie dziękujemy - za zabrane pieniążki została zamówiona karma dla kotów:

 

zooplus marzena bazarek.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Poker napisał:

Wpłacę na karmę dla kociaków. Podaj nr konta.

Poker udało mi się ze zrzutką:

https://zrzutka.pl/z/kociakitrojaki

 

jeśli wolisz tradycyjnie numer konta to podam na pw tylko niestety nie  będę miała potwierdzenia żadnego bo nie mam wglądu w konto Marzenki. A poprzez zrzutkę będę mogła zamówić karmę i wstawić potwierdzenie zamówienia. 

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Poker napisał:

A zrzutka nie pobiera prowizji ?

właśnie nie pobiera, jest mniej popularna ale nie pobiera - można dobrowolnie przekazać % ze zbiórki ale nie pobierają automatycznie jak na innych portalach :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.04.2019 o 10:21, asiuniab napisał:

Witam, ja mogę na któregoś z seniorów w tym miesiącu zawnioskować o zapomogę ze skarpety staruszkowej, jeśli psiak jest to na dogomanii? 

Bąbelek otrzymał wsparcie w kwocie 200zł które po konsultacji z Kwiaciarenką rozdysponowałyśmy w następujący sposób :

Bardzo bardzo dziękujemy za pomoc!

dolina noteci.jpg

dolina noteci1.jpg

stawy.jpg

stawy1.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia ‎2019‎-‎04‎-‎29 o 16:30, wawer napisał:

Mój Karuś-gawędziarz zaprasza na bazarek, z którego ewentualny przychód w połowie będzie przeznaczony na potrzeby DT u Kwiaciarenki:

Karusiowe opowieści (1) na zwierzaki w domach Malagosów i Kwiaciarenki. Majówkowy bazarek do końca 12.05

 

Wpłynęła jeszcze wpłata 15zł  - wpłaciłam ją na aktywną zrzutkę.pl dla Marzeny kociaków - bo karmę już wcześniej zamówiłam :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

dwa kociaki z trójki już w nowych domach, trzeci czeka na konsultację u ortopedy w sprawie tej nóżki.

Udało się złapać piękną tricolorkę która urodziła niedawno kociaki i była w ponownej już wysokiej ciąży - jest po zabiegu sterylizacji i szukamy dla niej nowego domu.

Okazała się mega miziakiem, płacze w kennelu chce wyjść a do ludzi bardzo się łasi - no i dodatkowo ubranko pooperacyjne ją stresuje. Osoba na której posesji się okociła i mieszkała zgodziła się aby znaleźć jej nowy dom więc jak tylko taki się znajdzie nie wróci na ulicę.

Jest bardzo podobna do mojej byłej tymczaski Koko - również tricolorki - ma około 2-3 lat więc młodziutka. W domu wieczorem wrzucę zdjęcia.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...