Jump to content
Dogomania

W tej krainie znajdziesz psa i kota....BDT u Kwiaciarenki


Kejciu

Recommended Posts

Dnia 1.04.2019 o 15:57, Poker napisał:

Mnie martwi ,że ta chałupka będzie wiadrem bez dna i ciągle nie spełni warunków do zamieszkania. Myślę ,że trzeba kogoś fachowego poprosić o pomoc , by spojrzał czy 

Domek ma potencjał z miejscem do pracy dla mnie i spokoju da zwierząt dobra lokalizacja dogodne warunki umowy duża działka, nigdzie więcej nie znalazłam nic innego, ludzie wolą, e y wszystko się rozpadło, niż przynosiło pożytek 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.04.2019 o 07:11, konfirm31 napisał:

Dzielna Marzena! Zrobiła najwięcej, ile w tej sytuacji mogła zrobić. Wpłacę na zrzutkę na Jej zwierzaki 50zł, ale dopiero po weekendzie. 

Bardzo d

Dnia 1.04.2019 o 21:14, UlaFeta napisał:

Mam do oddania zlewozmywak 2-komorowy.Jak potrzeba chętnie oddam.

 Chętnie przygarne, ie mam dostępu do komputera,proszę o tel. 797.135917

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Kwiaciarenka napisał:

Witam serdecznie. Chciałbym wesprzeć  Babelka, to mały piesek w wieku13-14 lat. U mnie jest około 4 lat i jak każdy staruszek potrzebuje wsparcia stawów, mokrego jedzonka, ząbki już nie te, witamin. 

poprosiłam o zapomogę, czy możemy prosić o jakieś zdjęcia Bąbelka ?

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, asiuniab napisał:

Witam, Bąbelek dostał zgodę na zapomogę w kwocie 200 zł, bardzo proszę o przysłanie nr konta do asikowskiej :) 

Dziękujemy - już wysyłam :) ustaliłam z Kwiaciarenką właśnie że podam swój numer konta, kupię co trzeba i wstawię faktury, a jak do niej dotrą produkty wyśle mi zdjęcia. 

Jeszcze raz bardzo dziękujemy

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z Marzenką w dniu dzisiejszym - szukamy domu dla tej małej suni. Nie zapeszajmy ale znajoma, znajomej.... :-)

zobaczymy czy coś z tego będzie :)

jeśli chodzi o Państwa gotowość do podarowania różnych wspomnianych rzeczy - Marzena bardzo dziękuje za wszystko co jest Wam zbędne i może jej posłużyć. W kwestii odbioru proszę kontaktować się bezpośrednio z Marzenką. 

Umowa z obecnym właścicielem działki się " pisze " i mamy nadzieję że niedługo Marzenka będzie już mogła działać - a roboty jest od chole....y :)

 

Niestety zła wiadomość jest taka, że Maniek będzie miał trzecią operację w najbliższą środę....ponownie zarasta cewka.... wczoraj spędziłam z nim kilka godzin w lecznicy, na badaniach krwi, cewnikowaniu... chyba jutro zabiorę go ponownie do siebie żeby w spokoju obserwować czy sika - jak przestanie od razu jedziemy na wszycie cewnika i do środy musimy przetrwać. Profesor rozkłada ręce, nikt nie miał takiego przypadku... zdarza się że cewka zarasta ale to jak pisałam wcześniej raz na milion - zazwyczaj po ponownym wyszyciu powinno być dobrze - u nas sytuacja się powtórzyła po raz trzeci - po operacji 2 tyg sikał jak z kranu - po wyjęciu szwów pojawiły się te same problemy - cewka zarasta :(

to już ostatnia szansa dla Mańka - jeśli po raz trzeci zacznie zarastać będzie trzeba podjąć trudną decyzję...on tak walczy....dostaje okropnie gęsty i bolący antybiotyk - dzisiaj jak pojechałam do Marzenki i korzystając z mojej obecności podałam mu - nawet nie miauknął....przyjmuje wszystkie zabiegi z godnością.... tak bardzo chce żyć a ja pisząc to mam łzy w oczach :(

W posiewie wyszedł gronkowiec - więc walczymy z tym gównem ale jest ciężko :(

 Od stycznia był cewnikowany kilkanaście razy - więc niestety ale po cewniku musiało się przypałętać :(

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.04.2019 o 18:53, asiuniab napisał:

Witam, Bąbelek dostał zgodę na zapomogę w kwocie 200 zł, bardzo proszę o przysłanie nr konta do asikowskiej :) 

Dziękuję - pieniążki już na moim koncie - zamówiłam dwa opakowania preparatu na stawy i 20 puszek Dolina Noteci - jak otrzymam wstawię fakturę i zdjęcia. Jeszcze raz bardzo dziękujemy!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Melduje się :) Gotowa do działania ! po 10.05 mogę zamówić większą ilość takiego pelletu :

https://allegro.pl/oferta/zwirek-drewniany-podloze-dla-kotow-30-kg-economic-6622731775?snapshot=MjAxOS0wNC0yNlQwMzo0NTo0My4yODZaO2J1eWVyO2FmNTljMWM3NDNiY2JmMjc3NWIzZWVkODQ5OTIzNjkxNWMzZDk1Y2NjNGNkZjcyYWFiMmQ0OWRiMjEwY2QxMWE%3D

Sama zamawiam dla królików, trochę się pyli ale całkiem dobrze chłonie.

Mam pytanko co do królika który jest w tej pokaźnej bandzie, czy on też jest do adopcji ?

Jeśli tak zastanawiałam się czy w tej sytuacji nie zapukać do fundacji króliczej o pomoc, króliś jest wysterylizowany ?

Nie chce żeby to jakoś źle zabrzmiało, ale zamówiłam dla tego króliczka sianko od mojego dostawcy, nie mógł niestety wysłać tego siana które normalnie zamawiam (bo niestety z roku na rok zbiory coraz gorsze) i prosiłam o info, gdyby uszak go nie jadł,żebym mogła w razie czego zamówić nowe. Kejciu gdybym mogła prosić o jakąś informację jak się uda :) czy je je - jeśli będę też wiedziała wcześniej że się kończy postaram się zamawiać regularnie to lub inne sianko i suszki  :)

Takie prace na pewno znajdą nowych właścicieli można by utworzyć grupę bazarkową na FB (tam Kwiaciarenka ma trochę followersów może to ich jakoś ruszy do pomocy ;-) )

ps. taki mam na już do oddania :

https://allegro.pl/oferta/agropellet-30kg-dla-kotow-do-kuwet-eko-zwirek-7769649882?snapshot=MjAxOS0wMS0zMVQwNjozODo1OS43ODRaO2J1eWVyOzFlYjZjMjQyZTBiNDUyZTFhYjdmMzU3MTJjZWYyYWViZjVkZGU3NGU2ZTllZmM0OWU3MGMzYzA1OTMwOTEwNDg%3D

ale cholera tak śmierdzi że szok ;-) trzeba najpierw otworzyć worek i trochę przewietrzyć, w mieszkaniu w małym pokoju było po prostu nie do wytrzymania. Mogę wysłać ale ostrzegam ;-)

 

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za sianko królik zajada, nie jest królikiem do adopcji, kupiłam ja na rynku jako małego króliczka przeznaczonego na ubojtak mi powiedział sprzedawca. Królik ma się dobrze, biega wrod kotów śpi z psem. Pellet wsypuje kotom do kuwet, jest taniej. W związku z tym że nigdy nie mogę połapać się co ijak, większość wiadomości pisze Kasia, oblatana w sieci jak nic. Dziękuję bardzo za wszelkie propozycje pomocy 

Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, Kwiaciarenka napisał:

Dziękuję za sianko królik zajada, nie jest królikiem do adopcji, kupiłam ja na rynku jako małego króliczka przeznaczonego na ubojtak mi powiedział sprzedawca. Królik ma się dobrze, biega wrod kotów śpi z psem. Pellet wsypuje kotom do kuwet, jest taniej. W związku z tym że nigdy nie mogę połapać się co ijak, większość wiadomości pisze Kasia, oblatana w sieci jak nic. Dziękuję bardzo za wszelkie propozycje pomocy 

dobrze dziękuje, pozwolę sobie objąć królika "wirtualną pomocą" w miarę swoich możliwości :)

to ten "pachnący" pellet wyślę a później jeszcze zamówię kolejne 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...