Jump to content
Dogomania

Mały,uroczy Kapselek - Ma DOM!


truskawa144

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mi tylko chodzi,zeby jak najszybciej znalezc cos dla malego bo jak domek czek a to zalezy mi zeby nie siedzial juz w schronie:(
co do transportu kalci to po zastanowieniu uwazam,ze odpada niestety poniewaz naprawde chocbym nie wiem jak sie starala to nie moge przez weekend ani w czwartek a chce zeby to nie utkwilo w martwym punkcie..ale wiem cierpliwosc przedewszystkim:)

Link to comment
Share on other sites

znalazlam jedna osobe ktora moglabym kapselka przewiezc ale najpierw ktos by musial go jej dostarczyc do rzeszowa lub tarnowa...wiec to raczej bez sensu:(za duzo krecenia i jezdzenia chyba:((ehh..domek czeka ,kapselek tez..coraz gorzej mi z tym:(

Link to comment
Share on other sites

Mogę coś nieśmiało zasugerować....W kwietniu ubiegłego roku mru z Warszawy załatwiła transport dla naszego Gacka z Orzechowców. Warszawa-Rzeszów bo Gacek czekał u mnie. Dziewczyna przyjechała, wypiła kawę, dwie, trzy i tak się rozgadała o swoich psach, że musiałam jej przypominać że czas wracać bo mru w Warszawie czeka....:eviltong: Jakas dziwna jest - fakt. Mówiła że uwielbia takie jazdy po Polsce i rozwożenie psiaków.....nie wiem czy to jeszcze aktualne ale podaję jej numer 606552880. Każe mówić do siebie Edi i nie ma jej na dogo.
Oczywiście Gacek dotarł szczęśliwie na miejsce.
I jeszcze jedna uwaga : psy przewozi w klatce. Może to i bezpiecznie ale serce mi pękało kiedy mały z takim wyrzutem na mnie patrzył...:shake:
Pamietam że mru zapłaciła jej 250zł / Rzeszów - Warszawa to 300km w jedna strone/.


[IMG]http://img4.imageshack.us/img4/1828/dscn7468ym9tg6.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

to ta o ktora mi chodzi to majuska z dogomani tyle,ze ona nie moze poprostu az tak daleko jechac jak z rzeszowa do czestochowy a potem do warszawy:(ale moglaby do warszawy go dostarczyc jakby jej ktos malego podrzucil do tarnowa lub rzeszowa..jednak mysle,ze jest to chyba za duzo krecenia i wszystkiego lepiej cos dalej probowac zalatwic bezposrednio na trasie cz-w tak mi sie wydaje..niestety narazie szukam i pisze ale bez skutku..

Link to comment
Share on other sites

Tylko ostrzegam że ta Edi jest ciężka w rozmowie. Przyznam troche nas wkurzała....ona chyba samotna i jak dorwie słuchacza to trzepie na całego, miałam wrażenie że zapomniała po co przyjechała. Po drodze taż zatrzymała się u jakiś znajomych twierdząc że Gcek przy niej, a mru w Warszawie na Gacka nie mogła sie doczekac. W końcu gdzies w nocy dotarła.....:roll:
Tak że nie polecam z czystym sumieniem ale polecam w razie braku innej alternatywy....:roll:

Link to comment
Share on other sites

dobra to edi odpada w takim razie;//ja wciaz mysle,szukam...kurcze jest mi zle bo narazie nic sie na horyzoncie nie maluje i wiem ,ze cierpliwosc jest potrzebna ale tak mi zle z ta mysla,ze juz nie musialby siedziec w schronie:(((ja nawet do 100km moglabym po niego wyjechac...moze..byleby jakos szybko dojechal..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...