Jump to content
Dogomania

Husky mieszaniec z czym ? oklapnięte uszy.


pedrakhan

Recommended Posts

Witam. Piszę tutaj ponieważ mam nadzieje, że ktoś rozwiąże zagadkę i pomoże mi stwierdzić z czym mam do czynienia. Otóż: posiadam psiaka szczeniaka miał być Husky... matka Hyskym była . Lecz nie wiadomo jaki ojciec, ze sprzedawcą nie mam już kontaktu a i na wiarogodność nie ma co liczyć. Weterynarz stwierdził że to Husky w 95%.. jedyna wyróżniająca się część ciała to główka. Mnie też to zaniepokoiło, że coś jest nie tak. Najbardziej nie pasują brązowe oklapnięte uszy :((( . I teraz do was pytanie forumowicze, z czym to może być mieszaniec ? i co z tymi uszkami ( weterynarz coś mówił że może być ciężko bo jakieś chrząstki są za wysoko czy coś - nie zapamiętałem do końca gdyż się nie znam) . I czy będzie można psiaka traktować jak normalnego Huskiego ? Niżej dodaje zdjęcia (również z matką jak psiak był mniejszy). Z góry proszę i dziękuje za pomoc. Pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

A jak się traktuje normalnego Husky? Ponieważ jest to mix z husky, na pewno jakieś cechy będzie miał. Choć Twój z wyglądu nie przypomina go właściwie wcale.

Z ciekawości spytam, ile kosztował ten kundelek?
Życzę zdrówka dla malucha i powodzenia w nawiązywaniu więzi z psem, bo to ona jest najważniejsza.

Link to comment
Share on other sites

Fajny szczeniaczek. Nie doszukuj się rasowości bo nie kupiłeś rasowego psa. Najwidoczniej nie chciałeś psa rasy husky bo inaczej przecież właśnie takiego byś nabył od hodowcy. Mam nadzieję, że piesek jest i będzie kochany i odpowiednio traktowany.
A następnnym razem po kundelka pójdziesz do schroniska a nie będziesz napychał kieszeń jakiemuś hodoffcy.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki wszystkim za odpowiedź :) . Bandyta gdyby ten psiak należał w 100% do mnie i ja kupował bym go kupował to właśnie wybrał bym rasowego z rodowodem. Ów psiaka kupili sobie moi rodzice którym ktoś wmówił że to husky... Nawet i dobrze że jest jednak zwykły piesek i nie wyrośnie na nic innego. Sam swoją psią przygodę odnośnie Husky pociągnę dalej ale to za jakiś czas dopiero gdy zdobędę odpowiednie warunki finansowe odnośnie utrzymania itp. :) . Mikronezja, proszę bez takich bo gdybym to ja się tym zajmował w 100% to ta sprawa tak by nie wyglądała. Temat do zamknięcia/usunięcia

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...