Jump to content
Dogomania

Nowość - Markus-Mühle Black Angus


andromeda

Recommended Posts

Witam
My już od dłuższego czasu jesteśmy na Markus Muhle a teraz dostaliśmy paczuszki gratisowe Angusa z wołowiną. Karma wygląda jak kwadratowe i prostokątne kawałeczki. Zapachu nie ma intensywnego co może świadczyć że nie dodają żadnych ulepszaczy aromatów. Podobnie jak MM, Black Angus też jest tłoczona na zimno. Na razie piesy dostają jako smakołyk na spacerach i ćwiczeniach i widać, że im smakuje. Zapewne zdecydujemy się na duży worek jak skończymy MM.

Link to comment
Share on other sites

No ja zamówiłam MM ale wersję podstawową. Mój chory na ZNT pies pokochał. Ale za wcześnie na rzetelną ocenę sprawowania się karmy u chorego psa bo dopiero 2 dni zajada. No jak na razie bąków brak, zero luźnych kup. Suka na razie powąchała i chyba kształt jest chwilowo podejrzany jak dla niej. Jak wszystko będzie ok to Angusa tez pojemy.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='bluess']Zamówiłam worek 15 kg-zobaczę, czy będzie służyć moim psiakom-pierwsza porcja została zjedzona z entuzjazmem:)[/QUOTE]

ja osobiście nie widzę różnicy (chyba tylko ceną) moje psy jedzą tą karmę z takim samym zaangażowaniem:-) :
[URL]http://www.lauhau.pl/black-angus-adult-15kg-z-wolowina-kaczka-i-sledziem.html[/URL]
a
[URL]http://www.lauhau.pl/markus-muhle-15kg-suszone-i-zmielone-mieso-drobiowe-28.html[/URL]
kupy ładne i zwarte po jednej jak i po drugiej karmie

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='andromeda']Czy ktoś skusił się na nowego Markus-Mühle Black Angus?


[URL]http://www.zooplus.pl/shop/psy/karma_dla_psa_sucha/markus_muehle/black_angus/379916[/URL][/QUOTE]

Ja karmię od 1,5 roku sunię karmą Marcus Muhle,bo zjada bez problemów,ostatnio zobaczyłam właśnie w zooplusie tą nowość MM Black Angel. Kupiłam 5kg opakowanie na próbę,z początku Luna nawet jadła ale po tygodniu jej się odechciało,więc teraz znowu zamówiłam worek 15kg MM,bo mimo wszystko ta nowa karma kosztuje 15kg o 60 zł drożej,a jak moja kapryśnica nie będzie chciała jeść to daremne wyrzucanie kasy. Może akurat Twojemu pieskowi MMBA przypasuje,bo ma fajny skład.

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Kupiłam swojemu psu karmę Black Angus i jestem bardzo zadowolona. Skład ma baaardzo dobry. Wyglądem i zapachem nie przypomina zwykłej suchej karmy :) Pies bardzo dobrze na nią reaguje, przestał mieć problem z półmiękkimi kupkami (wcześniej był karmiony Taste of  the wild sierra mountain oraz Husse lax & rice - te karmy też są dobre, ale jemu nie do końca służyły). Zamówiłam na próbę paczkę 5 kg, ale dzisiaj zamawiam 15 kg :)

Link to comment
Share on other sites

Moje psy tak baczyly ze ciezko bylo wytrzymac.zjadly 15 kg worek z checia,ale produkowaly w tym czasie tyle gazow ze bioelektrownie moglabym otworzyc

 

o rany :D mój na szczęście nie bączy :D zjadł prawie całe 5 kg już, teraz czekam na dostawę 16 kg, więc mam nadzieję, że mu się nie odmieni :P

 

btw, niecały miesiąc zamawiałam 5 kg, teraz 16 (bo 1 gratis) i wydaje mi się, że wtedy cena była sporo wyższa, bo ok. 16 czy 17, a nie 12 zł. Może mi się wydaje, bo tyle karm przejrzałam, że mogło się pomieszać. Ale jak kosztuje 12 zł /kg, to chyba nie jest wysoka cena jak na taką karmę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...