Jump to content
Dogomania

Króciutka ankieta - 15 pytań, zajmuje 2 minutki, bardzo proszę o pomoc i odpowiedzi:)


ppmat

Recommended Posts

Ankieta dotyczy psich smakołyków - jak już wspomniałam jest króciutka i wymaga 2 minut "poświęcenia".
Koleżanka pisze pracę na psi temat i chciałabym jej pomóc, a wiem, że na dogo zawsze można liczyć:)
Z góry dziękuję w imieniu jej i swoim!

Link do ankiety: [URL]http://www.interankiety.pl/interankieta/bc65f4a99f9a3ba36530d73d46abafb3.xml[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście nie omieszkam pochwalić się wynikami i cieszę się, że ankieta znalazła uznanie wśród dogomaniaków:multi: Nadal zachęcam do wypełniania i udostępniania jej np.znajomym, którzy nie są z dogo,ale również mają i kochają psy. Jednocześnie baaardzo, bardzo serdecznie dziękuję za zaangażowanie osobom, które ten krótki "teścik" już wypełniły:razz: Póki co mogę tylko zdradzić,że wszyscy respondenci lubią rozpieszczać swoje zwierzaki, które z pewnością są najszczęśliwsze na świecie:loveu:

Link to comment
Share on other sites

A ja nie wypełnię. Te pytania o ceny za bardzo kojarzą mi się z prymitywnymi ankietami firm badających rynek przed wprowadzeniem nowego produktu. Ogólnie cała ankieta tak wygląda, a nie jak przygotowanie do pracy. Za dużo siedziałam w obu rodzajach ankiet, żeby ich nie odróżnić...

Jeżeli się mylę, proszę o uściślenie, jaka to praca - magisterska, licencjacka, na zaliczenie? Maturalna?

Link to comment
Share on other sites

Koleżanka studiuje na 1 roku zootech. i mają tam jakieś kółko (ja nazywam to "wzajemnej adoracji" ale ona mówi,że studenckie kynologiczne:p) i każdy z uczestników przygotowuje i przedstawia jakiś szczególnie mu bliski temat itd. Ona wybrała sobie żywienie psiaków z uwzględnieniem potrzeb i oczekiwań właścicieli czy coś takiego. Jeszcze mi jej nie pokazała więc nie będę się wypowiadać, ale nie jest producentką pedgree pal'a, agentką chappi czy nawet właścicielką sklepu zoologicznego (i raczej nie będzie). Wie,że mam psa z dogo i ogólnie kocham psiaki więc poprosiła mnie o pomoc, bo znajomi z facebook'a to trochę za mało, żeby z ankiety wynikło coś fajnego. No więc pomagam. Ot cała historia;) Nikogo nie zmuszam do wypełniania ankiety, jest w pełni dobrowolna a jeśli jej nie wypełnisz, to świat się raczej nie zawali:)

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście, że się nie zawali. Tylko, że przez te moje kilka lat na Dogo widziałam tu już dziwne reklamy i inne "naciągactwa", nie wspominając o kilku aferach o zasięgu ogolnokrajowym ;). Po prostu lubię mieć pewność. No, ale skoro doprecyzowałaś, a sama ankieta to ciekawy temat, już się biorę do wypełniania. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Litterka']Oczywiście, że się nie zawali. Tylko, że przez te moje kilka lat na Dogo widziałam tu już dziwne reklamy i inne "naciągactwa", nie wspominając o kilku aferach o zasięgu ogolnokrajowym ;). Po prostu lubię mieć pewność. No, ale skoro doprecyzowałaś, a sama ankieta to ciekawy temat, już się biorę do wypełniania. ;)[/QUOTE]

Wiem,że na dogo czasami wychodzą na jaw różne akcje, bo forum zrzesza mnóstwo ludzi i niektórzy nie przybywają tu w dobrvch celach, dlatego nie obrażam się kiedy ktoś ma wątpliwości albo chce wiedzieć coś więcej:) sama nie działam tu na wielką skalę,więc cały czas jestem ufnym nowicjuszem;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...