Jump to content
Dogomania

Bugi - uroczy, szorstkowłosy psiak, który ZNALAZŁ w końcu DOMEK!!! :)


Recommended Posts

[CENTER][SIZE=4][B]WITAMY, WITAMY WSZYSTKICH :)[/B]
[/SIZE][/CENTER]
[SIZE=4]
Bugi to uroczy psiak, chodź mocno wystraszony i zestresowany. Do ludzi na początku podchodzi z dużą rezerwową ale mimo swojego strachu jest bardzo przyjacielski. Do schroniska trafił, gdyż z firmy w której przebywał zdarzało mu się uciekać tak więc postanowiono pozbyć się "problemu"... Dodam tylko, że Bugi nawet nie miał swojego imienia, nigdy też nie miał okazji chodzić na smyczy, wydaje mi się, że dużego kontaktu z ludźmi także nie miał ale mimo to psiak WSZYSTKICH ludzi darzy ogromną miłością, bardzo lubi być głaskanym.
Bugi ma około 3 lat, został już wykastrowany.

Tutaj jego cały opis:
[B]Bugi to pies średniej wielkości, waży 19 kg i ma 48 cm w kłębie, ma szorstkowłosą sierść. Jest wesołym ale przy tym bardzo zrównoważonym psem, uwielbia kontakt z ludźmi, bardzo lubi być głaskanym, jednak na samym początku znajomości woli zachować lekką ostrożność. Opiekun może z nim zrobić wszystko, dotykać łap, brzucha, podnosić, a nawet grzebać w misce. Jeśli chodzi o kontakty z innymi psami to nie ma większych problemów jednak nie lubi zbytniej natarczywości z ich strony. Uwielbia spacery ale nie potrzebuje aż tak dużej aktywności, za zabawkami nie biega. Słucha się opiekuna, trzyma się blisko niego, a na każde zawołanie od razu przychodzi. Pięknie chodzi na smyczy, w ogóle nie ciągnie, potrafi chodzić przy nodze, sprawdzają się także u niego szelki do, których jest przyzwyczajony. Potrafi wykonywać komendy: siad, łapa, druga łapa, waruj, poproś, piątka, dziesiątka. Zdarza mu się skakać na człowieka wówczas kiedy chce być pogłaskany albo wymusić smakołyk. Ma duży apetyt, najchętniej zjadłby wszystko i na zapas, niewykluczony, że wcześniej brakowało mu jedzenia. Powinien nadać się do domu ze starszymi dziećmi.[/B]
[B]Kontakt do opiekuna:[/B] tel. 668-452-677, mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Tak wygląda nasz bohater :)

[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-zlKjMhpadgY/UmONYfVY1-I/AAAAAAADaeg/UQKqqLv4gqQ/s512/IMG_1886.JPG[/IMG]

[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-qCs_zjuRPvw/UmONXqFs2jI/AAAAAAADaeY/KGyprrUrGv8/s720/IMG_1884.JPG[/IMG]

[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-ml46b7IlE78/UmONKTSBJVI/AAAAAAADacI/nzTEHFfUf50/s720/IMG_1867.JPG[/IMG]

[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-PnmXRumSK9I/UmONMnjeOXI/AAAAAAADacc/8VIgeAfu3K0/s720/IMG_1870.JPG[/IMG]

[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-KVkrW_3xBV0/UmONOrTeKeI/AAAAAAADac4/NqemfAMt0Ds/s512/IMG_1873.JPG[/IMG]

A tutaj znajdziecie cały album ze zdjęciami Bugiego:
[/SIZE][URL]https://picasaweb.google.com/118380588009733343934/Bugi927133Lata19Kg48Cm24092013RAniaNizio[/URL]

Edited by ania91sc
Link to post
Share on other sites
  • Replies 239
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Romina_74']Cześć Bugi - jesteś uroczy :) Bardzo piękna mordka - te brwi ... HmHmHm ;)[/QUOTE]

To prawda, on jest uroczy :)

[quote name='soboz4']Fajny pies i fajne imię![/QUOTE]

Dziękujemy - właśnie na imię nie mogłam się zdecydować :D :D :D

Link to post
Share on other sites

Bugi dzisiaj wyszedł na spacerek jako drugi, musiał posiedzieć trochę w boksie i poczekać aż Centuś "wykorzysta swój czas". Go podeszłam do jego boksu to bardzo się ucieszył na mój widok, bardzo się zdziwiłam, bo w końcu za nami były tylko dwa spacery ale kiedy otworzyłam drzwi boksu to Bugi uciekł na wybieg, musiałam wejść do środka i chwilkę chłopaka pozachęcać i wygłaskać potem mogliśmy udać się na spacer w towarzystwie Sansy, a potem Mury. Muszę Wam powiedzieć, że jestem w szoku bo dzisiaj Bugi IDEALNIE chodził na smyczy w ogóle się nie zatrzymywał i nie wyrywał (chyba muszę w sobotę opis zmienić lekko :D). Poza tym pięknie prosił o parówki. Na spacerku był naprawdę szczęśliwy jedynie bał się przejeżdżających autobusów. Oczywiście ten ogromny pieszczoszek tylko czekał aż zrobimy sobie przystanek i zostanie wygłaskany :) Naprawdę jest takim słodkim przymilakiem ale nadal jest trochę nieufny w stosunku do obcych i boi się szybszych ruchów. Na koniec pospacerowaliśmy razem z Murką i muszę powiedzieć, że z nimi razem to można chodzić na spacery, bo dogadują się idealnie :)

Link to post
Share on other sites

Dzisiaj Bugi poszedł w towarzystwie Murki na spacerek jednak nie było łatwo i Bugi po półtorej godziny musiał wrócić do boksu ale tylko na trochę, bo poszłam z Murką, a potem zabrałam jeszcze jego :) Spacerek w dwójkę był dużo łatwiejszy. Muszę Wam powiedzieć, że ten psiak mnie tak zaskakuje, naprawdę jest bardzo pojętny i taki kochany :) Dzisiaj wyskoczył z boksu bardzo chętnie, obyło się bez gonienia, potem chodził na flexi i w ogóle się nie wyrywał, a do tego oglądał co chwilkę, czy idę za nim :) Poza tym już świetnie reaguje na swoje imię i wraca na każde zawołanie. Pięknie wykonuje komendę "poproś". Niestety zauważyłam, że bardzo boi się obcych ludzi, a nawet tych których troszkę zna :( Często jak ktoś próbuje go pogłaskać to kuli ogonek i się cofa... Natomiast jak my na spacerze się zatrzymamy to od razu ciśnie głowę do głaskania :)
Aha muszę jeszcze dodać, że powroty do boksu są coraz trudniejsze :(
Jutro postaram się zmienić opis, bo muszę poprawić przede wszystkim to o chodzeniu na smyczy - chłopak naprawdę zrobił postępy :)
Niestety dziś mimo, że miałam aparat to nie bardzo było jak zrobić zdjęcia :(

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...