Jump to content
Dogomania

Młody Fado z łańcucha do DT... z którego uciekł!!!! Trwają poszukiwania ;((((


Recommended Posts

  • Replies 398
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Majkowska']a ma szansę wrócić jakoś do swojego poprzedniego domu?
To daleko?[/QUOTE]

Samochodem niedaleko, ale wątpię aby wiedział jak trafić. Poprzednia właścicielka oczywiście już dawno powiadomiona, też rozgląda się wokoło i ma jedzenie rozstawione przy posesji, na której się znajdował. Zdradziła mi przez telefon, że Fado był na łańcuchu głównie też dlatego, że uciekł jej parę razy...


[quote name='ewunian']Byłam w schronisku - rano powiadomiłam o zaginięciu psiaka, jeszcze nic nie wiedzieli - mail nie przyszedł?[/QUOTE]

Ewa, wybacz - ale znów Twój post jest jakąś dziwną sugestią.
Zaręczam Cię, że nie wysłaliśmy od niechcenia maila do schroniska z informacją o zaginięciu psa, czekając aż łaskawie ktoś go przeczyta. Telefon do schroniska był wykonany od razu i to nie jeden. Kierowniczka poinformowała, że informacji o zaginięciu psa ani numeru telefonu nigdzie nie zanotuje, tylko mamy na bieżąco oglądać stronę ze znalezionymi psami.


DT jest mocno zaangażowany w poszukiwania, ponieważ planowali zostawić Fado u siebie już na zawsze.


Robimy, co możemy. Zapadł się pod ziemię... :-(

Link to comment
Share on other sites

O retty... ZA każdym postem wchodzę licząc że się znalazł...

A jaki on był do ludzi? Jest szansa że się do kogoś mógł przyczepić, ktoś go mógł złapać, czy raczej bardziej w grę wchodzi dzika włóczęga?

Może on zna choć trochę teren... Może jak uciekał to pamięta?
Przecież czasem psy przewiezione samochodem wracają do starcyh domów.

Link to comment
Share on other sites

Wiem, że macie teraz dość ciężki okres w związku z zaginięciem Fado, przepraszam, dziwnie to zabrzmiało - po prostu ostatnio szwankował mi program pocztowy i myślałam że takie problemy to nie tylko z moją wersją QE...

Wybacz że tak to odbierasz, nie widziałam wywieszonego ogłoszenia na tablicy (tej przy biurze), weszłam, zapytałam się JEDNEJ babki - z trzech - która tam siedziała - nie wiedziala nic. Może gadałyście z inną - co jest wielce prawdopodobne.
Sugeruję tylko, że wysłanie maila z fotografią Fado jest dobrym rozwiązaniem - drukują to i wywieszają na tablicy, razem z mailem i telefonem do właściciela. Tak było jak zaginęły dwa psy wyadoptowane z naszego schronu - więcej osób to zobaczy, bo tablica jednak na widoku wisi...
Już nie będę się odzywać. Fado znika z moich subów.

Link to comment
Share on other sites

Cofam posta.
Znalazłam ogłoszenie o psiaku którego opis mi pasował do Fado , ale nie popatrzyłam że było z narca. Szukam dalej...

A czy ogłaszacie go w necie? Bo przeglądam ogłoszenia i nie widzę przynajmniej na tych portalach co oglądam - jakby trzeba było to przy okazji przeglądania wrzucę go u i ówdzie że zaginął .

Edited by Majkowska
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Majkowska']O retty... ZA każdym postem wchodzę licząc że się znalazł...

A jaki on był do ludzi? Jest szansa że się do kogoś mógł przyczepić, ktoś go mógł złapać, czy raczej bardziej w grę wchodzi dzika włóczęga?

Może on zna choć trochę teren... Może jak uciekał to pamięta?
Przecież czasem psy przewiezione samochodem wracają do starcyh domów.[/QUOTE]

Z podejściem do człowieka jest ciężko. On był dość wycofanym psem, nie lękliwym, pewnie gdyby zgłodniał to by podszedł.
Niestety wiemy o nim tak naprawdę baaaardzo niewiele. Najpierw obserwowałyśmy go tylko przywiązanego do łańcucha zza ogrodzonego terenu, a potem przetransportowałyśmy jedynie do DT... :(

Fado nigdy nie był wcześniej w okolicach, w których zaginął.

Ogłaszamy, szukamy, czekamy... :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...