Jump to content
Dogomania

Młody Fado z łańcucha do DT... z którego uciekł!!!! Trwają poszukiwania ;((((


Recommended Posts

  • Replies 398
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='monika083']A co to za masto? trzeba powiadomic dogo ciotki z tamtych okolic.[/QUOTE]

Bielsko - Biała :roll:

[quote name='asiuniab']matko, na co drugim wątku, na którym jestem był lub jest pies na gigancie, już się nad sobą zaczynam zastanawiać:([/QUOTE]

Przestań Ciocia... To na pewno głupi zbieg okoliczności :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewunian']Fado, co ty odwalasz?
W której części BB zwiał?[/QUOTE]

W Czechowicach-Dziedzicach Południowych. Niedaleko torów kolejowych, spokojna dzielnica, domy jednorodzinne, z dala od szumu i gwaru miasta...


Yoana, niestety na nasze nieszczęście DT nie założył adresatki... :(

Link to comment
Share on other sites

Byłam w schronisku - rano powiadomiłam o zaginięciu psiaka, jeszcze nic nie wiedzieli - mail nie przyszedł?
Po południu przeszłam się na dworzec PKS w Bielsku, chwilkę pozaczepiałam ludzi (i kierowców). Jeden kierowca powiedział, że widział wczoraj około 17.00 jakiegoś "krótkowłosego owczarka niemieckiego" z klapniętymi uszami na ulicy Legionów w Czechowicach. Tylko że ul. Legionów to długa ulica, a nie umiał sprecyzować gdzie to było...

Jeśli to nie był Fado - a mam ogromną nadzieję, że to ten skurczybyk... myślę że wiele ludzi będzie myliło skundlonego onka z rottkiem - w dodatku niekopiowanym...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...