Jump to content
Dogomania

Dzień dobry. Zdzisław jestem :)


pitbullfan

Recommended Posts

Witam wszystkich.

Mam na imię Zee i za kilka dni skończę 6 miesięcy. Urodziłem się w hodowli Immness a teraz mieszkam z nowym panem pod Warszawą. Chciałem się przedstawić i pozdrowić wszystkich.

Tak wyglądałem jak się urodziłem
[attachment=2735:10563.attach]
Potem zacząłem rosnąć
[attachment=2736:10564.attach]
[attachment=2737:10566.attach]
W nowym domu szaleję a u teściowej raczej śpię ;)
[attachment=2738:10568.attach]
No i bardzo lubię wszystko niszczyć na spacerach :evil_lol:
[attachment=2739:10569.attach]

Edited by pitbullfan
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 114
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Generalnie to ja mam swoje posłanie. Jest fajne i wygodne i nawet parę razy zdarzyło mi się na nim spać.
[attachment=2744:10574.attach]
Wolę jednak spać tak jak człowieki.
[attachment=2742:10572.attach]
[attachment=2743:10573.attach]
W ostateczności mogę spać i w tej pozycji.
[attachment=2740:10570.attach]
A jak już coś przeskrobię to świecę oczami.
[attachment=2741:10571.attach]

Edited by pitbullfan
Link to comment
Share on other sites

Pokazywać się nie możemy nawet jeśli byśmy chcieli bo nos niedopigmentowany. A za miłe słowa dziękujemy :)

Jeśli zaś chodzi o wymiary to na tyle na ile gówniarza udało mi się zmierzyć (a łatwe to nie jest) to wygląda to następująco:
wysokość w kłębie - 44,5 cm
obwód klatki - 58,5 cm
obwód szyi - 37,5 cm
obwód głowy - 40,5 cm
waga - 16,5 kg

Na wadze przybiera dokładnie kilogram tygodniowo i z dnia na dzień zaczyna bardziej przypominać asta :D Jest więc nadzieja. Puki co jest dość mały ale ponoć jego matka też wolno rosła. Mam nadzieję, że to prawda i jeszcze będzie z niego pies ;)

Edited by pitbullfan
Link to comment
Share on other sites

łeee spokojnie urośnie :)
moje suczydło w sumie przez półtora miesiąca nie urosła nic, ale za to na mase jej weszło (wizualnie oczywiscie), Diesel z kolei samiec w wieku twojego piesa no urusł sporo i ogólnie jest spory.

chcesz to kuknij w mojej galerii na 12 str jest rozpisane jakie psy maja rozmiary, moszesz sobie porownac troszke :)

Link to comment
Share on other sites

No ja tez sie smieje ze to ast z dogo argentino chyba skrzyzowany, chociaz ojciec mial rodowod i tez byl wielki i masywny. Co do Twojego psiura nie przejmoj sie ja tez dlugo panikowalam bo negra taka mala byla i drobna strasznie, a teraz jak przybrala na masie to w koncu ast sie z niej zrobil, no prawie bo jeszcze ta lepetyna musi jej urosnac. Polecam duzo ruchu mu zafundowac to miesnie same sie zrobiom :)

Masz zamiar z nim cos trenowac? nawet tak amatorsko typowo dla frajdy?

Link to comment
Share on other sites

Kurcze blade już się poprawiam. To przez chorobę. Nie ma możliwości wyjść z młodym na dłuższy spacer i porobić fotek. Dam co mam :)
Kilka fotek jeszcze z hodowli, które wyszukałem na necie:
Jako totalny gówniarz ;)
[attachment=2771:10614.attach]
Drugi od prawej :)
[attachment=2772:10615.attach]
Pierwszy od prawej :)
[attachment=2773:10616.attach]

Edited by pitbullfan
Link to comment
Share on other sites

Tutaj już odrobinę starszy ale jeszcze przed przyjazdem do nowego domu:
[attachment=2776:10619.attach]
[attachment=2777:10620.attach]
I znowu trochę starszy:
[attachment=2775:10618.attach]
[attachment=2774:10617.attach]
I moje ulubione kozackie foto ;)
[attachment=2778:10621.attach]

Edited by pitbullfan
Link to comment
Share on other sites

No i coś z ostatniego spaceru z większym kolegą o imieniu Dino.
[attachment=2779:10622.attach]
To nie jest reklama :eviltong:
[attachment=2782:10625.attach]

[attachment=2780:10623.attach]
Takie tam zabawy.
[attachment=2781:10624.attach]
Tak na marginesie to może polecicie nam jakąś dobrą karmę w rozsądnej cenie? Przeszliśmy właśnie z puriny pro plan puppy large robust na farminę cibau puppy large. Purina odpadła ze względu na permanentny wulkan na wylocie po każdym jedzeniu. Na farminie pies jest 3 dzien i juz jest znaczna poprawa jednak kilka osób mi odradzało (nie podając żadnych argumentów). Moim zdaniem ta farmina ma fajny skład - nie ma mączki tylko suszone mięso, żadnych sztucznych przciwutleniaczy ani konserwantów itd. itp. W tej cenie ciężko znaleźć coś z równie dobrym składem. Ale mogę się mylić bo za bardzo się na karmach nie rozeznaję. Założyłem osobny wątek w dziale żywienie ale zero odzewu.

Aha, no i nauczyłem się powiększać fotki :P

Edited by pitbullfan
Link to comment
Share on other sites

Tutaj jest wątek inny - bullowaty. Jak chcesz napisz tu, może znajdziesz przyjaciół dla chłopaka. :) [url]http://www.amstaff-pitbull.eu/viewforum.php?f=80&sid=063b28d042e73dbc0ce2d3311aa8a743[/url] Tylko zarejestrować się musisz.



Jak mina [url]http://www.dogomania.pl/forum/attachment.php?attachmentid=11675&d=1382641969[/url] :evil_lol:

Dino to jakiś labek chyba? Ale też mi się naprawdę podoba.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pitbullfan']
Tak na marginesie to może polecicie nam jakąś dobrą karmę w rozsądnej cenie? Przeszliśmy właśnie z puriny pro plan puppy large robust na farminę cibau puppy large. Purina odpadła ze względu na permanentny wulkan na wylocie po każdym jedzeniu. Na farminie pies jest 3 dzien i juz jest znaczna poprawa jednak kilka osób mi odradzało (nie podając żadnych argumentów). Moim zdaniem ta farmina ma fajny skład - nie ma mączki tylko suszone mięso, żadnych sztucznych przciwutleniaczy ani konserwantów itd. itp. W tej cenie ciężko znaleźć coś z równie dobrym składem. Ale mogę się mylić bo za bardzo się na karmach nie rozeznaję. Założyłem osobny wątek w dziale żywienie ale zero odzewu.

Aha, no i nauczyłem się powiększać fotki :P[/QUOTE]

Ja bardzo dugo dobieraam karme dla Negry, po purinie rozwolnienie i smierdzace baki, royal deko drogi ale i tak go jesc nie chciala, po gotowanym sraczka, eukanuba to samo, Ariona jadla jak za kare... W koncu mialam maraton w pracy wiec jak siadlam do neta to kopalam ponad tydzien czytajkac rozne fora i publikacje odnosnie karm. W duzym stopniu to medialna nagonka, a karmy proponowane przez wetow w wiekszosci przypadkow sa u nich sprzedawane bo maja na tym zysk ( uklad jak miedzy lekarzem a przedstawiciel farmaceutycznym). Niestety duzo karm ma strasznie zawyzona cene, bazujac na dawnej marce sprzedajac produkty gorszej jakosci.
W koncu porownujac sklady czytajac opinie i opisy tego co sie z psami dzialo wybralam BRITA, ma 42-45% zawartosci miesa i maczki (sproszkowane mieso), plus oleje rybne, nie zawiera soli i zbednych zbozowych zapychaczy :)

Oba psy sa nim karmione od jakiegos czasu i musze przyznac, poprawila sie siersc bardziej blyszczy kupy sa pozadne zbite i tlustawe (takie byc powinny), nie ma paskudnie smierdzacych bakow, zjada karme chetnie, i co dosc istotne zjada jej dosc sporo mniej w ciagu dnia niz puriny czy ariona, karma jest dosc kaloryczna i nawet wiecznie nienazarty Diesel potrafi odejsc od miski mimo iz jeszcze troche kulek zostalo. Psy ladnie przybieraja na masie, zadnych uczulen nic.
Cena tez jest przystepna bo przy zakupie 15 kg wora wychodzi okolo 100zl czyli naprawde nie duzo, a to karma klasy premium. Ja ostatnio na allegro wynalazlam aukcje i za 30 kg Brita zaplacilam raptem 150 zl.

ps. (spodziewam sie po tym linczu co nie ktorych) czesto porownujac karmy okazywalo sie ze zwykla marketowa karma zawiera wiecej miesa niz niektore karmy z lini premium drogich marek.

[quote name='pitbullfan']Tak na marginesie powiem, że szukamy osoby z podwarszawskiego Piaseczna na wspólne spacery. A jeśli nie z Piaseczna to chociaż kogoś z okolic kto czasem by przejeżdżał. Zdzisław ma strasznie mało kolegów i koleżanek.[/QUOTE]


przeprowadz sie do Torunia to mu takie towarzystwo zorganizuje ze z podziwu nie wyjdzie hehehe :)

Edited by qmu
Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]
W koncu porownujac sklady czytajac opinie i opisy tego co sie z psami dzialo wybralam BRITA, ma 42-45% zawartosci miesa i maczki (sproszkowane mieso), plus oleje rybne, nie zawiera soli i zbednych zbozowych zapychaczy :)[/QUOTE]


Skończę farminę i zobaczę jak będzie. Puki co jest super a karma niby super premium. Młodemu smakuje, kupy ładne (oczywiście nie jestem fanatykiem ;-) ). Na razie widzę tylko plusy. Oczywiście on wpierniczy wszystko więc smakiem karmy sie za bardzo nie przejmuję (najbardziej lubi klej do glazury prosto z worka). A jak karmicie swoją psicę? Chodzi mi o to, że na większości karm jest tabelka mówiąca ile dawać papu biorąc pod uwagę wagę dorosłego psa. Jak celujecie? 35-40 kg czy więcej?


[QUOTE]przeprowadz sie do Torunia to mu takie towarzystwo zorganizuje ze z podziwu nie wyjdzie hehehe :)[/QUOTE]

Kurcze nie wiem czy ojciec R. by mnie tam wpuścił :diabloti: Ale gdyby była praca to kto wie :smile:

Link to comment
Share on other sites

ja tak szczerze mowiac daje na oko mniej wiecej 300-400g w zaleznosci ile miala w ciagu dnia ruchu, tabelka sie podpieram owszem ale patrze na faktyczna mase psa jaka ma obecnie nie chce jej rozpychac kilka takich tucznikow juz widzialam, Diesel taki jest zre i zre bez opamietania, az w koncu mu trzeba bylo zmniejszyc ilosc karmy prawie o polowe bo sie upasl strasznie, wszyscy lali ze jak biegnie to sadlo podskakuje. Ja oprucz karmy Negrze jeszcze tak z dwa razy w tygodniu daje surowe miecho okolo 0,5kg, no i warzywka i owocki (te zdecydowania bardziej lubi) tj. jablka banany brzoskwinie nektarynki, gruszki, sliwki nie daje rodzynek bo psu szkodza.

Co do przeprowadzki i Rydzola hehehe dupek nie wylazi z Radia chyba sie boi ze go zachlastaja co niektorzy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...