Jump to content
Dogomania

CACIB Kielce 2013 - 9-10.11.2013


kika22

Recommended Posts

  • Replies 87
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]sota36[/B] - fajnie było Was poznać :) Czy jakieś fotki macie mojej małej Zdziry? Bo ja nie mam.... TZ jak myślałam nawalił z foceniem :evil_lol:

Kupiłam mojej suni miski ze stelażem i je zostawiłam przy ringu honorowym :placz:

Edited by Pysia
Link to comment
Share on other sites

Się pochwalimy :)
Nasza ostatnia wystawa w tym roku...
[h=5]Manchester terrierów było szść :)
Sędzia : Leszek Siejkowski (PL)

AZAR Metheora - Exellent 1/1, CWC, CACIB - gratulacje dla właścicieli!

DANCING QUEEN Metheora - Very Promising 1/1, Best Baby
BLACK PEARL Vom Lavendensteig - Excellent 1/2, CWC, CACIB, BOB!!![/h]

[IMG]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/1395225_598158030220792_1767815550_n.jpg[/IMG]

czy ktoś ma fotki manchesterów jakieś fajne ???

Link to comment
Share on other sites

Psiaki wystawiane przeze mnie w Kielcach:

[IMG]http://i.imgur.com/vyPbLgz.jpg[/IMG]
Ronja Rubinove Srdce (border collie) - ocena doskonała, lokata [B]II[/B]/6

[IMG]http://i.imgur.com/kwUqjI4.jpg[/IMG]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Archos Canis PETIT BIJOU (owczarek szetlandzki) - ocena doskonała, lokata [B]II[/B]/3[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='musia']widziałam się dziś Asiaczką :lol:[/QUOTE]Tak jest!!!!:)
"Stara dogomaniacka Gwardia":) Wiesz, jaka miałam frajdę ze spotkania z Tobą?

[quote name='Metheora']Się pochwalimy :)
Nasza ostatnia wystawa w tym roku...
[B]Manchester terrierów było szść :)
Sędzia : Leszek Siejkowski (PL)
AZAR Metheora - Exellent 1/1, CWC, CACIB - gratulacje dla właścicieli!
DANCING QUEEN Metheora - Very Promising 1/1, Best Baby
BLACK PEARL Vom Lavendensteig - Excellent 1/2, CWC, CACIB, BOB!!![/B]
czy ktoś ma fotki manchesterów jakieś fajne ???[/QUOTE]
metheora, ja mam troche Gudzinków, ale - jak sama wiesz - sa to zdjęcia spoza ringu:)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

UWAGA !

[B]KIELCE zaginął toy rosyjski !!![/B]


Info z FB
[URL]https://www.facebook.com/groups/144969222377703/[/URL]

Proszę Państwa proszę o pomoc w imieniu starszej Pani Henii właścicielki toyów rosyjskich. Była na wystawie w Kielcach mimo tego że swoje toye miała na smyczach rzuciły się na nią luzem puszczone czarne dogi niemieckie 2 puszczone luzem z samochodu przez właściciela nr. Rej. Zaczyna się na W , Pani Henia chcąc ratować swoje pieski chciała je sobą zasłonić ecz jeden z nich wyrwał sę i uciekł ze strachu, niestety nie odnalazł się,przed chwilą zakończono poszukiwania przestraszonego toya, zajście miało miejsce ok. Godz. 10.00. Właściciel dogów uciekł jak szczur ,nawet nie probował pomóc starszej Pani. Gdyby ktoś widział błakającego się małego pieska z dużymi uszkami czyli toya rosyjskiego proszę o kontakt. Pani Henia jest załamnana psy to cały jej świat,po tragedii rodzinnej. Proszę o pomockontakt pod nr tel. 668844970 lub 604275553!!


zdjęcie psa

[url]https://www.facebook.com/photo.php?fbid=254755658009197&set=a.103980116420086.11946.100004242935090&type=1&theater[/url]

Edited by Monalisa4
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monalisa4']UWAGA !

[B]KIELCE zaginął toy rosyjski !!![/B]


Info z FB
[URL]https://www.facebook.com/groups/144969222377703/[/URL]

Proszę Państwa proszę o pomoc w imieniu starszej Pani Henii właścicielki toyów rosyjskich. Była na wystawie w Kielcach mimo tego że swoje toye miała na smyczach rzuciły się na nią luzem puszczone czarne dogi niemieckie 2 puszczone luzem z samochodu przez właściciela nr. Rej. Zaczyna się na W , Pani Henia chcąc ratować swoje pieski chciała je sobą zasłonić ecz jeden z nich wyrwał sę i uciekł ze strachu, niestety nie odnalazł się,przed chwilą zakończono poszukiwania przestraszonego toya, zajście miało miejsce ok. Godz. 10.00. Właściciel dogów uciekł jak szczur ,nawet nie probował pomóc starszej Pani. Gdyby ktoś widział błakającego się małego pieska z dużymi uszkami czyli toya rosyjskiego proszę o kontakt. Pani Henia jest załamnana psy to cały jej świat,po tragedii rodzinnej. Proszę o pomockontakt pod nr tel. 668844970 lub 604275553!!


zdjęcie psa

[URL]https://www.facebook.com/photo.php?fbid=254755658009197&set=a.103980116420086.11946.100004242935090&type=1&theater[/URL][/QUOTE]
Proponuję wrzucić ten apel na forum doga niemieckiego na molosach, w temat wystawy kieleckiej. Piszę to dlatego, że na tym forum opisywano kiedyś agresywne dogi pewnego hodowcy. Sytuacje były podobne tj. parking przed wystawą, brak panowania nad dogami i atak na psy ras małych. Pamiętam też, że chodziło o hodowcę z Warszawy, a tu numer rej. samochodu zaczyna się na W. Więcej szczegółów nie pamiętam i oczywiście nie twierdzę, że to ta sama osoba, ale myślę, że warto sprawdzić, choć w odnalezieniu toya to niestety nie pomoże :(

Link to comment
Share on other sites

Może ktoś jednak wie, czy Toy się odnalazł? Trzymam kciuki,żeby jednak wszystko skończyło się dobrze. Uważam, że to skandaliczna sytuacja i tak strasznie współczuje właścicielce Toyów. Obeszłam wszystkie hale z moim psem, ale nigdzie nie widziałam tego pieska, naprawdę bardzo mi przykro.

Mam jeszcze jedno pytanie. Dla zwycięzców ras była możliwość wykonania profesjonalnych fotografii, które później mają być wysłane mailem, do wystawcy, ale również można będzie je zobaczyć na jakiejś stronie internetowej, niestety zgubiłam karteczkę z adresem tej strony, może ktoś ma gdzieś zapsany ten adres i mógłby podać? Będę bardzo wdzięczna.:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monika&Goldeny'][URL="http://www.pupil.procreo.pl"]www.pupil.procreo.pl[/URL]

Gratuluje wszystkim zadowolonym!!!:)
My podwójnie szczczęśliwe
Zakończyliśmy Interchampionat oraz Młodzieżowy Championat
:)[/QUOTE]

Wielkie dzięki, będę czekać aż wrzucą zdjęcia :)

Gratuluję takich wspaniałych wyników, my też bardzo zadowoleni z wyników :) BOB

Link to comment
Share on other sites

O rany...nie chcę sobie wyobrażać,co czuje właścicielka toya...mam nadzieję,że uda się pieska znaleźć.
A zachowanie właściciela dogów....szkoda słów...mam nadzieję,że uda się go namierzyć...

A nasz mały Gavrell zadebiutował w klasie baby i w rócił z tytułem Najlepsze Baby. Pokonał konkurentkę ruchem :)
Wystawa bardzo mu się podobała :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ann1']Proponuję wrzucić ten apel na forum doga niemieckiego na molosach, w temat wystawy kieleckiej. Piszę to dlatego, że na tym forum opisywano kiedyś agresywne dogi pewnego hodowcy. Sytuacje były podobne tj. parking przed wystawą, brak panowania nad dogami i atak na psy ras małych. Pamiętam też, że chodziło o hodowcę z Warszawy, a tu numer rej. samochodu zaczyna się na W. Więcej szczegółów nie pamiętam i oczywiście nie twierdzę, że to ta sama osoba, ale myślę, że warto sprawdzić, choć w odnalezieniu toya to niestety nie pomoże :([/QUOTE]

To raczej nie był ten sam facet.W Kielcach wystawiał arlekinkę i chyba pręguskę.Owszem,stał przed wejścime, ale sukę trzymał krótko na smyczy,przechodziłam koło niego z moją chiłką,suka wykazywala zainteresowanie i Michał mnei ostrzegł,żę może się rzucić na mojego kurdupla,ale bez problemu zapanował nad nią.
Na wątki wystawy na molosach jest info na ten temat,rzekomo nikt nie wie o kogo chodzi,w co śmiem wątpić.Pojawiło się jedynie sprostowanie,jakoby to były błękity,nie czarne.

[quote name='Monia85']Byłam świadkiem jak ten Toy ucieka po za teren wystawy w kierunku warsztatu samochodowego. Nie byłam w stanie go złapać, bo pedził jak kula. Był bardzo przerażony. Po wystawie szukałam tego psa wraz z właścicielką i nie udało się go odnaleźć.[/QUOTE]

No właśnie,i powiedz,to były błękitne dogi czy czarne?
I dlaczego nikt tego wydarzenia nie nagłośnił na samej wystawie??Z całą pewnośćią więcej osób by psa szukało!
Ja się dopiero dowiedziałam na molosach,na wątku offowym w dodatku na DN.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aldona z Sosnowca']No właśnie,i powiedz,to były błękitne dogi czy czarne?
I dlaczego nikt tego wydarzenia nie nagłośnił na samej wystawie??Z całą pewnośćią więcej osób by psa szukało!
Ja się dopiero dowiedziałam na molosach,na wątku offowym w dodatku na DN.[/QUOTE]

Samego zdarzenia z dogami nie widziałam. Toy przebiegł koło mnie gdy wypakowywałam się z auta, a stałam nie na parkingu wystawy tylko w uliczce niedaleko terenu targów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aldona z Sosnowca']To raczej nie był ten sam facet.W Kielcach wystawiał arlekinkę i chyba pręguskę.Owszem,stał przed wejścime, ale sukę trzymał krótko na smyczy,przechodziłam koło niego z moją chiłką,suka wykazywala zainteresowanie i Michał mnei ostrzegł,żę może się rzucić na mojego kurdupla,ale bez problemu zapanował nad nią.
Na wątki wystawy na molosach jest info na ten temat,rzekomo nikt nie wie o kogo chodzi,w co śmiem wątpić.Pojawiło się jedynie sprostowanie,jakoby to były błękity,nie czarne.
[/QUOTE]
Teraz sprawa jest dla mnie jasna, że to nie ten facet, o którym myślałem (na marginesie, pisałem z konta żony ;) ), bo gdyby to był On, to na molosach trwałoby właśnie jego "krzyżowanie", po uprzednim połamaniu kołem i spaleniu na stosie :diabloti: A to oznacza, że w zajściu uczestniczyły dogi "kogoś" z tamtejszego TWA, no i ten "ktoś", czyli nikt nie piśnie słówka...

No, a to, że nikt nic nie wie, ale to błękitki, a nie czarne...po prostu powala...

Link to comment
Share on other sites

O zajściu wiem z FB.
Tez nie chce mi się wierzyc, że nikt nic nie wie, kto i co.... Podejrzewam, że oficjalnie to nikt nic ni epowie/nie napisze. Ale może prywatne rozmowy z hodowcami dogów coś pomogą?

Gorzej (albo lepiej), jak hodowczyni toy'ów poda sprawe do sądu cywilnego i wezwie na świadków hodowców dogów (w celu ustalenia tożsamości sprawcy)....
Alem ale. Czy toye biegały luzem czy byly na smyczach, bo tego nie wiem...

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']O zajściu wiem z FB.
Tez nie chce mi się wierzyc, że nikt nic nie wie, kto i co.... Podejrzewam, że oficjalnie to nikt nic ni epowie/nie napisze. Ale może prywatne rozmowy z hodowcami dogów coś pomogą?

Gorzej (albo lepiej), jak hodowczyni toy'ów poda sprawe do sądu cywilnego i wezwie na świadków hodowców dogów (w celu ustalenia tożsamości sprawcy)....
Alem ale. Czy toye biegały luzem czy byly na smyczach, bo tego nie wiem...

pzdr.[/QUOTE]

Toye były na smyczach prowadzone przez właścicielkę, dogi wypuszczone z samochodu nawet bez obroży.
Są nagrania z monitoringu, są świadkowie a sprawa została zgłoszona do odpowiednich organów.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...