Jump to content
Dogomania

CACIB Kielce 2013 - 9-10.11.2013


kika22

Recommended Posts

  • Replies 87
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

potwierdzenia przychodzą zwykłym listem i mogą nie dojść - to nie przesyłka polecona którą poczta ma obowiazek dostarczyć. List zwykly niby też, ale on może zginąc po drodze. I na to my jako odbiorcy takiego listu wpływu nie mamy.... co najwyżej pomarudzić możemy.

Link to comment
Share on other sites

Też dostałam potwierdzenie i numerek :) Sobota ring piąty o 12:30 :) Gdyby ktoś z jasnym obiektywem się w pobliżu trafił to byłabym przeszczęśliwa. To smarkula i jej pierwsza wystawa a nie rozdwoję się :( Nie da się focić i walczyć z bejbikiem na ringu jednocześnie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zaklinaczkapsów']Mam pytanie: za wstęp na tę wystawę jako zwiedzający bez psa płaci się przy wejściu,w dniu wystawy,tak?[/QUOTE]
zgadza się ;)

Jeśli ktoś byłby zainteresowany zdjęciami swojego psa z tej wystawy, to zapraszam na pw :)
[URL]https://www.facebook.com/media/set/?set=a.305867862852312.61213.189188837853549&type=3[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kashdog']
Jeśli ktoś byłby zainteresowany zdjęciami swojego psa z tej wystawy, to zapraszam na pw :)
[URL]https://www.facebook.com/media/set/?set=a.305867862852312.61213.189188837853549&type=3[/URL][/QUOTE]

Dałabyś radę zrobić fotki samcowi i suce Airedale Terier w sobotę ? godzina 10 ring 8
Suka kl otwarta, samiec kl pośrednia.

Link to comment
Share on other sites

Mnie to mówią na spacerach ze z pudlem to sie do fryzjera chodzi i go czesze :evil_lol:
Ja będę z puli smarkulą :) Czarną. Właśnie ja wyprałam i wysuszyłam. Biega jak popyrtana po domu teraz :evil_lol: To jej pierwsza całościowa kąpiel. W sumie nie powinnam tego robić bo po praniu mini dredziki się naopuszają niepotrzebnie, ale brudna była jak nieboskie stworzenie ;)

A Twojego psa pewnie od PONa nie odróżnię, więc....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...