Jump to content
Dogomania

Dramat Misi to juz przeszłość - jest w dobrym domu stałym


doris66

Recommended Posts

[SIZE=2]Przychodzę ze SKARPETY OWCZARKOWEJ :)
[B]W związku z brakiem jednomyślności wśród naszych członków w kwestii wsparcia finansowego dla Misi, chcąc uszanować każdy oddany głos, proponujemy pomoc w formie pożyczki - 200 zł (mamy taką opcję w regulaminie dla psów, które nie są owczarkami). [/B][/SIZE][SIZE=2][B]Zwrócicie, kiedy będziecie mogli. Może być w ratach [/B]:razz:[B] Czy jesteście zainteresowani taką formą pomocy [/B][/SIZE]?
Jeśli tak, proszę o info

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 262
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='DONnka'][SIZE=2]Przychodzę ze SKARPETY OWCZARKOWEJ :)
[B]W związku z brakiem jednomyślności wśród naszych członków w kwestii wsparcia finansowego dla Misi, chcąc uszanować każdy oddany głos, proponujemy pomoc w formie pożyczki - 200 zł (mamy taką opcję w regulaminie dla psów, które nie są owczarkami). [/B][/SIZE][SIZE=2][B]Zwrócicie, kiedy będziecie mogli. Może być w ratach [/B]:razz:[B] Czy jesteście zainteresowani taką formą pomocy [/B][/SIZE]?
Jeśli tak, proszę o info[/QUOTE]
Rozumiem regulamin to regulamin. Dziekuje za oferte pozyczki ale nie skorzystam , nie miałabym jak zwrócić.

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Kochani,na konto SOS HUSKY dla Misi/Ady doszły dziś wpłaty od:[/FONT][/COLOR]

[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Aneta K.- 40,00 zł (styczeń,luty)[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Wojciech Rz.-100,00 zł[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Mirosław S.- 150,00 zł[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Joanna M.- 50,00 zł

:)[/FONT][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='radovan2'][SIZE=4][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Kochani,na konto SOS HUSKY dla Misi/Ady doszły dziś wpłaty od:[/FONT][/COLOR]

[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Aneta K.- 40,00 zł (styczeń,luty)[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Wojciech Rz.-100,00 zł[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Mirosław S.- 150,00 zł[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Joanna M.- 50,00 zł

:)[/FONT][/COLOR][/SIZE][/QUOTE]

Aż jestem wzruszona.....jeszcze Misia nie zajechałą do nowego dt a juz ma takie piękne wsparcie od kochanych ciotek i wujków. DZiękuje serdecznie.

Ps. Misia jutro lub w czwartek jedzie do Łodzi.

Skopiowałąm rozliczenie do pierwszego posta i będę tam doklejała kolejne. Tak będzie wygodniej kontrolować sytuację.

Link to comment
Share on other sites

O!...Witamy Hop!, nowy dt Misi na jej wątku.
Ja jestem zdenerwowana, jak Misia zniesie podróż ( koleją) i jak zaaklimatyzuje się u Hop!. Wszystko dla niej bedzie znów nowe, zmieni sie cały jej świat już po raz kolejny. Ona dom Basi traktowała juz jak swój własny. Basia wczoraj mówiła, ze Misia jest wyjątkową suką i bardzo cieżko jest im się z nią rozstać. Trudno wyobrazić sobie na czym polega ta wyjątkowość Misi jak sie jej nie zna, ale ona ma w sobie coś takiego, że chwyta za serce każdego.

Link to comment
Share on other sites

Misia nie pojechała wczoraj do Hop! koleją.....bo jak sie okazało na dworcu byłby to dla niej zbyt duży stres. Zwyczajnie....panikowała na widok pociągu, bo widziała pociąg pierwszy raz zw życiu.
Dzisiaj Misia jedzie z obecną opiekunką samochodem, po południu , godz. 14-15 powinni juz dotrzec do Hop!.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='doris66']Misia nie pojechała wczoraj do Hop! koleją.....bo jak sie okazało na dworcu byłby to dla niej zbyt duży stres. Zwyczajnie....panikowała na widok pociągu, bo widziała pociąg pierwszy raz zw życiu.
Dzisiaj Misia jedzie z obecną opiekunką samochodem, po południu , godz. 14-15 powinni juz dotrzec do Hop!.[/QUOTE]


Biedna sunia....tyle nowych bodźców...oby w końcu los się do niej uśmiechnął...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='doris66']Misia nie pojechała wczoraj do Hop! koleją.....bo jak sie okazało na dworcu byłby to dla niej zbyt duży stres. Zwyczajnie....panikowała na widok pociągu, bo widziała pociąg pierwszy raz zw życiu.
Dzisiaj Misia jedzie z obecną opiekunką samochodem, po południu , godz. 14-15 powinni juz dotrzec do Hop!.[/QUOTE]

moze juz na miejscu :) czekamy na wiesci :)

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj będzie króciutko i szybciutko. ;) Sunia przyjechała koło 15. Po wieczornym spacerze czeka ją kąpiel. Jutro pozna inne psy. Na razie jest w osobnym pokoju. Początkowo się stresowała - drapała i gryzła drzwi, śliniła się (najwyraźniej nie lubi odosobnienia). Potem się uspokoiła. Zjadła, wypiła i grzecznie leży. Na smyczy idzie ładnie. Załatwiła się w ogródku (tylko siku). Zdjęcia zrobię jutro.

Nie wiem, jak mam mówić do suni - Misia, czy Ada?

Link to comment
Share on other sites

Hop! ona była Misią tak bardziej internetowo , no i ja tak do niej się zwracałam kiedy jeszcze była w Bielsku. W schronie była jedna z z wielu psów ale tak raczej bezimiennie, tylko wolontariuszka i jeszcze jedna osoba zwracały sie do niej po imieniu. Nie jestem wiec pewna czy zdazyła sie przyzwyczaić do imienia Misia. U Basi w Toruniu byął juz Ada. To może zawołąj ja i tak i tak zobacz na które imie reaguje i wtedy sama zdecydujesz.
Misia nie znosi izolacji i odosobnienia , dlatego zależało mi na domowych warunkach aby swobodnie sie poruszała po domu i była blisko ludzi. Ona tego potrzebuje. Noc może byc cięzka bo Misia bedzie próbowałą wyjsc z pokoju. Tak robiła pierwszej nocy w Toruniu pózniej był spokój. W schronisku aby wyjśc z kojca dokonywaął samookaleczeń....niestety to taki typ psa, ze nie znosi zamknięcia i izolacji.

Link to comment
Share on other sites

Po próbach wszelakich decyduję się na imię Misia. ;)

Wczoraj była kąpiel i wstępne czyszczenie uszu. Misia zniosła wszystko dzielnie. W nocy była bardzo grzeczna (spała na posłaniu). Rano powitała mnie radośnie. Zważyłam się z nią na wadze łazienkowej - wyszło, że waży jakieś 27-28kg. Zwiedziła dom, poznała psiaki. Nowości wywołują u niej stres. Musi poznać, przekonać się, że nic jej nie grozi i wtedy się uspokaja. Misia nie wzbudza u innych psów żadnych emocji, są wobec niej neutralne. Ona jest ostrożna, raczej nie jest typem stadnym. Woli towarzystwo człowieka i spokój. Może to się zmieni. Misia zachowuje czystość w domu. Najchętniej kładzie się na podłodze/dywanie/posłaniu. Kanap nie zna i nie wskakuje na nie. Jest łagodna, cierpliwa, spokojna.

[IMG]http://imageshack.com/a/img707/3049/gjh3.jpg[/IMG]

[IMG]http://imageshack.com/a/img801/9656/vdq7.jpg[/IMG]

[IMG]http://imageshack.com/a/img716/938/dqkw.jpg[/IMG]

[IMG]http://imageshack.com/a/img30/7563/8vvf.jpg[/IMG]

Edited by hop!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...