Jump to content
Dogomania

Kasja- najsmutniejsza psia babcia... Prosi o maleńki cud...


Mortes

Recommended Posts

Dorciu każda z Cioć Deklarowiczek ( oprócz niestety tych które maja zapchane skrzynki) dostała ode mnie wiadomośc na PW . Niestety  na razie nic nie możemy więcej zrobic . Czekamy na odpowiedź Hałabajówki .  W dalszym ciągu  Hałabajówka nie wyraziła zgody na oddanie Krzysiowi psiaków .   W tej sytuacji ja nie płacę za pobyt psów u Niej bo pop prostu nie chcę żeby dłużej Białogonki tam były . Nie mogę na razie nic więcej napisac . Proszę nie wpłacajcie na razie swoich deklaracji ale czuwajcie i w razie czego wspomóżcie nas :)

 

Jutro postatram się uaktualnić rozliczenie 

Link to comment
Share on other sites

Mortes, jeśli o mnie chodzi to mogę cały czas wpłacać pieniądze na Kasje, bo te pieniądze tak czy inaczej będą potrzebne. Chyba, że wolisz, żeby faktycznie wspomóc finansowo Nesce i wpłaty na Kasje zawiesić. Daj proszę znać jakie rozwiązanie jest najlepsze

Dziękuję Agnieszko :) Jeżeli zgadzasz się aby Twoje pieniazki były spożytkowane dla Kasji  wiedząc że nie zrobię już przelewu do Hałabajówki czyli mogą to być pieniazki które przeznaczę np  na próbę odzyskania jej to będzie nam bardzo miło . Być może będzie potrzebny każdy grosz a być może zostana te pieniazki nie wykorzystane i wtedy zdecydujesz to zrobic z Twoją częścią :) W każdym razie dziękuje za zaufanie :)

Link to comment
Share on other sites

Kochani spróbuję ogarnąc finanse Kasieńki . Oczywiście chciałabym
móc napisać że już wszystko się wyjaśniło i Kasja wraca do nas ale
niestety jeszcze nie mogę tak napisać ....Proszę Was o cierpliwośc
choć wiem że to w tej sytuacji trudne ...ale nie mamy wyjścia musimy
uzbroić się w cierpliwość.

Dziękuję Wam bardzo za wpłaty dla Kasji . Musicie jednak zdawać sobie
sprawę z tego że ja przelewów do Hałabajówki już nie będę robiła .
Nie chcę współpracować w taki jak dotychczas sposób z ta Fundacją i
chcemy odebrac Białogonki .

Pieniązki od Was , zarówno wpływające deklaracje jak i te co Kasja ma w
skarbonce być może będę musiała przeznaczyć na wydatki związane z
działaniami zmierzającymi do powrotu psiaków do ich właściciela czyli
Krzysia. W odpowiedznim czasie poiformuję o tych wydatkach choć ciągle
mam nadzieję że Hałabajówka postąpi rozsądnie i odda co nie jej .

Od ostatniego rozliczenia wpłynęły następujące wpłaty które
oczywiście chowam do skarbonki Kasji
 

* Dorcia2 - sierpień - 20 zł : )

* Shilomaniak - 35 zł  + 20 zł na ewentualny wyjazd Krzysia po psiaki : )

* Agnieszka103 - 10 zł : )

* Ametaks4 - 10 zł : )

* Beta1 - 50 zł : )

* Mdk8 - lipiec- 10 zł : )

 

Z dzisiejszego rozliczenia do skarbonki Kasji wkładam 135 zł . Na razie trzymam te pieniązki do momentu rozwiązania sprawy Kasji u Hałabajówki . 20 zł od Cioci Shilomaniak trzymam na ewentualne koszty wyjazdu Krzysia po psiaki.  Jeszcze raz dziękuję :)

 

zapraszam do rozliczenia do postu 3 ;)

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Agnieszko :) Jeżeli zgadzasz się aby Twoje pieniazki były spożytkowane dla Kasji  wiedząc że nie zrobię już przelewu do Hałabajówki czyli mogą to być pieniazki które przeznaczę np  na próbę odzyskania jej to będzie nam bardzo miło . Być może będzie potrzebny każdy grosz a być może zostana te pieniazki nie wykorzystane i wtedy zdecydujesz to zrobic z Twoją częścią :) W każdym razie dziękuje za zaufanie :)

To mamy ustalone - dalej wpłacam deklarację dla Kasji :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Moi Kochani to z czym przyszło nam sie zmierzyć jest bardzo trudnym zadaniem . Bardzo chciałabym przyspieszyć to wszystko ale niestety nie mamy na to wpływu. Jeszcze proszę o cierpliwość  i wspierające myśli . Obiecuję,  że w odpowiednim czasie rozliczę szczegółowo finanse Kasieńki,  a na razie muszę uaktualnić jej skarbonke bo ciągle pamiętacie o staruszce i wspomagacie nasze działania :) .

Na dzień dzisiejszy wpłynęły następujące wpłaty, które chowam do skarbonki Kasji :

 

* Beta1 - 50 zł + 50 zł : )

* Shilomaniak - IX,X - 70 zł : )

* Anetaks4 - 10 zł + 10 zł  : )

* Agnieszka103 - 10 zł + 10 zł  : )

* Mdk8 - VIII, IX - 10 zł + 10 zł : )

 

Z dzisiejszego  rozliczenia do skarbonki Kasji wkładam 230 zł . W skarbonce Kasji jest zatem na dzień dzisiejszy 672 ( 20 zł z tej kwoty jest u Hałabajówki) Zapraszam do głównego rozliczenia do postu 3

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...