Jump to content
Dogomania

Kasja- najsmutniejsza psia babcia... Prosi o maleńki cud...


Mortes

Recommended Posts

Dostałam odpowiedź od Hałabajówki że Kasja miała robiony wymaz i niestety to jest gronkowiec :( Ciągle bedzie nawracać ...szczególnie że to starszy organizm . Hałabajówka robi co może żeby ulżyć Kasieńce .... przeróżne medykamenty już stosowała :(  Niestety pomagają czasowo tylko antybiotyki

Link to comment
Share on other sites

W tym miesiącu też mam parę dni opużnienia w rozliczeniu :( ...przepraszam ...ledwo sie ze wszystkim wyrabiam :(

Ale jak zawsze serdecznie dziękuję Wam Kochani za Waszą pomoc dla staruszki :)

 

Od ostatniego rozliczenia wpłynęły  wpłaty od następujacych Cioć  :

 

* Anetaks4 - 10 zł : )

* Beta1 - 50 zł : )

* Yucca - maj - 10 zł : )

* Dorcia2 - maj - 20 zł : )

* Agnieszka103 - 10 zł : )

* Shilomaniak - 35 zł : )

* Mdk8 - kwiecień - 10 zł : )

 

Zebraliśmy w tym miesiącu 145 zł  deklaracji , z czego deklarację   Cioci Mdk8 ( 10 zł) oddaję do koperty . Czyli mamy na maj 135 zł ( tzn do 11 czerwca) Powinniśmy mieć 185 zł więc 50 zł pożyczam z koperty . Za chwilę robie przelew do Hałabajówki na kwotę 185 zł . Czyli mamy uregulowane do 11 czerwca 2015 r  :)

 

W dalszym ciągu czekam na fakture od Hałabajówki za badania Kasji .  Kilka dni temu poprosiłam o zdjęcie Kaśki ... mam obiecane na dniach :)

Link to comment
Share on other sites

Dostałam od Hałabajówki dwie fotki Kasieńki :)

Pozdrowienia od babuleńki :)

image.jpg

 

k

image.jpg

 

Dostałam tez fakturę za leczenie  uszek i badania Kasji  ( 200 zł). Umówiłam sie z Hałabajówką że wyslę jej 120 zł a 80  zł odpiszę z tych pieniązków co sa u niej ( w sumie 100 zł . W rozliczeniu na pierwszej stronie zanotowane na zielono)

faktura.jpg

Link to comment
Share on other sites

Kochane , obiecuję że postaram się o jakieś wieści o Kasji ale ...pewnie wiecie że mam z tym pewne trudności :( Jednak jutro napiszę sms-a z zapytaniem o zdrowie i samopoczucie babuszki :)

 

 A teraz zabieram się za rozliczenie :)

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję że jesteście , pamiętacie i dopytujecie o Kasieńkę :) Strasznie szybko mijają te kolejne miesiące a ja cieszę się że Kasja jest tam gdzieś , co prawda bardzo daleko od nas i przez to nie możemy jej zobaczyć  ale skoro żyje to mam nadzieję że jest jej dobrze i jest na swój sposób szczęsliwa ...

Dziękuję Wam Kochani za wpłaty, pomimo tych skromnych informacji z miejsca pobytu Kasji . Czasami tylko robi mi sie smutno że pewnie ...nigdy jej już nie zobaczymy , nie przytulimy i nie wygłaskamy ...

 

Od ostatniego rozliczenia wpłynęły  wpłaty od następujacych Cioć  :

 

 

* Agnieszka103 - 10 zł : )

* Satrina - kwiecień , maj - 60 zł : )

* Beta1 - 50 zł : )

* Shilomaniak - 35 zł : )

* Anetaks4 - 10 zł : )

* Yucca - czerwiec- 10 zł : )

* Dorcie2 - czerwiec- 20 zł : )

* Mdk8 - maj - 10 zł : )

 

 

Zebraliśmy w tym miesiącu 205 zł  deklaracji , z czego deklarację   Cioci Mdk8 ( 10 zł) i Cioci Satriny ( 60 zł) oddaję do koperty . Czyli mamy na czerwiec 135 zł ( tzn do 11 lipca) Powinniśmy mieć 185 zł więc 50 zł pożyczam z koperty . Za chwilę robie przelew do Hałabajówki na kwotę 185 zł . Czyli mamy uregulowane do 11 lipca 2015 r  :)

 

Mieliśmy też pewne wydatki czyli faktura za leczenie i badania Kasji w sumie 200 zł . Kwotę tą odejmuję ze skarbonki Kasji z tym że 80 zł z tej kwoty odejmuję z pieniązków które sa u Hałabajówki ( zapisane w rozliczeniu na zielono)

 

ps Ciociu Satrino zrobiłam poprawki w rozliczeniu :) Przepraszam za pomyłkę z mojej strony :)

 

Zapraszam do postu 3 na pierwszą stronę . Tam jest najaktualniejsze z aktualnych rozliczeń ;) Jesli coś widziecie nie tak to dajcie mi znać :)

Link to comment
Share on other sites

Dostałam sms-a od Hałabajówki w którym pisze że dopiero wczoraj przestało u nich padać . Więc dziś Kasja wyległa na słoneczko i się wygrzewa .  Kondycja Kasji jest bardzo dobra , co mocno dziwi weterynarza ( Kasja to dobry , silny  Białogoński egzemplarz ;) ;) ;) ) Gdyby nie kłopoty z uszkiem to byłoby wręcz idealnie . Na razie uszko jest zaleczone i nie boli.  W weekend jak będzie słońce to Hałabajówka porobi zdjęcia :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...