Jump to content
Dogomania

Bajka w wymarzonym domu:) dziękujemy Wszystkim:)


ocelot

Recommended Posts

Jeśli dobrze wszystko pójdzie w lipcu Bajeczka zamieszka we własnym domku.
Będzie mieszkać z 6 innymi psami. 3 ze schroniska adoptowane, jeden znajda. Psiaki mają do dyspozycji podworko, ale na spacery wychodzą z Panią.
Fundacja TIM ręczy za dom:)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Przy okazji pytania o deklaracje, zerknęłam na rozliczenie, czy u mnie wszystko się zgadza. Dziewczyny, chyba nie zmieniałam swojej deklaracji na 20zł? Czasami płacę za 2 miesiące razem, ale zawsze zaznaczam w przelewie, że to za 2 m-ce, wypisując za które. Wg mojej rozpiski, którą prowadzę na psy, u których deklaruję, mam za Bajeczną opłacone do czerwca włącznie. Jeśli coś pokręciłam, dajcie znać :)

 

A Bajecznej bardzo kibicuję i gdyby na cokolwiek brakowało, moja lipcowa deklaracja aktualna. Transport to też pewnie jakiś koszt, daleko Bajeczna się wybiera od obecnego miejsca?

Link to comment
Share on other sites

Kochani dzisiaj jest ten wielki dzień. Bajeczka już w drodze. Około 11 powinna być już u siebie w domu:) Jest po wizycie u psiego fryzjera, więc jest piękniejsza niż zwykle:)

 

Bardzo sie ciesze:) Powodzenia Bajeczko:):):)

 

Link to comment
Share on other sites

 

Przy okazji pytania o deklaracje, zerknęłam na rozliczenie, czy u mnie wszystko się zgadza. Dziewczyny, chyba nie zmieniałam swojej deklaracji na 20zł? Czasami płacę za 2 miesiące razem, ale zawsze zaznaczam w przelewie, że to za 2 m-ce, wypisując za które. Wg mojej rozpiski, którą prowadzę na psy, u których deklaruję, mam za Bajeczną opłacone do czerwca włącznie. Jeśli coś pokręciłam, dajcie znać :)
 
A Bajecznej bardzo kibicuję i gdyby na cokolwiek brakowało, moja lipcowa deklaracja aktualna. Transport to też pewnie jakiś koszt, daleko Bajeczna się wybiera od obecnego miejsca?

 

W deklaracjach stałych moglam coś pokręcić, napewno jeśli masz w rozpisce, że do czerwca to do czerwca zapłacone:)
Link to comment
Share on other sites

Zdjęcia Bajeczki z podróży:) Będą jeszcze od fryzjera,u którego w czasie czesania zasnęła i z domku:) Bajeczka dołączyła do stadka 6 psiaków:) Jest tam Klusia do której jest bardzo podobna:) Zapoznanie przebiegło bardzo dobrze:) Bajka obwąchiwała wszystko ciekawie, dość głośno słychać jak człapie po panelach i.... bardzo się zdzwiła jak chciała wyjść na dwór a na drodze stanęła jej szyba:) Za lipiec już nie płacimy, tylko za transport 300 zł,ale tyle to bajeczka ma:) W wolnej chwili zrobię rozliczenie. I bardzo,ale to bardzo Wam dziękujemy, że byliście z nami tyle czasu

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, tyle czasu mnie nie było a tu taka wspaniała wiadomość o Bajeczce!!! :)

 

ocelot - ja zalegam z wpłatami, chyba już od maja nie wpłacałam. Bardzo, bardzo przepraszam. Za dużo mi się na głowę zwaliło, w sumie tłumaczyć nie ma się co, ale wszystko ureguluję - w tym tygodniu pójdą przelewy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...