Jump to content
Dogomania

Horacy-PILNE-prosimy o pomoc,szukamy hotelu,zbieramy deklaracje.Post 236


gallegro

Recommended Posts

  • Replies 556
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ktoś może mieć wątpliwości, czy Horacy zaakceptuje mieszkanie (sam się zastanawiałem), ale według Jamora, nie będzie z tym problemu, ponieważ psiak bywał już w domu i jest O.K. Domek wygląda naprawdę sensownie, choćby z tego powodu, że państwo nie wahają się pojechać z Ząbek do Warki tylko na rekonesans.

Link to comment
Share on other sites

Gallegro, sunia będąca pod "moją" opieką najpierw była dzika, nie znała ludzi, potem kojce i nigdy nie była nawet uczona czystości. Poszła do domu na dt. Bałam się potwornie, że nabrudzi, poniszczy i nie wiadomo co jeszcze. I........ nic. Nawet nie nasiusiała. Byłam w szoku, że tak łatwo po kilku latach bycia na zewnątrz dostosowała się do mieszkania w domu. Także ja mam swoją teorię, że większość psiaków zdecydowanie woli ciepło i mieć na oku domowników :) niż zaglądanie w okno, wyjdą, czy nie wyjdą. Najważniejsze, żeby dom był sensowny, a z tego co piszecie, to zapowiada się dobrze. I oczywiście, żeby dwie strony nawzajem przypadły sobie do gustu. A tak swoją drogą, to skąd ten domek się znalazł? Z ogłoszenia?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Poznałam Horacego w weekend:-) Wygląda pięknie, jest radosnym i zgodnym z innymi zwierzakami psem:-) Do ludzi obcych nie podchodzi w pierwszym momencie. Jamora bardzo lubi i biegnie do niego bez oporów. Mnie omijal szerokim łukiem. Po mniej więcej godzinie biegania, podszedł po ciasteczko wątrobowe do mojej ręki. Na koniec 2 razy polizal mnie w rękę. Sama nie wiem, czy przypadkiem nie wylizywał okruszków po ciasteczkach;-) Gdyby był na wybiegu sam bez innych psów, do tego gdybym ja była sama (a byli ze mną Mestudio i jej TZ) pewnie podszedłby szybciej. Miałam dodatkowo aparat w ręku, to go musiało peszyć. Niewiele zrobiłam zdjęć. Wysłałam je Ani, w pracy ich nie mam, ale wrzucę krótkie filmiki z Horacym:-) [video=youtube_share;DVJrsc89M4A]http://youtu.be/DVJrsc89M4A[/video]

Link to comment
Share on other sites

Ewuś dziękujemy za filmiki i fotki. Niestety potencjalny domek z Ząbek zrezygnował, ponieważ jechać do Warki zapoznać sie z psiakiem to za duży wysiłek :-( Wezmą psiaka z bliższych okolic.
Czekamy nadal i nie tracimy nadziei.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Pierwszy post uaktualniony.

Telefon milczy jak zaklęty, na razie zero zapytań z ogłoszeń, o które postarała się kochana Ewa Marta.
Nie tracimy jednak nadziei.

Za kilka dni postaram się wystawić nowy bazarek, bo Horacek ma coraz większy minus za hotelowanie, a jeszcze dojdzie rachunek majowy...

Ania

Edited by gallegro
Link to comment
Share on other sites

Na razie Bigę, Adę i Hamleta ogarniam. A Horacy i Tila bardzo potrzebują kasiorki więc podzielą się po przyjacielsku :-)

Zapraszam na bazarek
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/252917-Breloki-z-całego-świata-na-Horacego-i-Tilę-do-18-maja-g-22?p=22122949#post22122949[/URL]

Edited by Ania-tygrysiczka
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...