Jump to content
Dogomania

Toruń 2-u miesięczna MIKRO sunia do pilnej adopcji!


qmu

Recommended Posts

Witam, niestety będąc u znajomej w sklepie na jednym z Toruńskich osiedli, zostałam poproszona o pomoc w znalezieniu nowego domu dla 2-u miesięcznej mikro suni, która obecnie jest wielkości świnki morskiej. Po rozmowie z panem, z którym suńka była okazało się, że to jego brat przywiózł mu sunieczkę aż z Sochaczewa. Pan naprawde kocha zwierzęta i to widać, ale sam porusza się o kulach bo to już staruszek i ciężko mu wychodzić z psem na spacery wymaga to bardzo wiele wysiłku od niego. Z resztą gdy obserwowałam jak z nią szedł to psinka latała wkoło niego, aż w końcu caluteńką smycz mu owineła wkoło kuli.
Wkońcu kiedyś niechcący ja tą kula "nadepnie" lub nie tylko kulą.
Mała jest słodka łasi się do wszystkich, ciężko ją utrzymać w jednym miejscu gdy widzi inne psiaki, zaraz biegnie się bawić.
Jest zdrowa, zaszczepiona i odrobaczona ma skrócony ogonek, ale taki już miała gdy trafiła do obecnego właściciela
Zależy nam na szybkim znalezieniu tej mikro psince nowego domku bo i pan i ona się meczą.

Szukamy odpowiedzialnego domu w którym niuni nic nie będzie brakowało. Psina w takim wieku, że spokojnie może zamieszkać z innymi zwierzakami.
Jak na moje oko będzie wielkości Yorka lub nie dużego jamnika, max. do 5kg.

Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt na pw.

kilka fotek suni może nie do końca udane ale cięzko zrobić zdjątko wiercipięcie...

[IMG]http://imageshack.us/a/img841/8392/7s4t.jpg[/IMG]
[IMG]http://imageshack.us/a/img199/1921/ilpc.jpg[/IMG]
tu widać brak ogonka mimo, że niezbyt wyraźnie zdjęcie
[IMG]http://imageshack.us/a/img543/4796/xkg7.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

niby tak,
ogloszonko gotowe trzeba tylko pozamieszczac
niestety w toruniu i okolicach takich faficzkow jest na peczki ;/
szkoda mi tych mixow mixow bo gdyby byly w typie rasy ("rasowe" nierodowodowe), to szybko by poznajdowaly domki, podzwonilam troche na ogloszenia typu przyjme psa adoptuje psa ale nikt takiego kundelka nie chcial jeden chcial; laba albo goldena jakas babka ona i owszem chetnie przygarnie, ale pinczerka itd. totalna zalamka

moze faktycznie ogloszenia cos pomoga :)
ze znajomych nikt zwierzaka nie chce z reszta juz w tym roku upchalam po znajomych 3 koty i jednego burka z podworka rok temu z kolei kota i piesa (ktorego pozniej ukradli).
Normalnie juz nie mam komu wcisnac psa :(

Link to comment
Share on other sites

na facebooka już wrzyciłam ją :) znajomi oczywiście mi ją poudostępniali :) byłam też u tej znajomej facet był dziś rano u niej i błagał wręcz aby psinke zabrać od niego jak najszybciej bo on się coraz gorzej czuje, a przymusowe spacery są katorgą fizyczną niestety :(


[B]Sharon[/B] jak by była taka możliwość była bym bardzo wdzięczna :) wzieła bym ją do siebie, ale Negra ciagle chce się bawić bo to 7 miesięczne dziecię jeszcze, a waży ponad 20 kg i mogła by ją niechcący przetrącić w zabawie nie chce ryzykować szkoda by było maluszka.
Kiedy ew. mogła by psinka do Ciebie trafić? i tak z czystej ciekawości z jakiego osiedla jesteś?

Ogłoszenia w necie pozamieszcza mój znajomy niestety jest to czasochłonne, a ja nie moge siedzieć pół dnia przy kompie niestety dziecko rodzina praca i inne obowiązki biorą górę w tym szkolenie mojego i jeszcze jednego psa.

Za wszelką pomoc w ogłaszaniu będę wdzięczna w końcu tych portali jest cała masa.

Link to comment
Share on other sites

Ja bym ją chętnie przygarnęła, najbardziej na świecie kocham kundelki! Ta sunia byłaby dla mnie idealna, ale nie mam obecnie warunków finansowych na psiaka :( wierzę jednak, że nie tylko ja kocham kundelki i ktoś się w tym dzieciaku zakocha :)
Hop do góry ślicznotko!

Link to comment
Share on other sites

Laraine nie powiem dodało mi to otuchy, może ktoś się w niej zakocha :)
A fakt posiadanie psa to nie kwestia 20 zł miesięcznie niestety, dlatego każdy kto brał odemnie kota czy psa był najpierw wypytywany o kwestie finansowe tzn. nie pytałam o zarobki a o świadomość ponoszenia kosztów utrzymania psa/kota czyli karma wiadomo ale jeszcze szczepienia i ew leczenie, nawet takie Ggadgety typu smycz obroża miska jakieś zabawki, czy są na to gotowi i pouczonko o kastracji i sterylizacji, że po prostu warto w marcu za nieduże pieniądze to zrobić aby zapobiedz zwiekszającej się bezdomności zwierząt bo po co rozmnażać dachowce czy psie mixy?

No nic czekam na odpowiedź od sharon co z proponowanym przez nia DT dla suni.

Link to comment
Share on other sites

Wiesz, my przez 13 lat mieliśmy sunie, która odeszła za Tęczowy Most 5 miesięcy temu. Zdajemy sobie sprawę, ile kosztuje utrzymanie psa, zwłaszcza, jeśli ten pies zachoruje. Dlatego do przyszłego roku wstrzymujemy się z przygarnięciem psa.

Ale sunia jest piękna, na pewno ktoś się w niej zakocha. Ubarwienie ma podobne do beagle'a :)

Link to comment
Share on other sites

To ona !!! ;(
Nikt mnie nie poinformowal! Facet nie odbiera tel. w sklepie tez sie nie pokazywal u mojej znajomej od kilku dni. Sprobuje przegadac mojego tz moze zgodzi sie zebysmy ja zabrali do nas na jakis czas, ale szczerze watpie aby tak sie stalo. Jutro sprubuje ustalic co takieo sie stalo ze sunia tam trafila.

Link to comment
Share on other sites

napisalam do schronu wypracowanie...
czekam na odpowiedz a jutro i tak tam pojade, najwyzej tz-owi powiem ze ja w lesie znalazlam a on wie ze ja do schronu nie dam zadnego zwierzaka, przez jakis czas bedzie musial to zniesc ze ona u nas bedzie i juz, liczylam na sharon ale cisza niestety ;/

Edited by qmu
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...