Jump to content
Dogomania

Szczotka - W nowym domu! Poznaje swiat u Roszpunki. Powodzenia mała!!!


Maia

Recommended Posts

  • Replies 464
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Roszpunka']Jestem doskonale tego świadoma, raz w życiu szukałam psa i wolałabym tej "atrakcji" nie przeżywać nigdy więcej.[/QUOTE]
To dokładnie tak jak ja - raz w życiu szukałam mojej Tary, przez 3 tygodnie, i nie chciałabym nigdy w życiu tego powtarzać...

Już zaczynam trzymać kciuki!

Link to comment
Share on other sites

Juz wszystko ustalone, mam obrożę, adresatkę i szelki (oby pasowały), jutro o 11 będę w schronie po Szczotkę, a o 12 wyjazd :D bardzo się cieszę i jednocześnie trochę się boję. Oby wszystko poszło dobrze. Jutro o tej porze Szczotka będzie już u Roszpunki :-)

Link to comment
Share on other sites

Szczotka jest już w drodze do Roszpunki. Pewnie minęła Warszawę. :-) Szczotka jest cudna. I taka przestraszona, ale powiem Wam myślałam, że będzie z nią gorzej. Wolontariuszka robiła fotki i filmik z wyjścia Szczoci ze schroniska, jak tylko będę je miała wstawię. Powiem Wam że się bardzo boję, zwłaszcza o to aby Szczotka nie nawiała, ale będzie dobrze prawda?!?!?! :-)

Link to comment
Share on other sites

To ja idę zameldowac na fb,że Szczotka dojechała :) (założyłam wydarzenie jako bazarek transportowy...później je przedłużyłam i zostawiłam-żeby dexterka mogła pisać co u małej...a teraz...hm...zastanawiam się,czy Roszpunka nie chciała by go przejąć ;) )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aneta_M']Ostatnie zdjęcia ze schroniska na wydarzeniu (nie chce mi się hostingować :P ) [URL]https://www.facebook.com/events/1389926391251814/1400986543479132/?comment_id=1401007940143659&notif_t=event_mall_reply[/URL]

filmik się wgrywa na YT[/QUOTE]

Biedactwo jeszcze zagubione [URL]http://www.youtube.com/watch?v=6BPlrTdDf10[/URL], ale teraz czeka Szczotkę DOM :loveu:.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...