Jump to content
Dogomania

Psy od Evelin i pucki69 u Murki


Evelin

Recommended Posts

Łaaał, to i ja zaciskam :)

PS: W sobotę otrzymałam takie zapytanie na olx, dopiero zobaczyłam:

 

Cytat

Dobry wieczor, jesteśmy rodzina z 2 dzieci ( 4 i 6 lat). Od dłuższego czasu szukamy psa, który mógłby dołączyć do naszej rodziny. Rita od razu nam sie spodobała :) mieszkamy pod Krakowem w domku z ogrodem. Lubimy spacery po lesie, rowery :) jesli Rota nadal szuka kochającego domu prosze o kontakt. Pozdrawiam Dorota

Może to Ci sami? :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Rita od wczoraj w DS:)

Domek fantastyczny, młodzi ludzie od zawsze mający kontakt ze zwierzętami (w rodzinie są psy z adopcji, także takie po przejściach). Rita od razu ich zachwyciła, do dzieci sama podeszła, usiadła i dała im buzi jak się nadstawiły:) dzieciaczki bardzo fajne. Kotka, która trochę fukała, została zignorowana:)

Takie posłanie czekało na sunię (bardzo się jej spodobało i dostałam też fotkę, jak sobie na nim leży, ale nie mogę jej zrzucić na kompa):

15ffe53065f930fagen.jpg

 

A to fotki z dzisiaj:

8f09db75791657d1gen.jpg

e595a9f653aa6ed7gen.jpg

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Wielkanoc Wojtek Wicenciak

                                                        Spokojnych Zdrowych 

                                                                              Nadzieje Niosacych Swiateczek

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 1 month later...
6 godzin temu, pucka69 napisał:

i ona waży 7 kg?

Ma wpisane w książeczce, że w 2017 roku ważyła 8,70 kg i chyba się to nie zmieniło. Na zdjęciach wygląda na większą, ale ona mała jest, taka sarenka:)

Porobię zdjęcia w domu, z innymi psami, kotem to może będzie lepiej widać jej wielkość.

Fajnie, bo na koty nie zwraca uwagi:)

Link to comment
Share on other sites

Z psami czuje się pewniej. Jak zostaje sama w pokoju to wyje i poszczekuje. Teraz już wie, że psy wracają i jest spokojniejsza, ale jak psy są dłużej na ogrodzie (Czika wychodzi na smyczy i wraca wcześniej) i jej samotność się przedłuża to zaczyna trochę płakać. 

Plus taki, że nic nie niszczy i zachowuje pięknie czystość. No i mimo lęku jest bardzo łagodna.

 

Byłam z nią u  weta na szczepieniu i przy okazji zważyliśmy ją: całe 8 kg:)

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że sunię można powoli ogłaszać. Z domkiem może być ciężko, bo sunia nie lubi kontaktu z człowiekiem, dotykania, głaskania. Im dalej od człowieka tym się lepiej i bezpieczniej czuje:(

Plus jest taki, że jest bardzo łagodna, lubi towarzystwo psów, nie jest agresywna wobec kotów. W domu jest grzeczna, zwłaszcza jak ma towarzystwo psów. Czystość bardzo ładnie zachowuje. Na smyczy chodzi. Na początku okrążała non stop człowieka, ale udało mi się oduczyć ją tego.

Od człowieka się niestety niemal wyrywa, choć czasami macha ogonem.

7a63f6ceb2a47a24gen.jpg

fd7073208068e8e3gen.jpg

a5feef85e42ff3dagen.jpg

13bdccd6f04fdd38gen.jpg

5fca70ec39bac754gen.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...