Jump to content
Dogomania

Psy od Evelin i pucki69 u Murki


Evelin

Recommended Posts

Wet powiedział, że na razie wystarczy Rubenal. Można też spróbować podawać jej Axtil, który wspomaga zarówno nerki jak i serce - nasz pies to dostaje, więc spróbuję jej podawać przez parę dni. Wet powiedział, żeby obserwować jak się sunia będzie czuła. Jak będzie np. zmulona, będzie się gorzej czuła to lek trzeba będzie odstawić. Jak będzie ok, to kupię jej osobne opakowanie i będę podawać.

 

Poniżej opisy USG i RTG:

frotkaopisy.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Frotka to taka świetna suńka... miałam o nią tel. parę dni temu i już się ucieszyłam, że to może szansa dla niej, bo pani obeznana w sprawach psiego zdrowia, ale niestety okazało się, że pani szuka mniejszej suczki, takiej max 7 kg. Ma oczywiście pomyśleć o Frotce, zachwalałam ją jak mogłam, ale czuję, że nic z tego nie będzie. Zwłaszcza, że pani prosiła o informacje, gdybyśmy mieli do adopcji mniejszą suczkę:(

frotencja.jpg

frotencja1.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 months later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

No i wygląda na to, że Frocia się doczekała domku:) 

Co prawda pani zadzwoniła z ogłoszenia innego psiaka, ale akurat tamten nie nadawał się do domu z kotami, zaproponowałam Frotkę i się udało:)

Dziękujemy serdecznie Isabel za przeprowadzenie wizyty przedadopcyjnej - musiała przez cały Kraków jechać tramwajem:)

Frotkę zawiozłam osobiście do tego domku wczoraj. Sunia zamieszkała w Krakowie w Nowej Hucie, fajna, spokojna, zielona okolica, blisko park. W domu są już dwa kotki, świnka morska i myszka - wszystko z odzysku (co do myszki to pewności nie mam). Mama z trójka dzieci w wieku szkolnym - wszyscy uwielbiający zwierzęta. Mieszkanie skromne, bo niedawno się rodzina wprowadziła, jest ogromne serce do zwierząt i pieniądze na potrzeby zwierzaków też są. Na Frotkę czekało już nowiutkie legowisko (choć pani od razu zapewniła, że sunia jeśli zechce, to będzie spać w łóżku:)), zabawki, smyczka z szelkami, karma, miseczki. Pani nie proszona dorzuciła za transport sporą sumę. Jak się suni leki będą kończyć to pani ma się wybrać do weta. Myślę, że będzie dobrze:)

 

fr.jpg

fr1.jpg

 

fr2.jpg

fr3.jpg

fr4.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

 Frotka się całkiem zadomowiła i Pani zdała egzamin na bycie odpowiedzialnym DSem: u suni pojawił się kolejny guzek, Pani bez słowa żalu, pretensji, jakby to była najnormalniejsza rzecz na świecie, podjęła się zoperować sunię i nadal się nią opiekować. Sunia jest już po operacji i wszystko jest ok. Pani oczywiście wiedziała o poprzednich guzkach, operacji usunięcia listwy mlecznej, o tym, że był to nowotwór złośliwy i że jest zagrożenie nawrotów. Ale wiadomo jak jest, ludzie często wydają się słyszeć, ale nie słuchać... Na szczęście z DS Frotki (sunia teraz nazywa się inaczej, ale z głowy mi wyleciało...) tak nie jest i pani odpowiedzialnie podeszła do sprawy. BRAWO!

Jako, że Frotka jest już na swoim, to przyjechała kolejna podlaska sunia, Rita. Bardzo sympatyczna, przyjacielska, młoda, niewielka. Nie powinna długo u nas tkwić:)

d222f35cf7565519gen.jpg

08b5c8469223d249gen.jpg

ef092bfecdf82460gen.jpg

2493c79f1e9d2ca8gen.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...