Jump to content
Dogomania

Psy od Evelin i pucki69 u Murki


Evelin

Recommended Posts

16 godzin temu, pucka69 napisał:

to niski stopien zlosliwosci i wolna ewentualna wznowa, tak?

Na to wygląda.

Wet mówił, że można za ok. miesiąc zrobić kontrolne RTG czy nic nie rośnie gdzieś...

Póki co sunia czuje się super, humor jej dopisuje. Wrzuciłam ją na olx, nic nie pisałam o wyciętych guzach, ale jak ktoś będzie zainteresowany to będę informować. Niby ryzyko przerzutów jest, ale tak po prawdzie to każdy inny pies też może zachorować na raka...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Frotce odstawiłam na próbę preparaty na układ moczowy i w przyszłym tygodniu złapię mocz do badania... zobaczymy co tam wyjdzie.

 

A ja dostałam list z domku Emmy i masę zdjęć:) Wszystkich nie dam rady wrzucić, ale chociaż parę pokażę. Państwo przekazali także 100 zł na nasze konto - to będzie dla Frotki:)

 

emma.jpg

emma1.jpg

emma2.jpg

emma3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Frotce zrobiłam wczoraj kontrolne badanie moczu i wyszło nieciekawie:( Nie ma kryształków, ale są inne świństwa, których obecność bardzo źle świadczy o działaniu nerek. Wet zlecił szereg dodatkowych badań: USG, RTG, badanie krwi. Na USG wyszło, że coś jest nie tak z jedną nerką. Jutro będę wiedzieć więcej.

 

Wyniki moczu:

 

 

frotkamocz.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ja Frotkę ogłaszam już od dawna, na olx ma sporo wejść i sporo obserwujących, ale nikt nie dzwoni/nie pisze...

Wczoraj nie było naszego weta i chyba jeszcze badania krwi nie przyszły, więc nie znam jeszcze szczegółów. Sunia na razie dostała leki doraźne (antybiotyk) ze względu na mocz (stan zapalny) i jutro będziemy ustalać co dalej.

Link to comment
Share on other sites

Jak będę mieć opis USG i RTG to powrzucam, ale ogólnie to wygląda tak, że przerzutów żadnych nie widać:) Ta jedna nerka jest zmieniona, ma jakieś cysty, zniekształcenia, ale nie wiadomo co jest powodem - czy to sprawa nowotworu czy coś innego. Jutro jeszcze pobierzemy krew do badania i zobaczymy co tam wyjdzie. Na razie Frotka dostaje antybiotyk i Rubenal (preparat na nerki).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...